barvení řas a obočí - přírodní
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=393c7749af9be0dcfac6e7ea16fc23fdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 8:14 pm    Předmět: Citovat

No ja jsem na oboci taky zkusila cervenou hennu,moje oboci je svetly az bily,chytlo to do svetle-svitive-zrzave Rolling Eyes Takze taky nic pro me,jeste se chystam na normalni chemickou barvu a jestli ani to nepomuze,tak uz to prestanu resit Evil or Very Mad Asi mi neni pomoci Confused Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 8:32 pm    Předmět: Citovat

Šugryna napsal:
No ja jsem na oboci taky zkusila cervenou hennu,moje oboci je svetly az bily,chytlo to do svetle-svitive-zrzave Rolling Eyes Takze taky nic pro me,jeste se chystam na normalni chemickou barvu a jestli ani to nepomuze,tak uz to prestanu resit Evil or Very Mad Asi mi neni pomoci Confused Crying or Very sad


ja by som aj brala svetle-svitive-zrzave obocie, ale s tym mojim to hennou nepojde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 11:13 am    Předmět: Citovat

Šugryna napsal:
No ja jsem na oboci taky zkusila cervenou hennu,moje oboci je svetly az bily,chytlo to do svetle-svitive-zrzave Rolling Eyes Takze taky nic pro me,jeste se chystam na normalni chemickou barvu a jestli ani to nepomuze,tak uz to prestanu resit Evil or Very Mad Asi mi neni pomoci Confused Crying or Very sad


Ahojky,jestli ti mužu poradit s vlastní zkušeností: mám taky světléjší obočí a na ztmavení obočí a řas chodím ke kosmetičce..vejdeš se do max do 80 kč někde i mín záleží kde bydlíš a vydrží to cca 14 dní až 21 dní..je to přírodní produkt..a je to fajn..doporučuji..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 2:21 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
je to přírodní produkt


skutocne? co je to konkretne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 6:13 pm    Předmět: Citovat

nevíte někdo, jak dlouho zůstane obarvená ta pokožka pod tím obočím?...mě by se právě naopak hodilo nabarvit jen ji, obočí mám tmavé, na to mi henna stejně nechytne, ale denně udělám pár tahů kaštanovou konturkou pod obočím, obočí pak vypadá hustěji a víc se hodí k těm mým nazrzlým hnědým vlasům...každopádně by bylo fajn, kdyby mě takový obočí zůstalo i po vykoupání v bazénu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoisonIvy
41-80
41-80


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 9:33 pm    Předmět: henna barva Citovat

Já si taky koupila v drogerce hennu na řasy a obočí za dvě pětky, černou, s práškovou substancí a tabletkovým peroxidem. Bohužel to na řasách vůbec nedrží, tyhle chloupky jsou úplně jiné než vlasy a je to na ně moc slabé, chtělo by to nějak vylepšit, proto zatím zůstanu u chemie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 7:59 pm    Předmět: Citovat

jak jste tu řešili to barevné obočí - červené, zrz atd...., tak si z toho nic nedělejte, měli jsme mistrovou, co míchala takový barvy i když byly na vlasy a na to obočí to dala s 3% peroxidem, což se tak barvy na obočí a řasy normálně míchá....a dělá to takhle spousta kadeřnic, jedna paní si svoje obočí musela odbarvovat a barvit blond barvou, ale vypadalo to hezky k jejím světlým vlasům Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2013 12:35 pm    Předmět: Citovat

Já v poslední době barvím obočí normálně hennou, konkrétně hennecolor odstíny co mají v sobě pikramát, takže to chytne za chviličku, dřív, než to stačí zaschnout. První den to je teda hodně výrazný, ale pak se to ztlumí, pustí to z kůže a vydrží cca dva až tři tejdny Smile
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 8:58 pm    Předmět: Citovat

Nezkoušel náhodou někdo na obočí barvu Khadi (klasickou na vlasy)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2016 4:46 pm    Předmět: Citovat

Vim, že tohle do vlasových videí asi moc nepatří, ale jedná se o řasy, takže by to mohlo projít Laughing

Podle mě teda fakt úlet! Holka spadla z višně na hlavu...
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-trendy-krasa/376594/dosla-vam-rasenka-vyrobte-si-ji-z-oreo-susenek-radi-blogerka.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.