Rekvalifikační kadeřnické kurzy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=821cd4a98326d1f357e89dba59bc9ca3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

Wow, jsem šťastná i za tebe!! Smile Gratuluju. škoda, že nebydlíš blíž, bych k tobě chodila na zastřihování Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 9:19 pm    Předmět: Citovat

tak to na tebe budu určitě myslet, mám totiž 8.9. narozky, tak snad ti to přinese štěstí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

děkuji Vám, přátelé, za podporu a milá slova Very Happy na jednu stranu se těším, na druhou stranu takový ty strachy jako - nebudu kopyto? pude mi to? nezničim někomu >účes<??? co když mi to nepude ty jo Very Happy dvacka v háji Very Happy (a kde je zbytek, nůžky potřeby, fén atp, šamps atp...)
kurz trvá 3 měsíce a na jeho konci dostanu nějakej papír s hodnotou stejnou, jakou maj v učilištích.
po tom zůstanu v čáslavi, manželka bratra mého drahého mi přislíbila záštitu (3 roky musí být patronství).
pak to rozjedu ve velkým Very Happy
ne, hlavně chci netestovanou kosmetiku, to je můj cíl, společnost pro zvířata mi přes bratra přislíbila pomoc, prvně jim musím napsat o seznam profi netestovaný kosmetiky, protože si fakt nejsem jistá, jestli vůbec něco takovýho je (ale přece MUSÍ!!! proto to dělám !!!!! )
no, jsem sama na sebe zvědavá. a taky doufám (nemám dvakrát v lásce pražáky, ale zas kolik pražáků je opravdovejch pražanů, a taky nechci soudit předem, je to člověk od člověka), že nechytnu někoho v tom kurzu, kdo bude zlej, protivnej a pod... (a taky doufám,že tam budu nejhnusnější a nejtlustší, ale to už patří do výlevky Laughing Laughing Laughing Laughing )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
děkuji Vám, přátelé, za podporu a milá slova Very Happy na jednu stranu se těším, na druhou stranu takový ty strachy jako - nebudu kopyto? pude mi to? nezničim někomu >účes<??? co když mi to nepude ty jo Very Happy dvacka v háji Very Happy (a kde je zbytek, nůžky potřeby, fén atp, šamps atp...)
kurz trvá 3 měsíce a na jeho konci dostanu nějakej papír s hodnotou stejnou, jakou maj v učilištích.
po tom zůstanu v čáslavi, manželka bratra mého drahého mi přislíbila záštitu (3 roky musí být patronství).
pak to rozjedu ve velkým Very Happy
ne, hlavně chci netestovanou kosmetiku, to je můj cíl, společnost pro zvířata mi přes bratra přislíbila pomoc, prvně jim musím napsat o seznam profi netestovaný kosmetiky, protože si fakt nejsem jistá, jestli vůbec něco takovýho je (ale přece MUSÍ!!! proto to dělám !!!!! )
no, jsem sama na sebe zvědavá. a taky doufám (nemám dvakrát v lásce pražáky, ale zas kolik pražáků je opravdovejch pražanů, a taky nechci soudit předem, je to člověk od člověka), že nechytnu někoho v tom kurzu, kdo bude zlej, protivnej a pod... (a taky doufám,že tam budu nejhnusnější a nejtlustší, ale to už patří do výlevky Laughing Laughing Laughing Laughing )


tedáááá!!! Já jsem sice pražák jak kopyto, ale zlá a protivná, no co si to o nás myslíš?! Wink Laughing

Těší mě že ti to takhle vychází, k tomu seznamu profi netestované kosmetiky se snažím už nějakou dobu dostat, nevím jestli se dá sehnat nějakej registr nebo něco kde by se dali takovéhle věci do detailu zjistit. No snad se ti to podaří najít. Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

Jinak pozor, o některých značkách se říká, že netestují, přitom sice netestují výrobky, ale třeba jednotlivé složky. Bude asi těžké najít něco, co netestuje vůbec :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
děkuji Vám, přátelé, za podporu a milá slova Very Happy na jednu stranu se těším, na druhou stranu takový ty strachy jako - nebudu kopyto? pude mi to? nezničim někomu >účes<??? co když mi to nepude ty jo Very Happy dvacka v háji Very Happy (a kde je zbytek, nůžky potřeby, fén atp, šamps atp...)
kurz trvá 3 měsíce a na jeho konci dostanu nějakej papír s hodnotou stejnou, jakou maj v učilištích.
po tom zůstanu v čáslavi, manželka bratra mého drahého mi přislíbila záštitu (3 roky musí být patronství).
pak to rozjedu ve velkým Very Happy
ne, hlavně chci netestovanou kosmetiku, to je můj cíl, společnost pro zvířata mi přes bratra přislíbila pomoc, prvně jim musím napsat o seznam profi netestovaný kosmetiky, protože si fakt nejsem jistá, jestli vůbec něco takovýho je (ale přece MUSÍ!!! proto to dělám !!!!! )
no, jsem sama na sebe zvědavá. a taky doufám (nemám dvakrát v lásce pražáky, ale zas kolik pražáků je opravdovejch pražanů, a taky nechci soudit předem, je to člověk od člověka), že nechytnu někoho v tom kurzu, kdo bude zlej, protivnej a pod... (a taky doufám,že tam budu nejhnusnější a nejtlustší, ale to už patří do výlevky Laughing Laughing Laughing Laughing )

Tiborku,ty se ale učíš na kadeřnici,nebo ne?Já si myslím,že se nemáš čeho bát,že to s přehledem zvládneš!!! Very Happy Wink Každopádně ti budu držet pěsti abys měla hodně štěstí!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
děkuji Vám, přátelé, za podporu a milá slova Very Happy na jednu stranu se těším, na druhou stranu takový ty strachy jako - nebudu kopyto? pude mi to? nezničim někomu >účes<??? co když mi to nepude ty jo Very Happy dvacka v háji Very Happy (a kde je zbytek, nůžky potřeby, fén atp, šamps atp...)
kurz trvá 3 měsíce a na jeho konci dostanu nějakej papír s hodnotou stejnou, jakou maj v učilištích.
po tom zůstanu v čáslavi, manželka bratra mého drahého mi přislíbila záštitu (3 roky musí být patronství).
pak to rozjedu ve velkým Very Happy
ne, hlavně chci netestovanou kosmetiku, to je můj cíl, společnost pro zvířata mi přes bratra přislíbila pomoc, prvně jim musím napsat o seznam profi netestovaný kosmetiky, protože si fakt nejsem jistá, jestli vůbec něco takovýho je (ale přece MUSÍ!!! proto to dělám !!!!! )
no, jsem sama na sebe zvědavá. a taky doufám (nemám dvakrát v lásce pražáky, ale zas kolik pražáků je opravdovejch pražanů, a taky nechci soudit předem, je to člověk od člověka), že nechytnu někoho v tom kurzu, kdo bude zlej, protivnej a pod... (a taky doufám,že tam budu nejhnusnější a nejtlustší, ale to už patří do výlevky Laughing Laughing Laughing Laughing )


Tibor, to zvládneš, budeš perfektní Very Happy
S tím seznamem profi kosmetiky nevím, bude asi netestovaný jenom konečný výrobek, ale co už. Aspoň něco. To bys totiž musela dělat třeba s Laverou nebo Hauschkou, abys měla jistotu, u té profi kosmetiky to vždycky aspoň trochu otestovaný bude, ale s tím nic nenaděláš.
Tak aspoň sehnat někoho kdo netestuje konečné výrobky a nenechává je testovat jinou laboratoří.
U složek už původ nedohledáš, ale to už nech být. Hlavně pokud chceš menší zlo, tak nebrat Loreal. To bude ale těžké, platí to za standart vlasové kosmetiky. A Schwartzkopf testuje taky, všechno.
Tak hodně štěstí s hledáním, ale pokusím se ti pomoct, snad něco na netu najdu. Aspoň teda ať není testovaný ten hotový výrobek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

Alcina by snad neměla testovat, neobsahuje prý ani živočišné složky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

cris však říkám, že nerada soudím takhle lidi v kupě, ale nějak na mě pražáci působí namyšleně... jako malá sem znala jednu pražandu, a ta měla všechno nejlepší, nejdražší, nejnovější, vyznala se v módě (jo, to je teď eeen (=in) ) a byla z prahééé. no prostě ukázkovej pražskej harant. ta mi to asi dost ovlivnila, ten pohled na ně Very Happy (a taky jak všude trouběj v autech, jezděj jak v praze po celý republice.... no děsVery Happy) ale řikám, nechci mít nějaký předsudky, pudu tam s čistou hlavou Very Happy
kath jj, kéž by třeba testovali v minulosti, ale teď už měli ujasníno a konec, víc testovat nebudem. myslim, že to by prospělo většině značek
Lilith.2 neučím, byla sem na střední na gym (1rok, moc učení, jediný co mě bavilo byla aj, trochu zemák a nejvíc výtvarka a bižule, ale to kvůli rostlinkám) a na obchodce (bez protestů mě vzali, na konci prázek, když sem neudělala repec, navíc škola ve městě, relativně ok úroveň oproti zemědělce co tu máme... jasná volba... jediná možnost Wink ), ale do kanclu zalízt nehodlám, sem spíš na tu manuální práci, klidně bych byla zahradnice nebo někdo, kdo má prostě práci kreativní. a jelikož mě teď ty vlasy baví, nějak extrémně nešikovná sem snad nikdy nebyla (ťuk ťuk Very Happy ), a hlavně chci pomoct zvířatům a ukázat lidem, že to de i jinak, vidim to jako jedinej pro mě v tuto dobu schůdnej a možnej krok...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

dés jj, nejradši bych, kdybych sehnala chemku netestovanou a klidně i přírodní kosmetiku, pracovat jen s čistě přírodní kosmetikou se zezačátku bojim. nevim, jestli bych se tu chytla. a navíc, odpůrce chemický kosmetiky nejsem, jen toho testování.
právě že testuje skoro každá tahle profi, ta holčina (vlastně paní Very Happy ) co k ní mám jít, dělá s .... eeee teď si nevzpomenu, sakra,a le řiká, že ten taky netestuje, ale moc tomu nevěřim a navíc bych chtěla něco trochu víc neznámoznámýho, aby to bylo jistý jako netestující a ne tak profláklý jako wella a tp, jo s revlonem dělá... no nevim, chci nějakou svojí značku (třeba jí i pomoct prorazit no )
děkuju to budeš hodná, já se pokusim skontaktovat tu společnost a uvidíme, co z toho vzejde, jestli i nějaká jejich podpora Very Happy (jako reklama a pod, ale to zatim nechci, až se zapracuju, přeci jen praxe je praxe a tu za tři měsíce nezískám Very Happy ) ale chci letáčky o zvířatech a tak. ježiš, já mám takovejjch plánů, jen jestli to dotáhnu do konce Confused Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.