Barevná typologie
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=237ad5fd6bd80ee464e3158d0957d1f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký jste barevný typ?
Jarní
13%
 13%  [ 6 ]
Letní
25%
 25%  [ 11 ]
Podzimní
31%
 31%  [ 14 ]
Zimní
29%
 29%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 44

Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 2:23 pm    Předmět: Barevná typologie Citovat

Rozhodla jsem se založit nové téma, protože tuto vzhledovou perličku poslední dobou řeším docela často...Někde jsem se dočetla, že se lidé řadí do čtyř vzhledových skupin a to na jarní, letní, podzimní a zimní...Když se prý člověk najde pomůže mu to s oblíkáním, volením barev, líčením...co jsem ale zjistila, nevím kam se zařadit Confused Laughing Jasně každý člověk je unikátní, ale přeci jen nějak více převažuje do určité skupiny...Například já bych se tipla na letní typ když vemu v úvahu barvu očí a vlasů ale pak jsem zkoušela takový test že jsem si na denním světle přiložila papír k zápěstí a prosvítalo mi to zlatě což znamená, že bych se měla řadit k typu podzimnímu nebo jarnímu( letní a zimní by měl prosvítat namodrale nebo narůžověle)? Jenže tam mi zase neodpovídá barva očí a vlasů Laughing U letního občas ještě dopisují, že na nejtenčích místech kůže by měly prosvítat růžové skvrnky a to mně trošku prosvítají...tak já už nevím...Víte o tom někdo něco? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amensis
8-20
8-20


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, po chvilce okukování týhle fajn stránky, jsem se rozhodla, že taky přispěju svojí troškou do mlýna Smile
S tou barevnou typologií jsem nikdy nevěděla, na čem jsem...Dělala jsem si spoustu testů, ale pokaždý mi vyšlo něco jinýho..tak jsem se na to po čase vykašlala Laughing
To jsem asi moc neporadila Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka se tím jeden čas docela intenzivně zabývala, i mě zařadila do mého typu (zimní),mé nejoblíbenější barvy na oblečení jsou modrá, černá bílá . Ale ono to nemusí být tak vyhraněné - někdo je třeba jarní typ a sluší mu pár barev i typu letního a tak dál. Stejně myslím, že většina žen vycítí, které barvy jí sluší nejlépe , já bych se třeba nemohla obléct do vínových, žlutých nebo oranžových odstínů, byla bych z toho celý den nervozní a opravdu mi nesluší. Ale mám tryhle podzimní barvy ráda třeba v bytě.

Naposledy upravil ilona dne pá říjen 26, 2007 4:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Já jsem letní typ, ale když mám teď nazrzlé vlasy, tak jsem vlastně podzimní. Ale stejně se nejčastěji oblékám do černé, která je vyhrazena jen a pouze typu zimnímu (ty sněhurky mají štěstí, vrrrr) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 3:58 pm    Předmět: Citovat

Já vůbec nevím, jaký jsem typ Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 4:04 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já vůbec nevím, jaký jsem typ Razz


Ja taky ne, puvodne jsem jarni, akorat jsem zrezavela a zbledla, tak budu asi krizenec s podzimnim. Jak uz tu Ilona psala, nektere jarni a podzmni barvicky jsou spolecne, takze aspon tak.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

já naštěstí nepotřebuju znát svoji typologii k volení barev a oblečení, myslim, že sama mám nějakej vkus, ale jinak si myslim, že jsem jarní... teda měli byste to posoudit asi spíš vy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 5:39 pm    Předmět: Citovat

taky svou typologii k volbe ladeni barev a obleceni nepotrebuju,ale jsem si jista,ze jsem podzimni typ Laughing zrzka,pihy(zlatave),modrosede oci, a bleda plet max nekdy do zlataveho(vzacnost)
Ale stejne mam nejradeji duhove barvy,prirodni a ma nejmilejsi je zelena Very Happy a samozrejme halenky s kvitim a tak Very Happy -ale to je u mne veci intuice,nez ze by mi to nekdo poradil ci predepsal Very Happy Ale uz hodnekrat mi lide rekli,ze jsem ztelesneni podzimu a vloni v jeden krasny podzimni den si me chtel na ulici nejaky pan vermomoc fotit,nebo se jen tak divat na podzim Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
já naštěstí nepotřebuju znát svoji typologii k volení barev a oblečení, myslim, že sama mám nějakej vkus, ale jinak si myslim, že jsem jarní... teda měli byste to posoudit asi spíš vy Wink


Ono to taky stojí pěkný peníze, pokud nejsi pokusný králík kamarádky Very Happy
A stejně - kdyby mi někdo určil jiné barvy než ty, na které jsem zvyklá a v kterých se cítím dobře, stejně bych v tom nechodila. To samé učes podle typu obličeje atd. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 5:46 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tree napsal:
já naštěstí nepotřebuju znát svoji typologii k volení barev a oblečení, myslim, že sama mám nějakej vkus, ale jinak si myslim, že jsem jarní... teda měli byste to posoudit asi spíš vy Wink


Ono to taky stojí pěkný peníze, pokud nejsi pokusný králík kamarádky Very Happy
A stejně - kdyby mi někdo určil jiné barvy než ty, na které jsem zvyklá a v kterých se cítím dobře, stejně bych v tom nechodila. To samé učes podle typu obličeje atd. Very Happy

no to jsou takoví ty chytráci kteří ti řeknou co už stejně víš a naúčtujou ti strašný prachy:)
Very Happy no ale je fakt že znám pár lidí co by trochu postrčit potřebovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.