Rekvalifikační kadeřnické kurzy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=889979890341ce8fb7ffb9b3c3150ad3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

Tibor, gratuluji Wink Laughing

Naposledy upravil Clondyk dne st prosinec 17, 2008 5:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

Mám na Tiborka dotaz, asi to tu nepatří do vlákna, ale chci se Tě zeptat - jednou jsi psala o copánkovačí, že to dělá hezký prameny nebo tak....Mě by zajímalo, co se s tím dá teda dělat, dostalo se mi to náhodou do ruky, tak bych to ráda vyzkoušela, ale co jsem to prubla, tak jsem i vlasy do toho zamotaly tak, že nešly rozčesat. Děkuju za případnou odpověď a gratuluju k "paní kadeřnici" a já si osobně myslím, že se v Haircity dost naučíš, a používají kvalitní kosmetiku si myslím, příroda to není, ale kde u nás v kadeřnictví používají přírodu. Já si v Haircity vytipovala jednu dlouhovlasou holčinu, má moc hezké dlouhé zdravé vlasy, tak až mě přepadne chut na změnu, nejspíš přeliv, tak za ní. A vím, že me neoškube...páčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 2:43 pm    Předmět: Citovat

simeek, předem hlavně dík za gratulaci, i clondykovi...
ten copánkovač... no občas mi to taky vlasy chytlo a smotalo, ale mně se vlasy necuchají nijak smrtelně, nemusim se měsíc česat a sem ok... jestli máš tedy tento typ http://www.tvproducts.cz/cz/detail/doprodej/Copankovac
tak si vždy vemu nějaký pramen vlasů - můžeš pravidelné čtverečky (sama sobě uděláš horko těžko) či prostě pramen, ten rozdělíš na tři a chytíš těma pacičkama... lepší, když nekouká moc dlouhý konec, ten se často zamotá do vedlejších a cuckne se celej strojek. no, dle návodu raz - zamotá jednotlivé, dva - zamotá pramen. zagumičkuju nebo zakorálkuju (co je po ruce) a nechám přes noc nebo prostě uschnout. ráno rozmotáš ty tři pramínky, a ty pramínky pak ještě jakoby roztrháš (pokud si měla vlasy dobře pročesaný, nemělo by se to zašmodrchat v půlce), a roztrháš je do tolika pramínků, do kolika chceš. kdysi dávno, když sem měla vlasy delší, to po rozmotání vypadalo jako ofiko dredy, takže se mi to líbilo, teď mi to udělá takové pseudovlnky, pramínky. mám to na fotce v galerii, stránka číslo 13, mám tam růžovomodrý proužkatý tríčo.
no a pak to můžeš nechat třeba rozpuštěný, do culiku, do falešnýho culíku, pochytat sponkama, skřipcema....
snad sem aspoň trochu pomohla, popřípadě upřesni, co tě zajímá Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 7:12 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
simeek, předem hlavně dík za gratulaci, i clondykovi...
ten copánkovač... no občas mi to taky vlasy chytlo a smotalo, ale mně se vlasy necuchají nijak smrtelně, nemusim se měsíc česat a sem ok... jestli máš tedy tento typ http://www.tvproducts.cz/cz/detail/doprodej/Copankovac
tak si vždy vemu nějaký pramen vlasů - můžeš pravidelné čtverečky (sama sobě uděláš horko těžko) či prostě pramen, ten rozdělíš na tři a chytíš těma pacičkama... lepší, když nekouká moc dlouhý konec, ten se často zamotá do vedlejších a cuckne se celej strojek. no, dle návodu raz - zamotá jednotlivé, dva - zamotá pramen. zagumičkuju nebo zakorálkuju (co je po ruce) a nechám přes noc nebo prostě uschnout. ráno rozmotáš ty tři pramínky, a ty pramínky pak ještě jakoby roztrháš (pokud si měla vlasy dobře pročesaný, nemělo by se to zašmodrchat v půlce), a roztrháš je do tolika pramínků, do kolika chceš. kdysi dávno, když sem měla vlasy delší, to po rozmotání vypadalo jako ofiko dredy, takže se mi to líbilo, teď mi to udělá takové pseudovlnky, pramínky. mám to na fotce v galerii, stránka číslo 13, mám tam růžovomodrý proužkatý tríčo.
no a pak to můžeš nechat třeba rozpuštěný, do culiku, do falešnýho culíku, pochytat sponkama, skřipcema....
snad sem aspoň trochu pomohla, popřípadě upřesni, co tě zajímá Wink


Jeee super děkuju moc Tiborku, až nabiju baterky tak budu zkoušet...škoda, že si nemůžu hlavu sundat z krku a pracovat.... Very Happy to by se mi dělalo lépe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Jůůů palačinky mnam.

Shahlah, já taky plánuju zastřihování na březen... a taky mě ráno v busu napadlo, že se svěřím Tiborkovi Laughing

To bude tepelatie Laughing Každopádně ale teď koukám, že se mi konečky poslední dobou třepí a lámou jako divé, takže na zástřih budu muset dřív Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berenger
8-20
8-20


Založen: 5.1.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 12:29 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den všem.Jsem tu nová.A ted začínám rekvalifikační kadeřnický kurz, a byla bych strašné ráda kdy byste napsali mne sví zkušenosti.Jak to vše funguje(hlavně po skončení)… Smile Mám určité obavy ohledné výuky a práci…Ještě nevím jak to všechno funguje v kadeřnickém světe. Laughing A četla jsem o přírodní kosmetice co se netestuje na zvířatech…moooc zajímavé..jsem jenom PRO…jestli by jsem něco takového našla............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 12:07 pm    Předmět: Citovat

ahojky,

chodím na tieto stránky už dosť dlho a až teraz som našla tento link o rekv.kurzoch. hlavne že som niečo takéto hladala kade-tade po nete Laughing .

Tiež zvažujem kurz ale mám presne také obavy ako Berenger a ešte aj vek 4O a neviem či sa mám dotoho pustiť, či sa to oplatí, či tam človeka naozaj naučia za tu krátku dobu strihať a či si potom nájdem miesto -či budu chcieť rekvalifikantku i ked by som najradšej robila sama ale niekde clovek musí nabrať skusenosti Confused

Mám vyhliadnuté dva kurzy jeden drahší a 2.lacnejší. a práve ten sa mi akosi viac páči ale stále sa neviem rozhodnuť či sa do toho mám pustiť Sad

http://www.aveducation.sk/katalog.php?action=show_kurzy&id=91&pobocka=11

http://www.amosk.sk/

-písala som už jedným aj druhým a tá Akadémia vzdelávania tam ešte si musím dokupiť vlastné kadernícke potreby a kurz sa robí v Trnave. V Amosk mám kad.potreby v cene a dokonca si tam robím aj živnostenskú skúšku a kurz je v Bratislave čo mi viac vyhovuje len je tam menej hodín 300 cca-jeden mesiac v Akademíí vzdelávania je 350 inak celkom to tam nejako dlho trvá až 5 mesiacov Confused neviem si vybrať Rolling Eyes a celkovo sa akosi neviem rozhodnuť či dotoho ísť jedujem sa sama na seba Sad

Tibormel- napíš ako sa ti darí Smile a aké máš z kurzu pocity z odstupom doby, naučili ťa tam strihať, melírovať, farbiť tak že sa teraz sama nebojíš ? nelutuješ toho?

Berenger-a ty ako? už chodíš na kurz? ako sa ti páči? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 12:11 pm    Předmět: Citovat

tu je ešte konkrétnejší link na Amosk Smile

http://www.amosk.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 1:15 pm    Předmět: Citovat

ahoj Wink
tak z kurzu mám takový dojmy, že prd umim Very Happy umim chytit nůžky, vim jak zhruba ostříhat.... ale praxe je jiná. tudíž ten kurz je spíše o získání papíru a člověk se pak musí dopracovat sám. naštěstí sem našla místo u jedný holčiny (resp. zatim tam sem na zkoušku), a ta mě zaučuje. meju hlavy, melír docela umim z kurzu tak ten jde, ale střih... noo, nic moc... začínám chlapama. jinak sem prošla asi pět kadeřnictví, bez šance. nepožadujou praxi, ale člověk musí něco umět. málokdo pustí na svou klientelu člověka, kterej neví. navíc z rekva kurzu to člověk prostě nemá vžitý tak jako třeba holky z učňáku... takže timhle směrem je to naprd, tak doufám, že si mě tahle holčina nechá a dovychová...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

noo, moc si ma teda nepovzbudila Confused a tvoj kurz ako dlho trval, alebo koľko hodín si absolvovala? a ako prebiehali skušky, teoria a prax?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.