Přelivy od Hennecolor
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b0f55ad3c0c38669db134e4e0caccdd0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co je podle vás lepší?
Henne Color
100%
 100%  [ 7 ]
Premium Végétal
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 10:47 pm    Předmět: Přelivy od Hennecolor Citovat

Zkoušel jste někdo? Laughing
Chystám se zakoupit a vyzkoušet, ale nejdřív bych ráda měla nějaké reference... díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 11:19 am    Předmět: Re: Přelivy od hennecolor.. Citovat

Shahlah napsal:
Zkoušel jste někdo? Laughing
Chystám se zakoupit a vyzkoušet, ale nejdřív bych ráda měla nějaké reference... díky


Ahoj, já už jsem to tady někde psala v jiném vláknu, že jsem přeliv od hennecolor měla a že mě fakt mile překvapil, dala jsem si mahagon, v praktické lahvicce, skvěl konzistence, taková hustší, nanáší se to na vlhké vlasy, voní to krásně jako levandule a je to příjemné na hlavě. chytlo to krásné, psali, že se to vymývá za 6-8 umytí, umyla jsem si hlavu tak 7x a furt jsem byla pěkně rezatá, líbilo se mi to. ted už barvím normálně práškovou hennou, ale ten přeliv byl super. ale někdo tady psal, že to je normální chemka jen s přihozenou hennou...těžko říct. na obale píšou, že to barví díky nějakým minerálům, nevím, nejsem chemik. takže po stránce uživatelské to má jedničku s hvězdičkou, po stránce dobrého vlivu na vlasy netuším...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 8:04 am    Předmět: Citovat

No ja som skusala Venitu hnedu a vtedy som mala cervene vankuse, tricka, uteraky, vymyvala sa v jednom kuse a este aj po cca 10.-tom umyvani mala voda cervenu farbu, nikdy viac kvoli tomuto. Vtedy som si umyvala hlavu kazdy den aby som sa toho zbavila lebo som nebyvala doma a bolo to dost blbe kvoli priatelovi a jeho mame, ona sa dost bala ze to nepojde oprat a ani sa jej necudujem, nakoniec to ale nastastie zislo. Ta Hennecolor to nerobila? Lebo co mi citala predavacka na Henne prelive od Himalaye, co mala prelozene cele zlozenie do slovenciny, to boli naozaj same prirodne latky ako vytazky z roznych rastlin, voda, kyselina citronova ako jediny stabilizator. Ta Venita bola proti tomu chemicka tovaren. Aj v Brne v obchode som stala pri hnedom prelive Hennecolor a nevedela som sa rozhodnut, no nakoniec som vzala praskovu bezfarebnu hennu lebo som sa bala ci to zas nebude vsade naokolo...
Návrat nahoru
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 8:41 am    Předmět: Citovat

Já ten přeliv zkoušela, když jsem začala experimentovat s hennou. Ale oproti prášku ten přeliv barvil o dost méně a taky se rychle vymýval, alespoň mně tedy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 8:44 pm    Předmět: Citovat

když to srovnám s hennou, práškovou, hennecolor, kterou si dávám ted, tak ta se vymejva (podle vody pri myti vlasů) vic nez ten preliv. a co se tyka polstaru, tak na tech jsem to nepozorovala a rucnik byl samozrejme po umyti hlavy zabarveny, ale to je i ted po praskove henne a mozna i dokonce vic nez od toho prelivu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zkoušela černý přeliv a vymyl se mi asi tak po 3.umytí (ale mně se i prášková henna rychle vymývá).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:10 am    Předmět: přeliv Citovat

potřebovala bych poradit co s vlasama Smile

dřív sem si je hodně barvila a "přelívala", ale už asi půl roku sem na ně nic nedala - takže teďka vypadaj fakt hrozně.
nahoře mám svojí přirozenou barvu (takovou hnědo-šedo-nijakou Laughing ), jenže pak mi odrůstají moje barevné pokusy - červená, blond melíry, černá, další melíry, další červená.. takže ve výsledku to taková hnědo-zrzavá a vypadá to v kombinaci s mojí přirozenou barvou hrozně Smile

nechci si vlasy zase barvit, spíš bych potřebovala poradit nějakej přeliv, co mi barvu vlasů sjednotí a bude se postupně vymývat - a pokud možno chytne i na ty barvený vlasy..

uvítám jakýkoli tipy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 10:50 am    Předmět: Re: přeliv Citovat

Lucynka napsal:


nechci si vlasy zase barvit, spíš bych potřebovala poradit nějakej přeliv, co mi barvu vlasů sjednotí a bude se postupně vymývat - a pokud možno chytne i na ty barvený vlasy..

uvítám jakýkoli tipy Very Happy


ahoj Lucynko, Tvůj pocit dobře znám, mé vlasy pamatují už tolik, že v jedné době na nich bylo viditelných asi pět odstínů barev a do toho melír...nejhorší vždycky bylo to sjednotit, aby to vypadalo hezky. nakonec jsem to udělala tak, že jsem vydržela co nejdéle to šlo s nebarvením barvou, jenom jsem zvolila nejpřirozenější odstín přelivu podle mojí barvy vlasů - tedy u kořínků - tenkrát to bylo palette, ať to vypadá stejně. jenomže jsem stejně zjistila, že to není ideální, protože on i ten přeliv průběžně mění barvu a není pořád stejný, takže jsem po krátké době od přelivu měla pocit, že to není tak zářívé a chtěla jsem zase přeliv. prostě začarovaný kruh. proto jsem přetrpěla 3 měsíce ze strachu nad tím melírem / uTebe to bude v pohodě, když na nich nemáš nic 6 měsiců/ a pak jsem na to dala hennu. od té doby mám pokoj. jeeenomže: jak už více tady zjistilo - i mně se henna nevymývá, ale odrůstá, takže s tím bojuji svým způsobem pořád, výhodou henny je ale to, že přechod není tak viditelný a hlavně se dá krásně rozzářit zábalem doma vyrobeným nebo znova nahennit, což je vlastně žádoucí.

určitě se ale najde někdo, kdo Ti poradí lépe s přelivem. za mně ale: zkus časem hennu, vlasy budou zdravější a krásnější. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 9:56 am    Předmět: Loreal Casting Citovat

a čo tak preliv Loreal Casting-dosť ho chvália Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 7:53 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka: to sem ráda, že mi někdo rozumí Laughing
nad hennou sem uvažovala, ale právě se bojim toho, že se mi nebude vymývat a navíc mám zafixovaný, že henna = zrzavá barva Smile
ale někdy bych jí asi ráda vyzkoušela, tak snad to skončí dobře Laughing

mixer: jojo, teď sem pročítala to vlákno o něm a říkám si, že do něj asi pudu. jenom doufám, že mi to nechytne moc tmavě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.