Přírodní kosmetika - na problematickou pleť
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a4380444e2403c63cd590c86773fe4dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
evik87
8-20
8-20


Založen: 2.11.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 5:24 pm    Předmět: Přírodní kosmetika - na problematickou pleť Citovat

Ahojik, docela trpím na akné a hlavně mám rozšířené póry a tvoří se mi černé tečky. Vyzkoušela jsem spoustu kosmetiky, jak té z drogérky, tak i z lékárny, kožní nevyjímaje...ale žádný rázrak Crying or Very sad Ráda bych teď vyzkoušela přírodní kosmetiku - zaujali mě některé věci od aromedici, lavery..nemáte s tím někdo zkušenost?? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

Na problematickou pleť má řadu i Cannaderm, je tu někde ve fóru o kosmetice je o něm samostatné vlákno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

Saloos má také krém na problematickou pleť - RAKYTNÍKOVÝ BALZÁM BIO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

A my (Lush) máme taky několik věcí na problematickou pleť. Na čištění je např. Fresh farmacy a ani není tak drahá, neboť dlouho vydrží. Já ji ještě nezkoušela, ale lidi jsou s ní dost spokojený. Můžeš se mrknout na www.lush.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

Já bych řekla,že každá firma má několik přípravků určených na problematickou pleť. Já se připojuji ke chvále Cannadermu, opravdu mi dost pomohl. Laveru jsem měla taky, ale ta mě tak neuchvátila a Salus mi nesedl. Ta Aromedica mě ale taky láká Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evik87
8-20
8-20


Založen: 2.11.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:50 pm    Předmět: cutishelp, salus Citovat

Konopnou kosmetiku jsem vyzkoušela, nebyl to tedy canaderm - ale nějaká snad česká značka cutishelp...měla jsem jenom krémík na denní ošetření, ale výsledek tak nějak 0 - ani lepší, ale ani horší... Rolling Eyes tak bych spíš než kosmetiku z konopí, chtěla teť zkousit něco s bylinkami, éterickými olejíčky Laughing Laughing . Od salusu jsem používala regenerační olejíček lemon tea tree a pak odličovací - myslím levandule - vůně fantastická Very Happy Very Happy , akorát na mou mastnou pleť to bylo mastné příliš a nevsakovalo se to Crying or Very sad kdo ji máte ale suchou - určitě bych doporučila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evik87
8-20
8-20


Založen: 2.11.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:59 pm    Předmět: Lush Citovat

Marianna napsal:
A my (Lush) máme taky několik věcí na problematickou pleť. Na čištění je např. Fresh farmacy a ani není tak drahá, neboť dlouho vydrží. Já ji ještě nezkoušela, ale lidi jsou s ní dost spokojený. Můžeš se mrknout na www.lush.cz.


Tak tahle značka vypadá velmi zajímavě, vůbec jsem se s ní ale nikde nesetkala nebo že bych špatně koukala. Exclamation Dá se koupit v obchodech - Brno nebo jenom přes net,Laughing Zaujali mě ty čistící "hroudy" nebo jak to nazvat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 3:48 pm    Předmět: Re: Lush Citovat

evik87 napsal:
Marianna napsal:
A my (Lush) máme taky několik věcí na problematickou pleť. Na čištění je např. Fresh farmacy a ani není tak drahá, neboť dlouho vydrží. Já ji ještě nezkoušela, ale lidi jsou s ní dost spokojený. Můžeš se mrknout na www.lush.cz.


Tak tahle značka vypadá velmi zajímavě, vůbec jsem se s ní ale nikde nesetkala nebo že bych špatně koukala. Exclamation Dá se koupit v obchodech - Brno nebo jenom přes net,Laughing Zaujali mě ty čistící "hroudy" nebo jak to nazvat Laughing


Obchody jsou bohužel jen v Praze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Má tu někdo zkušenost z českým Ryorem? Měla by to být nějaká polopřírodní kosmetika, dostala jsem k ježíšku mlíčko, tonikum a krém- hydratační a zatím jsem spokojená. Nevíte něco o jeho krému na oči s kaviárem? Mám problém s tmavými kruhy.


Také mám kruhy pod očima,ale myslím, že na to žádný krém nepomůže, jen korektor (nedávno jsem to samé četla i na stránkách Oriflamu, když jsem je zkoumala). Kůže pod očima je u někoho tak tenká, že skrz ni prosvítají vlásečnice. Nevím jak u tebe, ale můj případ to rozhodně je, mám kůži obecně dost tenkou a bílou. Ryor podle mě může kůži zpevnit a fungovat proti otokům, ale od toho prosvítání ti sotva pomůže. Ještě jsem viděla kdysi v Sephoře nějaký nový (a pořádně drahý) zázrak proti kruhům pod očima, ale ani tomu bych nevěřila. Podle mě je korektor pořád ta nejlepší volba. Tyto krémy mohou být tónované, aby trochu barevně kryly a kruhy pak vypadaly světlejší, ale to je pak stejný princip jako u korektoru, jen výsledek je slabší a cena mnohem vyšší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Blondorezka napsal:
Má tu někdo zkušenost z českým Ryorem? Měla by to být nějaká polopřírodní kosmetika, dostala jsem k ježíšku mlíčko, tonikum a krém- hydratační a zatím jsem spokojená. Nevíte něco o jeho krému na oči s kaviárem? Mám problém s tmavými kruhy.


Také mám kruhy pod očima,ale myslím, že na to žádný krém nepomůže, jen korektor (nedávno jsem to samé četla i na stránkách Oriflamu, když jsem je zkoumala). Kůže pod očima je u někoho tak tenká, že skrz ni prosvítají vlásečnice. Nevím jak u tebe, ale můj případ to rozhodně je, mám kůži obecně dost tenkou a bílou. Ryor podle mě může kůži zpevnit a fungovat proti otokům, ale od toho prosvítání ti sotva pomůže. Ještě jsem viděla kdysi v Sephoře nějaký nový (a pořádně drahý) zázrak proti kruhům pod očima, ale ani tomu bych nevěřila. Podle mě je korektor pořád ta nejlepší volba. Tyto krémy mohou být tónované, aby trochu barevně kryly a kruhy pak vypadaly světlejší, ale to je pak stejný princip jako u korektoru, jen výsledek je slabší a cena mnohem vyšší.


Já jsem četla, že kruhy pod očima znamená narušenou fukci ledvin a jater. Tak nevím..... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.