Rekvalifikační kadeřnické kurzy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba315d644be1d08bd4f61f1f0741b90aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Alcina by snad neměla testovat, neobsahuje prý ani živočišné složky.

alcina je nějaká profi kosmetika?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
dés jj, nejradši bych, kdybych sehnala chemku netestovanou a klidně i přírodní kosmetiku, pracovat jen s čistě přírodní kosmetikou se zezačátku bojim. nevim, jestli bych se tu chytla. a navíc, odpůrce chemický kosmetiky nejsem, jen toho testování.
právě že testuje skoro každá tahle profi, ta holčina (vlastně paní Very Happy ) co k ní mám jít, dělá s .... eeee teď si nevzpomenu, sakra,a le řiká, že ten taky netestuje, ale moc tomu nevěřim a navíc bych chtěla něco trochu víc neznámoznámýho, aby to bylo jistý jako netestující a ne tak profláklý jako wella a tp, jo s revlonem dělá... no nevim, chci nějakou svojí značku (třeba jí i pomoct prorazit no )
děkuju to budeš hodná, já se pokusim skontaktovat tu společnost a uvidíme, co z toho vzejde, jestli i nějaká jejich podpora Very Happy (jako reklama a pod, ale to zatim nechci, až se zapracuju, přeci jen praxe je praxe a tu za tři měsíce nezískám Very Happy ) ale chci letáčky o zvířatech a tak. ježiš, já mám takovejjch plánů, jen jestli to dotáhnu do konce Confused Laughing Laughing


To je přece bezva že máš plány Very Happy
Na tu Alcinu jsem se dívala, snad by to mělo být ok ale certifikát to nemá, nebo jsem já hledala blbě a nenašla jsem ho, ale to nevadí. Pořád lepší než Loreal. Ale nevím nevím jestli si budeš moct zezačátku tak vybírat - nemyslím to špatně ale ono asi nepůjde všechno hned, že jo. Smile každopádně netestované jsou Directions, ale pochybuju že tvoje zákaznice budou chtít všechny ohnivě rudou nebo modrou nebo brčálově zelenou - i když budeš vlastně ta extrémní vlasová tvorba zase - to je fakt Very Happy tak Directions jsou OK Smile
Můžeš tam mít toto - a pak něco standartního, to už se uvidí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:23 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
felcharka napsal:
Alcina by snad neměla testovat, neobsahuje prý ani živočišné složky.

alcina je nějaká profi kosmetika?


Jo, je, měli kolekci i na stránkách Svět účesů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:43 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:


To je přece bezva že máš plány Very Happy
Na tu Alcinu jsem se dívala, snad by to mělo být ok ale certifikát to nemá, nebo jsem já hledala blbě a nenašla jsem ho, ale to nevadí. Pořád lepší než Loreal. Ale nevím nevím jestli si budeš moct zezačátku tak vybírat - nemyslím to špatně ale ono asi nepůjde všechno hned, že jo. Smile každopádně netestované jsou Directions, ale pochybuju že tvoje zákaznice budou chtít všechny ohnivě rudou nebo modrou nebo brčálově zelenou - i když budeš vlastně ta extrémní vlasová tvorba zase - to je fakt Very Happy tak Directions jsou OK Smile
Můžeš tam mít toto - a pak něco standartního, to už se uvidí Smile

bohužel Very Happy ale když budu chtít hodně, třeba dosáhnu aspoň něčeho Very Happy
já vim, že nejde všechno hned, proto řikám i to, že se bojim začít rovnou jen s přírodou, prvně to musim rozjet, ostatně mám na to tři roky. ono do budoucna (hodně dalekýho) mám představu nějaký farmy, usedlosti nebo jak to říct, kde by se udělalo nějaký wellness centrum, bylo by tam vše, kadeřnictví, kosmetika, masáže, vše s netestovanou vegetariánskou podstatou, lidi by tam jezdili jako do lázní, mít u toho právě tu kravku a kozu a tak, (jak se říká, že lidi platí za to, aby si mohli vykydat hnuj Very Happy ), lidi by tam jezdili za přírodou, třeba i koně, prostě tak... ale to je jen cíl do smrti, ukázat, že to de i jinak.

je super, jak každej myslí, že chci bejt takhle extrémní (viz co psala slunéčko o piercu a účesu Very HappyVery Happy )Very Happy tomu se samozřejmě nebráním, chci dělat dreads a tak, ale taky chci dělat normal věci Very Happy a chci je dělat dobře, tak snad Very Happy
jinak v rodině mi taky řikaj, jeeee já k tobě přijdu, ale nechci dredy Very Happy Laughing Laughing

_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:13 pm    Předmět: Citovat

Určitě si za tebou někdy přijedu zastřihnout konečky, na nějakou ozdravovnou kůru a třeba i přeliv Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

tak první dobrá zpráva, po včerejším urputném na poslední chvíli konaném lítání po úřadech (pracák ->> finančák ->> pracák, vše v jiných městech) kvůli zjištění podmínek dotace (dopoledne jsem to obíhala, s maminou zaplať kdo chce Very Happy sama bych se ztratila Very Happy , odpoledne zasedala komise) mi právě tou komisí byla dotace kurzu schválena. takže mi pracák zaplatí celej kurz, resp. 18.200,-- Very Happy docela dobré, že Very Happy první úspěšný krůček Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 2:42 pm    Předmět: Citovat

mě tak napadá, ten náš stát není až tak na h***o Laughing Laughing Laughing
čimž se nechci pouštět do politické debaty, má spíš minusy
_________________
I would die to breathe again


Naposledy upravil tiborMel dne st září 03, 2008 2:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 2:43 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
tak první dobrá zpráva, po včerejším urputném na poslední chvíli konaném lítání po úřadech (pracák ->> finančák ->> pracák, vše v jiných městech) kvůli zjištění podmínek dotace (dopoledne jsem to obíhala, s maminou zaplať kdo chce Very Happy sama bych se ztratila Very Happy , odpoledne zasedala komise) mi právě tou komisí byla dotace kurzu schválena. takže mi pracák zaplatí celej kurz, resp. 18.200,-- Very Happy docela dobré, že Very Happy první úspěšný krůček Laughing



Šikovná holka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 5:03 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
tak první dobrá zpráva, po včerejším urputném na poslední chvíli konaném lítání po úřadech (pracák ->> finančák ->> pracák, vše v jiných městech) kvůli zjištění podmínek dotace (dopoledne jsem to obíhala, s maminou zaplať kdo chce Very Happy sama bych se ztratila Very Happy , odpoledne zasedala komise) mi právě tou komisí byla dotace kurzu schválena. takže mi pracák zaplatí celej kurz, resp. 18.200,-- Very Happy docela dobré, že Very Happy první úspěšný krůček Laughing

To je skvělý! Jak se ti to povedlo?
Jinak doufám, že nám budeš průběžně hlásit, jak kurz probíhá, co se učíte atd. Minimálně mě to moc zajímá Twisted Evil A blbec se najde jak v Praze, tak kdekoliv jinde, stejně jako fajn člověk, je to jen o tom, na koho člověk zrovna narazí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 7:11 pm    Předmět: Citovat

jj, určtě budu Very Happy stejně, jediný dvě věci, jakejch se bojim, že tam budou >blbý< lidi (nedej bože nějaký takový ty pipiny, co já tam s nima budu dělat)(snad aspoň jeden normální člověk že tam bude doufám!!! Exclamation Exclamation Exclamation ) a že mi to prostě nepude Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing no, uvidíme Very Happy ale referovat budu Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.