Barevná typologie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 66, 67, 68
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=20c131337803b87fe4b668ef74d5a06dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký jste barevný typ?
Jarní
13%
 13%  [ 6 ]
Letní
25%
 25%  [ 11 ]
Podzimní
31%
 31%  [ 14 ]
Zimní
29%
 29%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 44

Autor Zpráva
Evolet
21-40
21-40


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 11:58 am    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Takže, vracím se k čistý henně. Typologie netypologie. HOWG.


Amen, sestro Very Happy
Já myslim, že pokud víš, že se v tom budeš cítít dobře, tak je to to nejlepší co můžeš udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 12:11 pm    Předmět: Citovat

Děkuju Evolet za podporu Smile

Ještě pro upřesnění... když jsem se rozhodovala, že si ji nechám odrůst, tak se mi stalo, že mi ztmavla až do fialova a v tom jsem se už necítila. Dokud byla červenozrz, byla to nejlepší barva. To byl tehdá impulz pro změnu... Tak doufám, že mi neztmavne zas nějak brzo... hodlám dobarvovat jen odrosty a né celý délky jako tehdá.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 1:18 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Tak doufám, že mi neztmavne zas nějak brzo... hodlám dobarvovat jen odrosty a né celý délky jako tehdá.


Tohle mi přijde takový vtipný posun tady na DV - mám dojem, že když se barvení hennou "rozmohlo", všichni nadšeně barvili celé délky a postupem času se tu hodně začalo řešit tmavnutí. Spousta lidí, co měla tenhle problém, tak hennu třeba i nechali odrůst a tak - a budou začínat znova s tím poznáním, že je potřeba barvit jen odrosty a celou délku jen občas. Smile

Jinak Nikinko, úplně Tě chápu. Wink Já si teď taky přijdu lehce "vyblitá." Když jsem měla vlasy čerstvě odrostlé, i nějakou dobu potom, tak to bylo prima, připadala jsem si právě docela nenápadně a tak, hodilo se mi to k tehdejšímu období. Ale to se teďka pro mě už hodně láme a taky bych užila něco energičtějšího, sytějšího.
Wink Tak pokukuju po nějakých tónovacích přelivech a tak, neztmavovat, jen tónovat - trochu víc do zlatova, do zlatoměděné...

Už jsem to zkoušela kurkumou a dopadlo to strašně - vypadala jsem jak kuře, co se koupala v hodně chlorovaném bazému achytlo zelenavý nádech. Twisted Evil Tentokrát bych chtěla skončit nějak líp. Laughing
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 1:25 pm    Předmět: Citovat

Já jsem typově asi něco mezi teplým jarem a teplým podzimem. Rozhodně jsem teplý typ. Mám nažloutlý tón pleti, vlasy se zlatavými odlesky a oči takové modrotyrkysové občas se žlutou hvězdičkou kolem zorničky. Nosím teda převážně černou, nedokážu si představit, že bych chodila v nějakých výrazných barvách. Nosím ale často kolem krku různé šátky nebo v létě různé lehké šály, případně barevnější trička s černou košilí...prostě aby u obličeje ta černá moc nebyla, protože mi zrovna moc nesluší. Dobře se cítím, když mám u obličeje hlavně fialovou, tyrkysovou, nebo červenou. A teď k mému "problému". Momentálně bojuju s mojí barvou. Nechala jsem si odrůst hennu a jsem na svojí barvě (u hlavy spíš světle hnědá, postupně asi od ramen blond), připadám si v ní ale nezajímavě a nudně. S hennou mě všichni chválili jak mi to sluší a teď se takových ohlasů nedostává. Přemýšlela jsem, že bych to tedy znovu obarvila hennou na zrz, barva se mi fakt líbila (ale ano tmavla a tmavla Very Happy) . Nechala jsem to odrůst na popud mého milého, který chtěl vidět jak budu vypadat s mojí přírodní barvou (mě to tedy taky zajímalo, ale bez jeho "podpory" bych to odrůstání nedala). Když jsem se mu ale svěřila s nápadem to zase obarvit na zrzavo, nějak se to nesetkalo s nadšením, sdělil mi, že si to mám radši odbarvit uplně, že chce blondýnu. To tedy rozhodně podstoupit nehodlám. Maximálně zesvětlovat heřmánkem, ale navíc mi nepříjde, že by mi blond slušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 2:07 pm    Předmět: Citovat

Lalaith, taky pozoruju ty vlny, kdy nejdřív všichni hennovali, pak nastal boom přírodní vlastní barvy a toho, aby vše nejvíc ladilo, a dnes všichni s novýma poznatkama vybírají to, co se jim líbí víc.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 6:27 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Meadow: No, teďka to se slunkem právě vůbec slavné není, ale v létě to docela šlo... Žluté oči - z toho si vždycky dělaly srandu spolužačky na gymplu, že mám žluté oči. I milý mi to občas říká, ale ten tvrdí, že mám oči každou chvíli jiné. U očí mám taky rozhodně pocit teplých odstínů. U pleti už si tím tak jistá nejsem, u vlasů chvílema taky ne. Rolling Eyes
Můžu podepsat téměř vše. Very Happy Až na tu pleť, tu mám myslím též teplou. Ale ty chameleoní vlasy, to je dílo!!! Very Happy Já bych řekla, že barevně jsme celkem podobné typy...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 8:00 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadá, jaký odstín tužky na obočí mám zvolit, když jsem zase na zrz, spíš do červena? Nějak si nevím rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 3:11 pm    Předmět: Citovat

Já používám teplou hnědou... právě aby to ladilo s teplou hennovou zrz. Při studenější červený je asi možný používat u studenější hnědou, já to někdy dělala tak, že jsem zkombinovala teplou i studenou (neutrální?) popelavě hnědo-černou (eh, to je barva Laughing ) a výsledek byl takovej neutrálnější, lehce teplejší.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 3:55 pm    Předmět: Citovat

To jsem se chtěla zeptat - jaký typ je podle Vás herečka Tereza Voříšková? Je to léto, že jo? Jsem se na ní tak dívala (teďka mě přijde, že furt v něčem hraje) a říkala jsem si, že ta je barevně úplně jako já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 66, 67, 68

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.