leva nebo prava? :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ad83261b99f461be6b8c9df93eb2075bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 1:47 am    Předmět: Citovat

Nejdřív se mi měnil směr, když jsem četla ten text. Teď už to taky umím tím, že se zadívám na tu dolní nohu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 10:20 am    Předmět: :) Citovat

asi jsem nějakej divnej, ale mě se točí PROTIsměru...


oprava: když jsem si četl co je pod obrázkem, tak se začala vrťet obráceně a teď už se točí jen POsměru, to fakt nechápu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 10:26 am    Předmět: Citovat

To je záludnost, začala proti směru, pak mrknu a jede po směru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petpis
321-600
321-600


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 10:29 am    Předmět: Citovat

já jí vidím pořád stejně, pořád se točí po směru ... zvláštní Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 10:42 am    Předmět: Citovat

V emailu jsem tenhle testík dostala už několikrát. Vždycky se mi točila za pravou rukou - po směru. Byla jsem úplně vzteklá z toho, že to má jít i na druhou, a že mi to nejde.
Až teď jsem jí po delším soustředění dokázala "obrátit" Smile takže už pravá i levá.

Nějaké povídání z toho mejlíku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petpis
321-600
321-600


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

dneska jsem na tu siluetu koukala snad 100x a furt se točí se směrem, zdá se mi NEMOŽNÉ, aby to viděl někdo jiný jinak ... hned jak přijede manža z práce, donutím ho, aby se taky vyjádřil ... omlouvám se za můj názor, ale asi každej co ji uvidí otáčet se na opačnou stranu, je dle mýho "divnej" Laughing né, dělám si srandu, tak mě neukamenujte, je to buď podvod a nebo to jen dokazuje, že každý člověk je individualita Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

Tak mě se na začátku točila chviličku po směru a pak to párkrát vystřídala a nakonec se začala točit pořád protisměru, což mě děsně štvalo (páč mému drahému se točí jen a jen po směru). A nepomohlo ani mhouření očí ani civění do blba ani nic, tak sem to brala tak, že se moc soustředím, atudíž je dominantní ta "myslicí" půlka mozku. A asi jo, protože pak mi poslal kamarád obrázek, tedy dva, a měla jsem vybrat, který se mi víc líbí (na plakátek na naši čajovnu), a pak jsem koukla na slečnu znova, a ona se točila posměru... a dlouho. Asi proto, že umělecké cítění je v té druhé půlce mozku a ta byla aktivní... Ale jak mi tohle došlo, zase se začala točit protisměru (asi proto, že to byla logická úvaha).
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petpis
321-600
321-600


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 7:07 am    Předmět: Citovat

Tak jsem na tu blbinku včera čeměla skoro celej den a točí se mi furt po směru a děsně mě to štve, protože prostě nemůžu uvěřit, že by se mohla točit někomu proti směru, tak jsem to přeposlala snad každýmu koho znám a všem se točí stejně jako mě, po směru. Co mám tedy udělat, aby se mi točila proti směru Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 7:11 am    Předmět: Citovat

petpis napsal:
Tak jsem na tu blbinku včera čeměla skoro celej den a točí se mi furt po směru a děsně mě to štve, protože prostě nemůžu uvěřit, že by se mohla točit někomu proti směru, tak jsem to přeposlala snad každýmu koho znám a všem se točí stejně jako mě, po směru. Co mám tedy udělat, aby se mi točila proti směru Laughing Laughing Laughing

Čekat Smile
Ne, teď vážně, mně se většinou taky točí po směru, ale občas se mi podaří to obrátit. Ne vůlí, spíš náhodně. Třeba včera jsem to měla napůl překryté oknem s ICQ a psala jsem kamarádovi - a najednou se ženská točila na druhou stranu. Takže asi opravdu pomáhá nedívat se přímo na ni.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 10:15 am    Předmět: Citovat

Tak mě se točí po směru a manželovi proti...přehodit si to nedokážu, prostě se mi točí doleva a hotovo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.