Čím krmíte aneb zvířecí dobroty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8925f9b2795cb4431689998987495056Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

eetynka: a copak máš za rasu? Mamčim peršan taky neumí mnoukat. Jen syčet a prskat- to se naučil na veterině Laughing . Místo mnoukání vidává takový divný zvuky... něco zní jako ňééé -to když se mu něco nelíbí, zbytek jsem zatím neidentifikovala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 11:06 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
eetynka: a copak máš za rasu? Mamčim peršan taky neumí mnoukat. Jen syčet a prskat- to se naučil na veterině Laughing . Místo mnoukání vidává takový divný zvuky... něco zní jako ňééé -to když se mu něco nelíbí, zbytek jsem zatím neidentifikovala Laughing


Luna teda mňoukat umí, ale občas (zejména, když je s něčím nespokojená) vydává takové zvuky, kterým říkáme "mrčení"... Nevím, jak to popsat, ale mňoukání to není, je to spíš takové hrdelnější... no prostě mrčení... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

ta moja hovori nejake meeeee, takze mozno nieco ako tvoja, wendy Very Happy inak je to obyc cica z lesa. mam ju v galerii Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 4:05 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
ta moja hovori nejake meeeee, takze mozno nieco ako tvoja, wendy Very Happy inak je to obyc cica z lesa. mam ju v galerii Wink


nema ona v pribuzenstvu kozu? Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

eetynka: takže neznalost mnoukání se nevztahuje jen na papírový Laughing
Tož moje britka dělá někdy něco jako e-e a ňuf- se to od něj asi naučila. Dokud jsme je neseznámili tak mňoukala normálně Very Happy
jinak ji ted přikrmuju konzervama. Nějak pohubla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 10:01 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:

Mimochodem, syčí vaše kočky?

Syčí na sebe navzájem, když se perou. A kocour na mě jednou syčel, když jsem mu chtěla vzít kus alobalu, co ukradl, ale myslím, že napůl syčel a napůl se tím alobalem dusil Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 12:45 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
eetynka: takže neznalost mnoukání se nevztahuje jen na papírový Laughing
Tož moje britka dělá někdy něco jako e-e a ňuf- se to od něj asi naučila. Dokud jsme je neseznámili tak mňoukala normálně Very Happy
jinak ji ted přikrmuju konzervama. Nějak pohubla


no s mojou mackou a zranim je to tazko. ona chce iba niektore granule a kusky masa z konzervy. ine maso neje a ani nic ine. akoby aj chcela, ale potom sa vzda, vypadne jej to z papule..Very Happy no hruza sa niekedy na nu pozerat. a ma obdobie, ze nezere kym ju nekrmim Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 12:03 am    Předmět: Citovat

nevie mi niekto poradit, ci animonda carny konzervy su pastety alebo kusky masa?

http://www.pesamacka.sk/index.php?cPath=21_24_42&sort=2a&filter_id=25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo, kde se dají v Brně ve zverimexu sehnat sušený nitěnky v kostkách? Byla jsem už ve třech a nikde je nemají....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
wensdy napsal:
eetynka: takže neznalost mnoukání se nevztahuje jen na papírový Laughing
Tož moje britka dělá někdy něco jako e-e a ňuf- se to od něj asi naučila. Dokud jsme je neseznámili tak mňoukala normálně Very Happy
jinak ji ted přikrmuju konzervama. Nějak pohubla


no s mojou mackou a zranim je to tazko. ona chce iba niektore granule a kusky masa z konzervy. ine maso neje a ani nic ine. akoby aj chcela, ale potom sa vzda, vypadne jej to z papule..Very Happy no hruza sa niekedy na nu pozerat. a ma obdobie, ze nezere kym ju nekrmim Twisted Evil


Aj moja je taka vyberava, najlepsie len sacky whiskas alebo konzervu, vsetko ostatne odmieta, ked jej to dam do misky. Ak vsak dam uvarene masko z ryzou do misky psikovy, tak mu to hned bezi vyzrat...Vybita potvora to je a pravdepodobne je to kocur chichi, sa nam nieco take vidi. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.