Lidičky pomožte - stříhání kvůli škole
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0819ce0b1a45f917039453386e4ea1d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Sammael napsal:
Já sobně nechápu jak by mi někdo v džínách mohl zkazit představení...kvůli němu tam nejdu a jestli se mi nebude líbit jak je oblečený tak si ho nevšímám a dokud nebude smrdět tak mi ani nevadí...
Very Happy

Rituál s vínem nedělám,sice ho nevyhltnu tak jak jsi popisovala,ale ten tzv. rituál je k ničemu
Přesně,je zajímavé kolik lidí nezajímá ani tak to co se hraje jako to co má kdo na sobě Very Happy .
Ale ten "rituál" není k ničemu.Je to prostě jen ochutnávka a každá krok má svůj racionální účel.Bohužel spousta lidí ví o ochutnávaní vína houbeles,ale hlavně,že dělají to co se očekává jako ovce Confused .


Já myslím, že ten příspěvek měl být spíš o tom vyhlnutí z flašky, ty rituály, to byla jen taková "omáčka" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 10:13 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Sammael napsal:
Já sobně nechápu jak by mi někdo v džínách mohl zkazit představení...kvůli němu tam nejdu a jestli se mi nebude líbit jak je oblečený tak si ho nevšímám a dokud nebude smrdět tak mi ani nevadí...
Very Happy

Rituál s vínem nedělám,sice ho nevyhltnu tak jak jsi popisovala,ale ten tzv. rituál je k ničemu
Přesně,je zajímavé kolik lidí nezajímá ani tak to co se hraje jako to co má kdo na sobě Very Happy .
Ale ten "rituál" není k ničemu.Je to prostě jen ochutnávka a každá krok má svůj racionální účel.Bohužel spousta lidí ví o ochutnávaní vína houbeles,ale hlavně,že dělají to co se očekává jako ovce Confused .


Řekla bych, že každý má své rituály, i vy, Kafine a Sammaeli, a asi by se vám nelíbilo, kdyby někdo tvrdil, že jsou to blbosti na nic, a ať to neděláte Wink

Teď je problém, že třeba v tom divadle je lidí moc, takže se nikdy nemůžou shodnout na tom, jaký rituál spojený s návštěvou divadla je ten správný a nejlepší, a od toho jsou zásady společenského chování, aby se to aspoň trochu usnadnilo, i když ve finále si to stejně každý udělá, jak chce Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

Já chtěl jen poukázat na to,že spousta lidí si zakládá na věcech,které jsou pro ně kolikrát zbytečné,ale oni mají pocit,že je mají dělat,protože je dělají ostatní.To by samo o sobě nevadilo,ale tito lidé mají sklon kritizovat ty,kteří to takhle neberou Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 4:33 pm    Předmět: Citovat

Ale jak můžeš vědět, co je pro koho zbytečné? Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Ale jak můžeš vědět, co je pro koho zbytečné? Evil or Very Mad
Taky jsem neříkal,že všichni Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:

]Je úžasné kolik lidí tenhle "rituál" s vínem dělá,protože ví,že se dělat má,ale neví jaký má účel Very Happy.


Rituál při ochutnávání vína není žádný nesmysl- zkoumáš vůni, jiskru, jestli nemá víno zákal, jakou má konzistenci (moc husté, nebo naopak vodové...). Já víno miluju a dost mu rozumím, takže s tímhle na mě nechoďte. Ale nic ve zlém Embarassed Jinak si myslím, že jsou divadla, kam se v džínách prostě nechodí (důvody popsaly holky výše a já naprosto souhlasím). Nějaká malá scéna, nebo různá alternativní divadla, prosím. Ale hrnout se do Národního a pod. v džínách mi připadá opravdu nevkusné. Nemusí se nikdo nijak čančat, ale tmavé kalhoty a halenka snad nikoho nezabijou. Pokud jde o dredy, to je už přepjaté, pokud byl slušně oblečený... Proto se člověk ještě nemusí vzdávat svého stylu, mám kamarádku (rovněž dredatou), která miluje takovou tu etno módu, ta nosí do divadla takový drdol, nebo cop, dlouhou černou sukni, halenku a třeba pěkné pončo. Je oblečená společensky vhodně a přitom ve svém stylu. Navíc ponechání si zcela obyčejného oblečení není projev vyhraněného vkusu, ale spíše lenosti se převléct. Ale znovu opakuji- nic ve zlém, je to prostě můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:

Rituál při ochutnávání vína není žádný nesmysl- zkoumáš vůni, jiskru, jestli nemá víno zákal, jakou má konzistenci (moc husté, nebo naopak vodové...). Já víno miluju a dost mu rozumím, takže s tímhle na mě nechoďte. Ale nic ve zlém Embarassed Jinak si myslím, že jsou divadla, kam se v džínách prostě nechodí (důvody popsaly holky výše a já naprosto souhlasím). Nějaká malá scéna, nebo různá alternativní divadla, prosím. Ale hrnout se do Národního a pod. v džínách mi připadá opravdu nevkusné. Nemusí se nikdo nijak čančat, ale tmavé kalhoty a halenka snad nikoho nezabijou. Pokud jde o dredy, to je už přepjaté, pokud byl slušně oblečený... Proto se člověk ještě nemusí vzdávat svého stylu, mám kamarádku (rovněž dredatou), která miluje takovou tu etno módu, ta nosí do divadla takový drdol, nebo cop, dlouhou černou sukni, halenku a třeba pěkné pončo. Je oblečená společensky vhodně a přitom ve svém stylu. Navíc ponechání si zcela obyčejného oblečení není projev vyhraněného vkusu, ale spíše lenosti se převléct. Ale znovu opakuji- nic ve zlém, je to prostě můj názor.

Hmm, já se tedy (což asi nikoho nepřekvapí Twisted Evil ) přikláním spíše ke Kafinovi a spol. Jde o to, že spousta lidí to tak provádí, aniž by měla ponětí k čemu to je, ale oni si myslí, že budou vypadat líp, když budou podobné kejkle provádět... Kolik je takových jako ty Blondorezko, kteří tomu opravdu rozumí? A stejně si myslím, že stran vinařů je to zčásti "oblbovačka" a takový folklór podobně jako třeba myslivecká latina.
A co mě v některých argumentech zaráží a vytáčí nejvíc jsou ty hlášky typu: protože je to tradice a někdy je dobré být konzervativní a podobně... Tož tlachů typu: "tak to bude, protože se to tak dělá vždycky" slýchám dost od některých lidí a jsem na dosti alergická, takže s tím běžte do kelu Twisted Evil Wink To neberu, připadá mi naprosto nesmyslné a pořád se marně ptám, kdo jako rozhoduje, co je lepší??? proč je lepší jeden kus hadru než druhý??? proč je lepší hledět půl hodiny na víno místo vypít ho? protože se to tak dělalo vždycky a někomu to připadá správnější? To je ale chabý argument a takové já prostě neuznávám.
Samozřejmě, každý se může zařídit podle svého a činit, jak je mu libo, ale už mě někdy fakt štve, jak někdo nadřazuje svůj vkus jinému a káže, že tak je správné a kdo to tak nedělá, je politování- a odsouzeníhodný idiot a křupan Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.