Rekvalifikační kadeřnické kurzy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=12e7c1b50f884b445b27e7218a73f88cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 8:44 am    Předmět: Rekvalifikační kadeřnické kurzy Citovat

Miláčci broučci, přemýšlela sem jen chvilku, koho bych se mohla zeptat na otázku, která mě trápí... kdo jiný by o tom mohl vědět než vy, dlouhovlasatí odborníci na vlásky... a tak tu je můj problém:
jelikož mám poslední rok na OA, přemýšlela jsem, co dál. jedno je jasné, skončit jako účtařka nebo sekretářka nebo podobná myš skončit nechci a v tuto chvíli mě tudíž nenapadá nic lepšího co dělt, než zkusit kadeřnictví. chtěla bych svůj salon, extrémní účesy, piercing.... atd atp....
a otázka zní:
MÁTE NĚKDO ZKUŠENOST S NĚJAKÝM REKVALIFIKAČNÍM STUDIEM, KURZEM ATP? DOPORUČÍTE MI NĚJAKÉ DOBRÉ STUDIO?
koukala jsem, že kurzy stojí do 20.000,-, vše ok, ale ráda bych to vrazila někam, kde mě něco naučí. destinace - pha, brno, a města po trase pha- čáslav, o čemž ale pochybuji.. moc moc moc Vám tímto děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

Rekvalifikační kurzy na kadeřnici často zprostředkovávají i Úřady práce. Zkus se kdyžtak poptat tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

a myslíš, že to má nějakou výhodu, nechat si to zprostředkovat skrz pracák? řekla bych, že je lepší najít si nějaký sama, než aby mě upíchli na první nejlevnější.... nevim no Question Shocked Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

Ony i ty nejlevnější můžou být dost drahé. Ale když je ten pracák co k čemu, tak umějí dost pomoct. A kdyby se ti nezdálo, co ti nabídnou, tak vždycky můžeš zkusit něco jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 10:47 am    Předmět: Citovat

hm to je pravda Smile děkuji Smile ono sice nejlevnější kurz je třeba za 12.000,-, ale kdo mi je jen tak dá, žeSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

vážení rozmilí, oznamuji, že jsem se právě přihlásila na rekvalifikační kadeřnický kurz. do prahy, do michlí, blízko k nuseláku, si můžu kdyžtak jít skočit. zítra zaplatím zálohu a stanu se regulerním účastníkem kurzu. ten začíná 8.9.
začínám se obávat, že sen se stává skutečností... snad nezčerná Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
vážení rozmilí, oznamuji, že jsem se právě přihlásila na rekvalifikační kadeřnický kurz. do prahy, do michlí, blízko k nuseláku, si můžu kdyžtak jít skočit. zítra zaplatím zálohu a stanu se regulerním účastníkem kurzu. ten začíná 8.9.
začínám se obávat, že sen se stává skutečností... snad nezčerná Laughing Laughing Laughing


Tibor, to je perfektní Very Happy Very Happy Very Happy
Jak dlouho ten kurz trvá?
A potom, kdybys třeba nemohla najít práci, tak by tě snad určitě vzali v Klieru nebo v Haircity, teď nevím v kterým...prý že tam berou i nezapracované kadeřnice, tam bys třeba mohla nabrat zkušenosti a pak si otevřít vlastní salon! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 2:26 pm    Předmět: Citovat

Tiborku, gratulace! Taky mě zajímá jak dlouho ten kurz trvá... a vůbec, všechny Tvoje zkušenosti z jeho průběhu budou zajímavé, zvlášť v kontextu DV, nechceš o nich třeba psát do blogu? Wink
Jsi dobrá že se do toho pouštíš, myslím že brzo už Tě přijdu navštívit do Tvého vlastního salonu (i když teda -žádný extrémní účes ani piercing zatím nechci Laughing )
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 2:40 pm    Předmět: Citovat

No Tiborku,paráda!!! Very Happy Po škole bych chtěla taky nějaký ten rekvalifikační kurz zkusit,tak uvidiíme Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 3:05 pm    Předmět: Citovat

Tibor to je skvělý, taky gratuluju. DV k tobě bude chodit na zástřih konečků s důvěrou, že jim alespoň půlka vlasového porostu zůstane zachována Wink Laughing . Ne, fakt gratuluju! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.