barvení řas a obočí - přírodní
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e9019a56a3a1a5c4713507235ded343fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

Tak tu právě sedím celá zabalená (připadám si jak ufo). Henila sem hlavu a napadlo mě čeknout i to obočí, tak jsem zvědavá jak to vyjde.
Obočí mam tmavě hnědý,tak uvidím jestli to aspoň trošku chytne. Je fakt, že vlasy mam taky,ale tak po třetím henění se mi nabalily krásně tou hennou a mam je dočervena.
Napajcovala jsem to na to obočí,překryla igelitem a přilepila. Teď mě napadlo,že jsem to mohla překrejt alobalem aby to udrželo dýl teplo. No tak příště. Stejnak když si dělám hlavu 2-3x to přejedu fénem aby to tak rychle nevychladlo. Hold si přefouknu i ten obličej Very Happy .
Zejtra písnu jestli to chytlo nebo ne. To zas bude noc. Ráno budu mít zlámanej vaz Laughing .
Pozn. : potkat mě teď někdo,tak dostane infarkt. Ještě jsem si mohla udělat bahenní masku a bylo by to dokonalé Twisted Evil

Takže výsledek - chytlo to. Ne nijak extrémně, ale obočí chytlo nádech do červena,takže mi ted ladí s vlasy, což jsem přesně chtěla. Razz Razz
Zase mam novej osobák, nechala jsem to na palici 19hodin, brzo se dohrabu těch 24,jako to dělaj Indky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no ja to sem uplne zapomnela napsat Laughing tak ja tu hennu taky nakonec sehnala-hnedou,ale barveni achichouvej.Palilo to tak silene az mi z toho v jednom oku rupla zilka,skoro to neobarvilo a dlouho sem pak oci sklidnovala Crying or Very sad Embarassed je to zvlastni,pritom ta chemicka opaar mi nijak nevadila Embarassed



Vílko a kterou henu na řasy jsi použila, tuhle?

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 5:53 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem tu hennu na řasy vyzkoušela , ale nevím ,nevím Confused Asi raději zůstanu u řasenky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 4:23 pm    Předmět: Citovat

já se chystám zkusit to s tou hennou na řasy od Venity. Ale zatím jsem nepochopila ten způsob přípravy. V tom balíčku je prášek a nějaká tabletka a v návodě píšou smíchat to s tabletkou a s peroxidem? To je ta tabletka nebo ten peroxid musím sehnat jinde? a nevíte, kde se dá sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 2:17 pm    Předmět: Citovat

taky už jsem párkrát zkoušela při henně dát ji i na obočí,ale moc to nechytá.tak zkusím udělat speciální obočnatou směs,nechám hennu řádně odstát podle HFH.com

uvidí se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 7:37 pm    Předmět: Citovat

Diamanta napsal:
já se chystám zkusit to s tou hennou na řasy od Venity. Ale zatím jsem nepochopila ten způsob přípravy. V tom balíčku je prášek a nějaká tabletka a v návodě píšou smíchat to s tabletkou a s peroxidem? To je ta tabletka nebo ten peroxid musím sehnat jinde? a nevíte, kde se dá sehnat?


No,ta tabletka je prave peroxid a smrdi to jak bejk,teda velebnosti fuj!Navic nechyta,aspon me teda ne.Koupila jsem si ji jednou a nikdy vic,barvy prodavaji cernou a hnedou.Tenkrat ji mely v tete drogerii.Zkus se tam poptat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

Myslite, ze je sanca aby nejaka kozmeticka mala cervenu/zrz/gastanovu farbu na obocie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 5:21 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Myslite, ze je sanca aby nejaka kozmeticka mala cervenu/zrz/gastanovu farbu na obocie?


Řekla bych, že určitě. Musí počítat s tím, že k ní budou chodit různé ženy a ke všem se nehodí jen černé či nějaké tmavé tóny, ta kaštanová a zrz jsou dost reálné, o červené bych už ale pochybovala, to není zrovna "obvyklá" barva na obočí. (moje kamarádka s fialovými vlasy to řešila tak, že si obočí barvila tou samou barvou jako vlasy - co si pamatuju, nikdy ji to nepodráždilo, ale pro citlivou pleť to asi nebude)
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Decapitated napsal:
Myslite, ze je sanca aby nejaka kozmeticka mala cervenu/zrz/gastanovu farbu na obocie?


Řekla bych, že určitě. Musí počítat s tím, že k ní budou chodit různé ženy a ke všem se nehodí jen černé či nějaké tmavé tóny, ta kaštanová a zrz jsou dost reálné, o červené bych už ale pochybovala, to není zrovna "obvyklá" barva na obočí. (moje kamarádka s fialovými vlasy to řešila tak, že si obočí barvila tou samou barvou jako vlasy - co si pamatuju, nikdy ji to nepodráždilo, ale pro citlivou pleť to asi nebude)


Tiez poznam babu, ktora to robi presne tak isto (tmavo-cervena chemicka farba) a podla mna to vyzera dobre. Ani to nie je prehnane ako by sa mohlo zdat. Ja farbim vlasy hennou, tak to obocie mozno skusim s nou - ale po precitani vlakna tomu nedavam velke nadeje Laughing A teda pochodim nejake kozmeticky a uvidim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

Dnes som skusala farbit obocie cistou hennou. A ako tu uz niekto spominal, pokozka zafarbena a obocie samozrejme nie Laughing ale aspon sa teraz pekne leskne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.