Zničené a chlupaté vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=caaf57d9809b06b09d8064a8b0005c7eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pinkalinka
0-7
0-7


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 9:13 am    Předmět: Vlasy jako "chlupatá deka" :( Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat na radu.Vlasy jsem si obarvila je to asi čtvr roku.Myslím si ale že to asi není tím.Mám vlasy jako "chlupatou deku" takové potrhané a nevím už co s nimi.Zkouším regenerační krémy z bilinek a také pokaždé nanáším hodně kondicionéru s ovoc.výtažky a poté ještě nesmývací kondicionér.Fénuji je vlažnějším vzduchem aby jsem je měla alespoň trošku suché.Zastřihávám si pravidelně konečky ale nevím co s těmi vlasy co jsou na povrchu. Crying or Very sad
Jsem z toho nešťastná mám vlasy do půli zad a nejsou moc hezké.Nechtěla bych o ně přijít.Myslíte že se to dá nějak zachránit?Nebo ne?
Předem děkuji za rady.[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

tady tohle jsem zažila taky u kamošky, té se to časem zlepšilo, ale myslím, že to zlepšení byla náhoda, pokud se nechceš ostříhat, tak v ni musíš věřit Smile. Používala kvalitní přípravky na poničené a suché vlasy. Je to poničené a vysušené tím barvením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 1:26 pm    Předmět: Citovat

Kondicionér s ovocnými výtažky? Čuju čertovinu. Nemyješ si je náhodou Fructis? PAk ti běda, třikrát běda! Možná to máš právě z tohoto neřádu! OKamžitě to vyhaž. Utíkej do lékárny a kup si šampon Panthenol od drMúllera pro barvené a poškozené vlasy nebo šampon DOLiva, K tomu DOliva intenzivní regenerační kůru, dále dřevěný hřeben nebo aspoň kartáč s kančími štětinami s jednou umělou uprostřed (je černý, seženeš v DMku). To jsou mé základní rady. Zbytek najdeš tady va fórech. Hlavně si pamatuj: Frictis, Panténe, Nivea a už vůbec ne Sunsilk NEEEEEEEEEE, jsou-li ti tvé vlásky milé!
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

No tak to mas urcite ze spatnych samponu. A jestli opravdu pouzivas Fructis, tak se ani nedivim. S Pantene jsou to ty nejvetsi sr..., co vlasy pekne znicej.
Jak rika Fairy, Dr Müller je vyborny, doliva take, a ja opet doporucim moji milovanou kerastase, zelenou radu. Poznas rozdil po prvnim umyti, u Kerastase i dr. Müllera za to rucim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Hlavně si pamatuj: Frictis, Panténe, Nivea a už vůbec ne Sunsilk NEEEEEEEEEE, jsou-li ti tvé vlásky milé!
Tož tak to já se musím za Niveu postavit.Z komerenčnějších šampónů je jedna z nej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 5:19 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Tož tak to já se musím za Niveu postavit.Z komerenčnějších šampónů je jedna z nej.


... Nivea moje vlasy strašně vysušila a děsně mě po ní svědila hlava a následně se vlasy rychle zmastily. Z drogerie se mi zdála vyhovující řada GlissKur od Schwarzkopfu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 5:33 pm    Předmět: Citovat

Me taky Nivea nevyhovovala, ale neobsahuje silikony, to je pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka
0-7
0-7


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

No já používám Fruit'n Fresh od Welly. Confused tak já zítra skočím do lékárny.Snad se to zlepší jsem z toho nešťastná taky už jsem přestala fénovat.A česat vlasy mokré.A budu jen doufat.Moc děkuju za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 9:22 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Fairy napsal:
Hlavně si pamatuj: Frictis, Panténe, Nivea a už vůbec ne Sunsilk NEEEEEEEEEE, jsou-li ti tvé vlásky milé!
Tož tak to já se musím za Niveu postavit.Z komerenčnějších šampónů je jedna z nej.



A já zas za Panténe. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 5:08 pm    Předmět: Citovat

Já už v běžné drogerii šampony nekupuju skoro vůbec, opravdu nejlepší je zajít do lékárny nebo do nějakého obchodu s přírodními produkty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.