Přelivy od Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=669409f11ef17a6ee25dc581440558d3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co je podle vás lepší?
Henne Color
100%
 100%  [ 7 ]
Premium Végétal
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 12:30 pm    Předmět: Citovat

Tak musím napsat recenzi na hennecolor Zlatý kaštan.
První barvení proběhlo asi před 14 dny. Nanášení bylo skvělé, barva mírně pěnila a spotřebovala jsem půl lahvičky, což je u mě abnormálně málo. Nechala jsem působit asi hodinu a pak spláchla. Barva na poškozených vlasech (když jsem se opět melírem snažila zbavit černé barvy) chytla velmi výrazně do zrzavohněda (spíš zrzava). Na odrostlých zdravých vlasech chytla velmi málo a na koncích vlasů taky málo. Šedin jsem si tehdy nevšimla.
Po týdnu jsem barvila znova, tentokárt jsem nepozorovala žádný barevný rozdíl - jako bych vůbec nebarvila.
Po dvou umytích jsem si všimla, že v odrostech mám nenabarvené šediny.

Takže za mě tenhle přeliv už ne. Na šediny mi nechyl a tudíž pro mě nemá smysl. Docela mě to zklamalo.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattuš
8-20
8-20


Založen: 2.10.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 4:35 pm    Předmět: Henne Color x Premium Végétal Citovat

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl a v čem jsou výhody a nevýhody Henne Color a Premium Végétal (taky od značky Henne Color)
Za odpovědi předem děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 8:20 pm    Předmět: Re: Henne Color x Premium Végétal Citovat

Kattuš napsal:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl a v čem jsou výhody a nevýhody Henne Color a Premium Végétal (taky od značky Henne Color)
Za odpovědi předem děkuji

Tohle se už probíralo někde ve vlákně o přelivech Hennecolor. Podívej se tam, nemá cenu zakládat dvě stejná vlákna.
Jinak já jsem přesně na tohle posílala dotaz přímo do obchodu a bylo mi sděleno, že Premium Vegetal má akorát více přírodních složek a měl by déle vydržet (1 až 2 mytí navíc). Jinak žádný jiný rozdíl mezi nimi není.
Jinak já osobně jsem zkoušela oba a v hnědé variantě. Za sebe můžu říct, že oba vydržely stejně a to tak 2 umytí na šedinách a na ostatních vlasech tak 5 umytí a zůstal už jen zrz nádech, kterého jsem se nezbavila.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2014 4:08 pm    Předmět: Citovat

Už tady ten dotaz asi byl, ale vymyjí se ty přelivy úplně? Chtěla bych kdyžtak jen tónovat - buď zlatou blond nebo zlatoměděnou. A byla bych ráda, kdyby se to postupně vymývalo a nezbývaly po tom výrazné odrosty. Co myslíte, vymyje se to?!?
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
atomkaa
0-7
0-7


Založen: 25.6.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 10:35 pm    Předmět: Hennecolor přeliv mahagon Citovat

Ahoj, už nějakou dobu si tu pročítám všechno možné, ale ještě jsem se neodhodlala nic napsat. Narazila jsem na DV když jsem si hledala něco o přírodním barvení vlasů a chtěla bych se taky podělit se zkušeností s hennecolor přelivem.

Po pročítání spousty témat jsem se v létě konečně rozhodla taky něco vyzkoušet a chtěla jsem něco trochu do červena (mám hnědé vlasy, normálně jsou tmavé ale na slunku docela světlé zase tak moc nevím jak se to dá nazvat, asi prostě hnědá Very Happy ). Paní v obchodě mi říkala, že přeliv se narozdíl od práškové henny vymyje a jestli mi mahagon chytne, tak do červena. K červené to teda mělo dost daleko, ale vlastně jsem nakonec byla celkem ráda jak to vyšlo. Spotřebovala jsem půlku lahvičky a ani se mi to nijak moc nevymývalo. Až teda když jsme byli u moře tak to šlo postupně dolů nejspíš skoro všechno.
V září jsem na vlasy napatlala zbytek lahvičky, ale přidala jsem tam trochu teatree oleje a potom to nebylo tak zářivé. Teď už to normálně skoro není vidět, ale pod světlem nebo na slunku mají ty vlasy pořád takový naoranžovělý odstín. Takže mně se to vlastně napodruhé už nevymylo úplně a pořád to není moje původní hnědá.
Ale ještě mě tak napadá, dávala jsem si na vlasy vitamínovou hennu (ale už docela dlouho potom, co ten přeliv) tak to možná nějak zafixovala na těch vlasech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 12:43 am    Předmět: Citovat

atomkaa: Vitej na DV Smile Doufam, ze se tu brzy budes citit jako doma Wink

K tomu (ne)vymyvani, pokud vim, tak v tom prelivu je urcity podil henny (krom ostatnich latek). Je lae dost mozne ze tim, jak byly vlasy od more narusene (sul, slunce, horko, atd.) tak do nich prave ta henna chytila "vice" nez pri predchozi aplikaci ... i tea tree olej to muze umocnovat.

Dala bych si do budoucna pozor na pripadne barveni, zvlast pokud nechces trvale menit svoji puvodni barvu vlasu. Jako regenerace je dobra prave i ta cassia nebo vitaminova henna, take vlasy chrani, ale nebarvi (nebo jen velmi, velmi jemne do zrz, na hnedych vlasech to doda spis jen odlesk). Pokud ti ty zrz lesky ale vadi, tak bych zkusila cistou cassii (ne tu od Hennecolor, mrkni do prislusneho vlakna, holky tam rozebiraji podrobneji) ktera haze odlesky zlate a velmi rychle se vymyva ... ale taky vlasy zregeneruje Smile Do budoucna ale nezmeni tvoji puvodni barvu.

Pokud by ses rada tech zrz odlesku zbavila uplne, mrkni do vlakna "odstraneni skvrn od henny", resi se tam prave i vlasy ... v tom pripade bych uz dalsi hennu/hennovy preliv/cassii/vitaminovou neaplikovala, jak pises, barvivo se postupne ve vlasech s pribyvajicimi vrstvami fixuje a dostat ho dolu je pak temer nemozne. Neni to sice pripad tvych, dejme tomu, tri vrstev, ale obecne cim vic, tim hur to jde dolu (zejmena prava cervena henna, na tu plati jen nuzky).

Co do pece a dalsich veci je tu nepreberne rad, a tak verim, ze si tu urcite najdes "to sve" Smile At se ti tu s nami libi! Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky Smile
mohu mít dotaz? Přemýšlím o koupi henné color bordó a henny lamda čisté. Zajímalo by mne zda na středně hnědých vlasech bude bordo zářit červeně či bude tmavší. ale ve spojení s lamdou by na středně hnědých vlasech vypadala jak? Když bych dala více henné color a méně lamdy? Nebo jak by to vypadalo obráceně? Mně se líbí červená barva i hnědo zrzavá je krásná. Jen bych potřebovala poradit.
díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 1:49 pm    Předmět: Citovat

Henna ti vlasy nikdy fyzicky nezesvetli jako barva s peroxidem, takze necekej zadnou "zarivou" cerven nebo zrz. Spise to puvodni barvu natonuje do odstinu ... mrkni ke mne do galerky, hennecolor a lamdu v mixu jsem sveho casu pouzivala, pac mi prislo ze ta cervena z HC tak nejak "lip drzela" ... ale nakonec to asi nebyla pravda, je to nastejno Laughing I kdyz ja jsem tu trochu exot co se vysledne barvy tyce.

Shrnuto a podtrzeno, ve vysledku mam vlasy opticky tmavsi, ale kdyz to nich zasviti tak ta cervena vyleze v odlescich. To stejne bude i s rezavou/hnedorezavou, ty vlasy ziskaji teply nadech, ale vysledny odstin bude opticky lehce tmavsi, nez tva prirozena barva. Pripadny pocit ze "ti to vlasy zesvetlilo" je skutecne dan pouze hrou svetla v odlescich Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
atomkaa
0-7
0-7


Založen: 25.6.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 8:40 pm    Předmět: Citovat

Jitt, díky moc Smile

Mně to právě nakonec nevadí a jsem celkem ráda, protože normálně jsou ty vlasy zesvětlené od slunka spíš do žluta a tohle do zrz se mi líbí víc.
Akorát bych někdy chtěla zase vyzkoušet na ty vlasy něco plácnout, ale zároveň se mi líbí jak je to teď, tak je to takové dilema, hodilo by se mít dvě hlavy Very Happy Myslíš, že kdybych třeba teď dala nějakou tu bezbarvou hennu a přes to barevnou tak by se to postupně vymylo nebo to barevné projde přes tu bezbarvou?

A právě ta henna lamda mě nějak zaujala, ale co jsem četla tak drží dobře... Zkoušely jste některá jak mají na stránkách to že se čistá lamda smíchá jen s jogurtem a trochu se to zahřeje? Prý by to mělo hodně regenerovat a nedělat tak intenzivní barvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 9:11 pm    Předmět: Citovat

Atomkaa: Neni zac Smile

Kdyz na to das bezbarvou, tak by se to melo mene vymyvat, pokud vubec, ale samotna bezbarva ti vlasy neobarvi. Henna totiz vlas obaluje a "vrstvi" se na nem, neni to tak, ze by se dostavala dovnitr do struktury Smile

Lamda samotna barvi hodne, je to hodne kvalitni henna, a jestli ji chces pouzivat, tak bych ji spis michala s hodne cassii (blond henna/bezbarva henna). Jakoze plna davka cassie (nevim jake mnozstvi pouzivas) a do toho sypnout jen jednu malou lzicku cervene lamdy ... a pokud to bude malo (nebude dost syte dle tvych predstav), tak priste trosicku pridat. Ale fakt jit postupne, vymyva se to desne blbe jak to jednou chyti poradne. Timhle zpusobem se take nemusis bat ze by ti barva v delkach tmavla jako pri pouziti jen samotne henny.

Je take moznost zalit hennu jen vlaznym cajem nebo vlaznou vodou bez citronu, pak by take nemela tolik barvit, ale nedokazu ti zarucit, ze to porad nechytne vice, nez bys chtela ... takove odlesky se vetsinou delaji prave tou kombinaci "hodne cassie, trosicka henny".

Vzdycky si muzes schovavat vycesane vlasy a zkouset to na nich, I kdyz ti to neda uplne 100% presnou predstavu o vysledne barve, porad by ti to melo ukazat aspon zhruba, jestli tvuj napad chyta moc/malo/tak akorat a podle toho to pak plesknout na hlavu Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.