Rekvalifikační kadeřnické kurzy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=23c43984eaeb3a70f0f75561cc5b77faZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

trval tři měsíce, kolik hodin už si nepamatuju.... pokud o to opravdu stojíš, je to dobrá věc, jen se pak člověk musí hodně snažit pak. (nebo sem jen extrémní pako Very Happy ) . zkouška byla z teorie a praxe, teorie měla 3 části, biologie a podobný ty věci jako složení vlasu a pod, pak něco z praxe např jak se dělá masáž hlavy, postup toho a toho), praxe musela být pokládaná vlna, pánský střih s výtratem, dámský denní účes/střih a večerní účes.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 10:18 pm    Předmět: Citovat

3 mesiace? to je dosť oproti tomu mojmu kurzu z toho Amosku ale tam sa chodí bud 3x alebo 4x do týždňa možno preto tak rýchle končí cca 1,5mes., nie? fíha to bola fakt vážna skuska Smile a teraz ako sa ti páči u tej baby u ktorej robíš? to je jej kadernictvo? ako si ju splasila Laughing a pracuješ u nej na zivnosť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

3 měsíce 4 dny v týdnu. ale od devíti tak do jedný. http://icentrum.iap.cz ta zkouška nebyla až tak těžká, teorii si člověk musel aspoň přečíst a praxe, no dost pomáhali. ale u výtratu mě celkem podusili. účes sem měla fajn Very Happy si ho dokonce fotili:D
u tý slečny sem strašně ráda a sem jí fakt moc vděčná. zatim tak jako koukám, začínám no, takže meju hlavy, občas vyháčkuju melír a pod. nemůže mě pustit na každýho a třeba střih dámskej zatim vůbec... pánskej sem tam jo, ale dostřihá ho a skontroluje. je v nájmu, ale kadeřnictví je její (jako tu místnost má v nájmu). už 5 let je soukromník. splašila tak, že sem si dala inzerát na net, ozvalo se mi asi čtyři kadeřnictví a až ona jako uvolila vzít mě na milost. je fakt hodná. zatim tam sem na černo, resp chodim tam právě koukat, mýt. jinak pokud to jakože vyjde, tak se mi i zaručí a bude mi dělat garanta.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 2:46 pm    Předmět: Citovat

tak oznamuju, že po několika neúspěších při shánění práce (chtěla jsem do nějakého malého salonu, ale nemůžu mít vše) jsem byla přijata do řetězce kadeřnických salonů haircity... sloužit budu ve fénixovi a první stání mám už v pondělí.... tož.... mám radost, strach... radost, že vůbec někde můžu nastoupit, jinak sem dvakrát do haircity nechtěla.... ale beru to jako odrazový můstek
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

Tiborku, gratuluju, i když píšeš, že extra nadšena nejsi. Fakt to ber jako odrazový můstek, nauč se, získej praxi a časem se třeba naskytne něco víc podle Tvých představ...
Tak ať Ti (nejen) první den v novém zaměstnání dobře vyjde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Tiborku držím palce Smile neboj každý nejako začínal a daj vedieť ako sa ti páči Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amanita
21-40
21-40


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 5:59 pm    Předmět: rekfalifikační kadeřnický kurz Citovat

Obnovuji toto téma.Ozve se někdo další,kdo absolvoval rekfalifikační kurz?
Zkušenosti,zážitky...a hlavně jak se vám dařilo dál - po ukončení kurzu???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 11:50 pm    Předmět: Citovat

oznamuji změnu působnosti Smile
jelikož hc bylo a je opravdu zajímavá firmička, pohár trpělivosti přetekl, řekla jsem dost po druhé, ale už vážně, a od začátku října jsem na soukromo v jednom menším salonku, zatím stále v pze, poblíž vše... ceny lidové Smile prostředí příjemné, mírně jako cukrový bonbonek Very Happy http://www.lucijana.cz/ přijdu si tam jako jediná normální, vlastně ještě druhá slečna kadeřnice je normální, jinak co tam frčí u všech jsou umělé řasy, nehty a nastavené vlasy Smile jinak si na lidi zatím nemohu stěžovat Smile jediné, co je zatím krapýtek průšvih, že nemám vlastní klientelu, takže tak jako koukám plna očekávání na dveře a jsem vděčná za každýho zákazníka, aby moje nadšení nemuselo zase rychle ochabnout, protože nebudu mít na to, živit si tenhle svůj špás :/
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 9:04 am    Předmět: Citovat

Tak to přeju hodně štěstí ! Ceny jsou opravdu velmi slušné. Přemýšlím, koho bych ti tam poslala;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 7:04 pm    Předmět: Citovat

hm, děkuji Smile
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.