Přelivy od Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=588017d10f3d1e4c63b4d589caa04a28Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co je podle vás lepší?
Henne Color
100%
 100%  [ 7 ]
Premium Végétal
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
BlackPearl
41-80
41-80


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2012 2:49 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
BlackPearl napsal:


Mimochodem, nepročítala jsem, nevím tudíž, jestli někdo experimentoval, ale zeptám se: zkoušel někdo z vás přidat přeliv i do práškové henny?
Jako že si namíchal práškovou se všemi "ingrediencemi" a přilil tam trochu přelivu. (U mě by to stejně byl na příští hennění jeden velký pokus: půl Lush Caca Rouge, půl HC bordó a ten přeliv, pokud bych se pro něj rozhodla.)

Díky moc Vám všem za odpověď!


A proč vlastně ten přeliv? Stačí smíchat lush pro regeneraci a hennecolor pro barvu a je to. Wink


No, tak hlavně proto, že očekávám, že by z toho mohla vzniknout červenější (dost červenější) barva. Lush jsem si teďka dávala samotnou, jen s ibiškovým čajem a jde mi to víc do oranžové zrz, než červené. S HC bordó mi šla krásně do červené Lamda, ale ještě pořád ne úplně, jak bych si představovala. Ovšem mělo to tomu nejblíže. No, a tak jsem chtěla zkusit ten přeliv, ten by do té zrz podle mě nešel (teda doufám v to!).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2013 12:56 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost, jestli vydrží déle přeliv HENNE COLOR PREMIUM VÉGÉTAL nebo obyčejný Hennecolor přeliv?
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2013 11:37 am    Předmět: Citovat

Ahojky, máte tu někdo z Vás zkušenost s černým přelivem od Hennecolor? Jak dlouho vydrží a tak? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2013 7:05 pm    Předmět: Citovat

Párkrát už jsem tyhle přelivy vyzkoušela,hlavně v době odrůstání.Mají pěkný barvičky,ale jen mě na nich mrzí že se tak rychle vymejvají.
Docela mám zálusk na tuhle barvičku.Co myslite hodila by se ke mě?Přikládám odkaz http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=8051
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 2:47 pm    Předmět: Citovat

Kdyby to někoho zajímalo Smile , ptala jsem se na rozdíl v hennecolor přelivech a došla mi odpověď z jejich stránek, že premium vegetal má prý více přírodních složek, vlasy nezesvětluje a vydrží až 6 umytí šamponem.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 3:17 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Párkrát už jsem tyhle přelivy vyzkoušela,hlavně v době odrůstání.Mají pěkný barvičky,ale jen mě na nich mrzí že se tak rychle vymejvají.
Docela mám zálusk na tuhle barvičku.Co myslite hodila by se ke mě?Přikládám odkaz http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=8051

Pawluško... ty jsi tak dlouho odrůstala, a teď se chceš obarvit? Vážně? Wink Barva vypadá pěkně, i když nevím jak k tobě ta tmavá, tvoje vlastní se k tobě fakt hodí...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 5:29 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc za názor Wink Máš pravdu,dlouho jesm odrustala a když jsi na to vzpomenu tak se mě dělá zle Rolling Eyes
Ráda bych změnu ale ne za každou cenu..mám období že bych změnila barvu,ale asi to nechám bejt.
Raději zase plácnu normání hennu a budu mit zase na chvilki klid.Ještě jednou moc děkuji za podporu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2013 5:35 pm    Předmět: Citovat

Ale zas je fakt, že se to vymeje... no je to na tobě Smile Dáváš cassiu anebo lawsonii?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 5:23 pm    Předmět: Citovat

No ještě uvidím Laughing zatím mě to láká. Dávám lawsonii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 10:49 am    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se ještě zeptat, černý přeliv se Vám vymyje úplně nebo tam něco zbude? Já na vlasy teď používám Casting od Lorealu - ebenovou černou, ale mám nutkání zkusit přeliv i od Hennecolor, ale bojím se, že po dvou umytích tam pak nebude památka po barvě. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.