Zničené a chlupaté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9676a745f4ae87520f690b0f4d61b9ffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 6:34 pm    Předmět: Citovat

Weronica: Tohle se mi stalo minulý rok (přesně jak to popsala Dés), měla jsem dost poničené vlasy odbarvováním a barvením a léto (především Indie) je dorazilo, ač jsem poctivě olejovala, dělala masky apod. Bylo to 10 cm, co muselo jít dolů Crying or Very sad
Teď to mám zase, ale jen tak na 3 cm konců a není to tak zlé, takže to držím v "normálu" silikonovou bombou na konce od Oriflame (a nově bejčí koule) a zatím nestříhám... Ale rozhodně nejsou tak zničené, jako těch 10 cm minulý rok, spíš jsou takové tvrdé jakoby "mrtvé"... Můžeš taky nějakou bombu zkusit, třebas ještě zabere, oleje už jsou na tohle podle mě moc slabé...
Já se s tím bohužel budu nejspíš potýkat ještě pár let, dokud mi neodroste to černé chemické svinstvo (pardon) Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tak teda, myslela jsme si, že tohle mám jen já a ono ne, ono to má/měl i někdo jiný...No já nevím....ten olej už se mi vsakuje a přijde mi, že je to lepší, ale není to to, co bývalo. Byla jsem se objednat k té kadeřnici, a jsem objednaná na čtvrtek v 15:00...už teď se té hodiny a dne děsím. 7-10 cm vlasů??No to mě po*er :/ achjo, ale zapřísahám se, že až je budu mít konečně ostříhané, tak se o ně budu starat ještě 1000x lépe než doposud...jen se bojím, že se na mě podepíše stres, budu delat přijímačky na gympl a to bude hrůza a děs určitě i pro mé vlasy Sad a tohle už nikdy nechci zažít!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 6:51 pm    Předmět: Suché vlasy Citovat

Ahoj lidi.Začalo to tak že mi kamarádka neustále říkala že mám suché vlasy které mi elektrizují Laughing No nejdřív jsem to nebrala vážně jenže pak jsem si začala všímat toho že má kamarádka pravdu.Okamžitě jsem koupila přípravek "Gliss Kur" regenerace a lesk.Vlasy se mi po tomto přípravku daleko zlepšily!!Ale stále nejsou úplně dokonalé často se mi cuchají a i když se mi zlepšily stále nejsou tak lesklé a hladké jak bych chtěla.Co by mi ještě pomohlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

Weronica: O stresu mi ani nemluv, začíná mi zkouškové a na vlasech už se to dost podepsalo, spousta mi jich vypadla, jestli to takhle půjde dál, tak budu za chvíli plešatá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

Shahlah: stres, to je prostě strašný nepřítel vlasů!!!Sad jak já bych ráda byla pořádný flegmatik, co se stresu týče...bohužel,jsem pravý opak :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Weronica: O stresu mi ani nemluv, začíná mi zkouškové a na vlasech už se to dost podepsalo, spousta mi jich vypadla, jestli to takhle půjde dál, tak budu za chvíli plešatá Sad




taky teď řeším zkouškové, fuuuj Twisted Evil nechávám za sebou vlasy jako pachatel stopy na místě činu, dokonce i včera v hospodě na ubruse, kurník... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

jahoodka napsal:
Shahlah napsal:
Weronica: O stresu mi ani nemluv, začíná mi zkouškové a na vlasech už se to dost podepsalo, spousta mi jich vypadla, jestli to takhle půjde dál, tak budu za chvíli plešatá Sad




taky teď řeším zkouškové, fuuuj Twisted Evil nechávám za sebou vlasy jako pachatel stopy na místě činu, dokonce i včera v hospodě na ubruse, kurník... Evil or Very Mad

Jako pachatel na místě činu - to je výstižné Laughing Crying or Very sad My máme doma momentálně vlasů plnou koupelnu, postel... Hrůza, člověk je všechny posbírá a za chvilku jsou zpátky....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 8:16 pm    Předmět: Citovat

Co se týče zkoušek, jsem totální flegmouš, stresuju tak maximálně dvě minuty před "procesem", dřív ne, a je fakt, že vlasy mi kvůli stresu nikdy nepadaly a nepadají, tak aspoň nějaká výhoda Mr. Green (ale zase se mi mastí jak prase, to si člověk nevybere) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 8:01 am    Předmět: Citovat

Shahlah: to sbírání je fakt deprimující Sad navíc jsme ted na privátě dvě tmavovlasé dlouhovlásky a když se učím, na uklízení není čas... a ta druhá moc neuklízí Very Happy pak to teda vypadá, zvlášť na kuchyňské světlé dlažběLaughing já je proto furt nosím seplé, třeba tři dny v kuse a taky s tím spím, ale pak je rozpustím, šáhnu do nich a plná hrst vlasů... Evil or Very Mad a co studuješ, že máš zkouškové i v září? Já myslela, že takové předpotopní způsoby jsou jen na naší konzervativní lékařské fakultě Shocked

Descantes: to se máš Very Happy já to nějak moc hrotím, ale od té doby, co piju čaj na nervy s třezalkou, tak se to zlepšilo Very Happy kouzelné bylinky Wink mně se vlasy sice moc nemastí, ale zas je mám suché a nijaké... ty je máš aspoň pořádně silné, když vydrží i to častější mytí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 10:45 am    Předmět: Citovat

mě vlasy ze stresu nikdy moc nepadaly... spíš mi padají tak nějak sezónně - na podzim a na jaře je to skoro strašlivé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.