Lidičky pomožte - stříhání kvůli škole
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=94d0ad8c238dc150f2d18d690bfa6d6cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sammaela
0-7
0-7


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 10:51 am    Předmět: Re: Lidičky pomožte - stříhání kvůli škole Citovat

Alass napsal:
Mám vlasy sotva po ramena, ale kvůli škole se musím (už zase) ostříhat. Chtěl byhc si ale ve vlasech nechat nekolik delších pramínků na copánky. Nevím ,ale na kterých místech a taky jak to popsat kadeřnici. Sad Druhým dnem hledám na internetu nějaké foto které se mé představě aspoň trochu blíží. Mám rád fantasy a historii a účesy na zůsoby starověkých válečníků se mi líbí, ale společnost a škola by to asi neviděla ráda. Potřebuju najít nějaký kompromis. Poraďte.

kámoš s tím má taky problém ale myslím že se stojí zas to s nima pohádat a vlasy si nechat nemohou tě nutit k ostříhání je to proti lidským právům
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 12:13 pm    Předmět: Re: Lidičky pomožte - stříhání kvůli škole Citovat

Sammaela napsal:
Alass napsal:
Mám vlasy sotva po ramena, ale kvůli škole se musím (už zase) ostříhat. Chtěl byhc si ale ve vlasech nechat nekolik delších pramínků na copánky. Nevím ,ale na kterých místech a taky jak to popsat kadeřnici. Sad Druhým dnem hledám na internetu nějaké foto které se mé představě aspoň trochu blíží. Mám rád fantasy a historii a účesy na zůsoby starověkých válečníků se mi líbí, ale společnost a škola by to asi neviděla ráda. Potřebuju najít nějaký kompromis. Poraďte.

kámoš s tím má taky problém ale myslím že se stojí zas to s nima pohádat a vlasy si nechat nemohou tě nutit k ostříhání je to proti lidským právům

taky si myslim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

Já zas mám dojem, že tenhle boj je marný Sad Možná by mohli zasáhnout rodiče, ale žák/učeň/student sám zmůže dost málo. Snažit se uhrát to na právo na lidskou důstojnost, to je akorát způsob jak si na člověka zasednou... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 9:40 am    Předmět: Citovat

Mě k ostříhání a oholení nutily taky,ale trval jsem si na svém a nostříhal jsem se a oni stím nic nemohli udělat,sice jsem slyšel pořád nějaký keci,ale to se dá přetrpět Evil or Very Mad
To samí se stalo u kámoše a pořád má máňu Very Happy
Takže bych se na stříhání vysral Evil or Very Mad

http://www.novinky.cz/clanek/128029-ostrihej-se-nebo-nechod-do-skoly-slysel-zak.html

zde je o tom malý článek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 9:59 am    Předmět: Citovat

Sammael napsal:
Mě k ostříhání a oholení nutily taky,ale trval jsem si na svém a nostříhal jsem se a oni stím nic nemohli udělat,sice jsem slyšel pořád nějaký keci,ale to se dá přetrpět Evil or Very Mad
To samí se stalo u kámoše a pořád má máňu Very Happy
Takže bych se na stříhání vysral Evil or Very Mad

http://www.novinky.cz/clanek/128029-ostrihej-se-nebo-nechod-do-skoly-slysel-zak.html

zde je o tom malý článek

tak to je síla Shocked a co je v komentářích je ještě větší síla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 1:13 am    Předmět: Citovat

takovou buzeraci bych neskousla. radsi bych sla jinam. to si opravdu ve skole mohou diktovat takove podminky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

Můžou. Školní řád je pro studenty závazný. Pak je jen otázka, jak striktně si vedení školy vyloží tu nicneříkající větu "žák chodí do školy upraven" nebo jak to tam bývá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 11:46 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Bonemína napsal:
Názor, názor. Podle toho mého to není každého soukromá věc, protože tu nejde jen o něj. Ale jediné co můžu, je myslet si to. V případě divadla to přikazovat nikomu nebudu, maximálně svým případným dětem atd. Stále mluvím o šatech, dredíky si asi ten dotyčný jen tak nepřevleče Smile

Prostě divadlo a podobně jsou druh kultury, ke které určitý druh snad snobství patří. Divadlo není jen hra, kterou nějací tajtrlíci odříkávají na scéně, je to i sametová opona, je to i plyšové sedadlo, je to i uvaděčka, která člověku vyká. Dobře se obléct (netvrdím že nutně nepohodlně, ale prostě společensky, nedělně, svátečně) je součástí toho všeho. Možná kapku předstírání lepšího, krásnějšího světa, co já vím. Ale je to hra, kterou při tom hrajeme i my, neherci. I jeden člověk v džínách to dokáže jiným zkazit.
Představte si, že sedíte v dobré vinárně. Číšník vám přinesl láhev vynikajícího vína. Jedinečná láhev, dobrý ročník, jižní svah... Nalejete si do skleničky, uděláte kolem toho celý ten rituál s ovoněním, kroužením po skleničce a v momentě kdy válíte první doušek po jazyku, uvědomíte si, že váš spolusedící bez okolků chytil láhev a pije víno přímo z flašky. Bude vám stále tak chutnat? Mě ne.

Jo a taky je můj názor, že mít konzervativní myšlení v některých případech vůbec není zlé a občas je taky nutné, aby někdo nařizoval. Klidně mě za to sežerte, ale vlastně nemůžete, protože je to jen můj soukromý názor Twisted Evil


Tak pod tohle bych se taky podepsala Wink
Ten příklad s vínem to úplně vystihuje Smile
Je úžasné kolik lidí tenhle "rituál" s vínem dělá,protože ví,že se dělat má,ale neví jaký má účel Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

Já sobně nechápu jak by mi někdo v džínách mohl zkazit představení...kvůli němu tam nejdu a jestli se mi nebude líbit jak je oblečený tak si ho nevšímám a dokud nebude smrdět tak mi ani nevadí...
Very Happy

Rituál s vínem nedělám,sice ho nevyhltnu tak jak jsi popisovala,ale ten tzv. rituál je k ničemu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 7:16 pm    Předmět: Citovat

Sammael napsal:
Já sobně nechápu jak by mi někdo v džínách mohl zkazit představení...kvůli němu tam nejdu a jestli se mi nebude líbit jak je oblečený tak si ho nevšímám a dokud nebude smrdět tak mi ani nevadí...
Very Happy

Rituál s vínem nedělám,sice ho nevyhltnu tak jak jsi popisovala,ale ten tzv. rituál je k ničemu
Přesně,je zajímavé kolik lidí nezajímá ani tak to co se hraje jako to co má kdo na sobě Very Happy .
Ale ten "rituál" není k ničemu.Je to prostě jen ochutnávka a každá krok má svůj racionální účel.Bohužel spousta lidí ví o ochutnávaní vína houbeles,ale hlavně,že dělají to co se očekává jako ovce Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.