Rekordní doba s henou na hlavě a jak to dopadlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c4804440cdb8f62e1c7d04e783495942Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vaše rekordní doba s henou na hlavě..
do tří hodin
12%
 12%  [ 38 ]
tři až pět hodin
14%
 14%  [ 44 ]
pět až sedm hodin
23%
 23%  [ 71 ]
sedm až deset hodin
17%
 17%  [ 51 ]
deset až třináct hodin
23%
 23%  [ 70 ]
déle
8%
 8%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 300

Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

No hlava mě zatím taky nesvědí (teď to mám 19 hodin), ale už se těším, jak to shodím.. Navíc prosakující barva je nějaká podezřele dohněda, tak jsem zvědavá, co z toho kurnik vyleze...Smile

Každopádně kočky jsou z té vůně naprosto paf, kam se hrabe šanta.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 1:17 pm    Předmět: Citovat

Můj rekord je 16 hodin. Nic mě nesvědilo (naštěstí Smile). Barva byla docela doost sytá a vůbec se nevymývá. Takže u mě čím dýl, tím líp. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so červen 09, 2012 3:54 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem vydržela míň.. Něco kolem 23.. Ale i tak jsem toho měla plný brejle.. Laughing Takže můj upřímný obdiv, kdo to vydrží dýl..

No barva.. Už moc nevidím rozdíl.. No, hodila jsem nějaké fotky do galerky, ještě ne úplně uschlých vlasů.. Asi zůstanu u své obvyklé doby..Smile

edit. Ještě, vypadalo mi úplně normální množství vlasů, jako když normálně myju, vlasy nejsou nijak přemaštěné, naopak, mají super objem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 11:17 pm    Předmět: Citovat

Již mi uběhlo od posledního hennění či nějakého jiného zábalu, prostě 5 měsícu bez jaké koliv údržby. To bude taky ten důvod proč jsem pořád na stejné délce........ mé vlasy k růstu potřebují péči protože jinak co u hlavy naroste se na konci ulomí.
Takže dohánim Very Happy Very Happy v sobotu mi Mamka napatlala štětečkem hennu úplně všude jako při barvení. Ke koncům už začla docházet tak tam to bylo trochu ochuzené. (12h)
Takže teď jsem si znova uvařil zelenou polívku a naprosto brutálně na 101% jsem nanesl od konců po krk.
Ráno smyji což když smyju v 09h tak to bude dalších 12h. Pak do práce a na večer mám v plánu zapléts cop, ten vyválet v teplém oliváku a nechat opět do rána.
Jestli mi do dvou měsícu nevyrostou aspoň o 1 pošahanej centimetr tak mě vomejou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 11:55 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Již mi uběhlo od posledního hennění či nějakého jiného zábalu, prostě 5 měsícu bez jaké koliv údržby. To bude taky ten důvod proč jsem pořád na stejné délce........ mé vlasy k růstu potřebují péči protože jinak co u hlavy naroste se na konci ulomí.
Takže dohánim Very Happy Very Happy v sobotu mi Mamka napatlala štětečkem hennu úplně všude jako při barvení. Ke koncům už začla docházet tak tam to bylo trochu ochuzené. (12h)
Takže teď jsem si znova uvařil zelenou polívku a naprosto brutálně na 101% jsem nanesl od konců po krk.
Ráno smyji což když smyju v 09h tak to bude dalších 12h. Pak do práce a na večer mám v plánu zapléts cop, ten vyválet v teplém oliváku a nechat opět do rána.
Jestli mi do dvou měsícu nevyrostou aspoň o 1 pošahanej centimetr tak mě vomejou Very Happy


LOL Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 11:58 pm    Předmět: Citovat

Vsichni me s tou henou desne stvete Confused
jsem se do ni chtela puvodne pustit taky ale po precteni vyrobniho postupu me to preslo Sad
No asi zkusim jen tu bezbarvou ale sakrys nevim jak kdyz barvim chemicky a nekde sem cetla ze ma byt mezi tim mesic pauza Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 12:15 am    Předmět: Citovat

Hehe, čaj uvařit umíš né ? Laughing Very Happy taky jsem nevěděl jak na to.
Nasypeš, zaliješ přidáš další příslušné ingredience jako třeba citron,zazvor,kafe,žloutek,oil atd... necháš 20 min odstát a napatláš zabalíš.Počkáááááááááš smyješ. hotovo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 12:29 am    Předmět: Citovat

jo to bych asi zvladla .... jenze - pockas 6 hodin Cool
no to me odradilo - ze se tim jednak vse zasere Twisted Evil a jeste to musis mit na hlave pul dne Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 10:24 am    Předmět: Citovat

Můj rekord byl okolo 12h, spala jsem s ní. Normálně henním 5h a žádný rozdíl sem při delším působení neviděla. Akorát se mi špatně spalo s tím igelitem a čepicí na hlavě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 8:10 pm    Předmět: Citovat

Max to bolo asi okolo 9 hodín. Dlhšie som zatiaľ neskúšala, lebo málokedy sa stane že som viac dní po sebe len doma a nikam nejdem, ale tiež záleží aj od ingrediencíí, ktoré pridám, ak sú to ingrediencie, ktoré sa rýchlejšie pokazia, tak radšej kratšie, aby mi to pod sáčkom nezačalo plesnivieť Very Happy

Do henny pridávam prevažne kyslé veci ako citrón, ocot a vždy sa bojím, či keď si dám dole šatku, či tam tie vlasy ešte vôbec budú Laughing

Naposledy mi henna dosť tiekla hneď od začiatku, mala som tam jogurt a ten sa "pustil" takže to bolo ozaj utrpenie, všade servítky, na hlave tri uteráky oviazané Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.