Rekvalifikační kadeřnické kurzy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83aec0bddd37e8492109fd6d032f0d7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 12:46 pm    Předmět: Citovat

ahoj, tak jak to jde dál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 12:25 am    Předmět: Citovat

jestli je to na mě, tak... ze začátku blbé až blbější, ještě že sem měla něco málo našetřeno z hc, tim sem se tak jako uživila a nemusela si nikde pučovat. teď, po novym roce a hlavně po vánocích, sem se krapet srovnala a konečně snad začínám vydělávat (když sečtu a odečtu vše ). neustále cítím posun v klientele, ale sou to teda mílový kroky...
a jestli to na mě není, tak to smažte, páč je to trapas Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 10:34 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jestli je to na mě, tak... ze začátku blbé až blbější, ještě že sem měla něco málo našetřeno z hc, tim sem se tak jako uživila a nemusela si nikde pučovat. teď, po novym roce a hlavně po vánocích, sem se krapet srovnala a konečně snad začínám vydělávat (když sečtu a odečtu vše ). neustále cítím posun v klientele, ale sou to teda mílový kroky...
a jestli to na mě není, tak to smažte, páč je to trapas Very Happy

žádný mazání, minimálně mě to zajímá Wink
tak ať to jde čím dál tím líp Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 10:46 am    Předmět: Citovat

Vdrz to, urcite to bude stat za to Exclamation

My provozujeme kadernicky salon a bojujeme s timhle neustale dnes a denne. Holky kadernice jsou tam v najmu a je to to same furt dokola - prvni dva mesice v pohode, pak zjistej, ze maji malo klientu, ze nevychazej s penezma a utecou nam Crying or Very sad Ted mame zase novou holcinu, tak snad vydrzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 2:31 pm    Předmět: Citovat

njn, ona klientela se nezíská hned. když to tak vemu, 5O% plus lidí co přišlo, se mi vrací, jenže neni natřískáno od rána do večera, takže se to nabaluje hodně pomalu. naštěstí neplatim nájem a podobný ( jakože bytu), takže s tim, co si vydělám, vyjdu tak tak, ale vyjdu, takže si taky řikám, že musim vydržet. ono co, když nevydržim, nemá cenu zkoušet to o dům vedle. max do prac poměru, ale zase po zkušenosti s hc sem ráda, kde sem, navíc s vidinou, že jednou mám šanci si vydělat víc než na pp.
je škoda, že to trochu nepodporuje stát. byla sem se zeptat na podporu do začátku, o které sem slyšela. bylo mi řečeno, že je to v podstatě jen pro ty, co sou hlášení na podpoře. ti pak dostanou Xdesítek tisíc na rozjezd. což mi přijde i trochu nefér, narozdíl od těch lidí já makala a státu sem odváděla (resp. muj zaměstnavatel) poplatky jak je dáno, netahala sem z nich podporu a do budoucna do pokladny plno peněz ještě naleju (v podstatě nějakejch 40tis, co oni dávaj, by měli během deseti jedenácti měsíců zpět... a pak celej muj život budou jen hrabat).
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 2:52 pm    Předmět: Citovat

No jo, Tibor, on totiž stát ví, že ty když skončíš, tak půjdeš zase někam dělat a nepůjdeš sosat dávky, takže proč by ti cpal peníze... On se potřebuje zbavit lidí na pracákách, pracanti se o sebe vždy nějak postarají - je to strašně nefér a u nás se podnikání moc nepodporuje, což je škoda Sad
Jinak teda chápu dobře, že jsi se vrhla na podnikání? Přeju hodně štěstí, jak píšeš, že se lidi pomalu nabalují, tak to je velmi dobré znamení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 3:17 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jestli je to na mě, tak... ze začátku blbé až blbější, ještě že sem měla něco málo našetřeno z hc, tim sem se tak jako uživila a nemusela si nikde pučovat. teď, po novym roce a hlavně po vánocích, sem se krapet srovnala a konečně snad začínám vydělávat (když sečtu a odečtu vše ). neustále cítím posun v klientele, ale sou to teda mílový kroky...
a jestli to na mě není, tak to smažte, páč je to trapas Very Happy


jojo, bylo to na tebe..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 3:39 pm    Předmět: Citovat

jj, jsem hrdá OSVČ Very Happy jinak děkuji Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 6:59 pm    Předmět: b Citovat

V říjnu se budu hlásit na kadeřnický kurz, protože jsem vystudovala VŠTE obor Marketing a jsem nešťastná v práci, kancelářskou práci fakt dělat nechci (po odmakání 1,5 roku). Proto mě zajímá, chodila jsi prosím tě ještě na nějaká školení? A jak si dnes vedeš? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 6:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, no, na kurzy jsem pak chodila v rámci prvního zaměstnavatele, většinou ale jen na barvářský, ale ono záleží, u koho bys třeba pracovala, jsou zaměstnavatelé (firmy), které do tebe vloží víc peněz a chodíš i na dražší střihací kurzy, což u Haircity nehrozilo. Třeba Toni and Guy má celý svoje výcvikový střediska, např i v Londýně, kam svoje kadeřníky vysílá, ale zas je to vykoupeno smlouvou pracovní, že např. tolik a tolik let nemůžeš odejít a pod. Pokud pudeš rovnou na osvč, je určitě dobře na kurzy chodit, ale budeš hodně ztrátová. Já teď byla vlastně od dob HC (tedy nějakých 6 let) zase na stříhacím kurzu, stál mě 4tis, byl 2denní, od welly, na modní střihy, a třeba nadšená jsem z něho nebyla. (Na školení o barvách chodím častěji, jsou dostupnější.) Ale v začátcích bych ho asi ocenila... Smile
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.