Lámání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce54d07fdba64373accdab0269ba8133Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

to me se ted posledni dobou nejak zacaly lamat konecky..ach jo..uplne me to stve, naposled sem se byla strihat v zari (ale jen o kousek, coz mi bylo splneno). dalsi strihani sem mela naplanovany tak na brezen, ale kdyz se podivam na ty konecky, tak bych tam nejrac zasla v brzke dobe Confused budu si muset vlasy stahovat, aby se porad nemusela na ty konecky koukat.. ale fakt docela me to rozhodilo, hlavne , kdyz se v posledni dobe o ty vlasy fakt hodne staram, kdybych se nestarala, tak by me to mozna ani tolik nestvalo... Crying or Very sad Mad Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s ostatními- vyživovat (z venku i vnitřně), já je při ošklivém počasí vlásky navíc schovávám pod kabát, čepici atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

no to ja taky, mam ted cepku a tam vlasky dycky pekne ulozim, kdyz jdu ven Wink no zitra jdu henovat, tak snad se to nak zpravi... Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 7:45 pm    Předmět: Citovat

S lámáním mám taky starosti Confused Ale myslím, že jsou to následky toho jak jsem se o ně "starala" dřív. Teď se je snažím nečesat mokré - jsou mnohme citlivější než za sucha a hlavně používat olejíky, aby vlásky nebyly jak troud a přijde mi, že je to lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 3:18 pm    Předmět: Citovat

Já mám taková období, někdy se lámou víc, jindy moc ne, pak zas vůbec ne. Nedělám s tím nic zvláštního a čekám, až se to zpraví, nic moc mi ještě nepomohlo... Teď v tom hnusném počasí je pravda, že je to horší, ale já nějak nemám čas dělat ani olejové zábaly. Vitamíny sem tam zobu a efekt žádný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 10:22 pm    Předmět: Citovat

Já nevím čím to je ale největší zásluhu dávám kokosáku dva dny za sebou si ho patlám na konečky a jak se koukám jak můžu žádné polámané a roztřepené konečky nevidím...no dobře tak na 3 roztřepené konečky jsem našla a našla bych jich víc ale už to tak nehlodá do očí jako předtím Surprised Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 10:24 pm    Předmět: Citovat

Very Happy asi bych je taky měla víc patlat, co nepoužívám normální silikoňáky pozoruju větší třepivost a lámavost....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 10:48 pm    Předmět: Citovat

Co nepoužívám normální silikoňáky, tak žádné větší třepení ani lámání se nekoná, ťuky ťuk Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 10:59 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Co nepoužívám normální silikoňáky, tak žádné větší třepení ani lámání se nekoná, ťuky ťuk Wink

tak to máš štěstíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 9:19 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Daniela napsal:
Co nepoužívám normální silikoňáky, tak žádné větší třepení ani lámání se nekoná, ťuky ťuk Wink

tak to máš štěstíSmile


Hmm, já nepoužívat normální silikonové kondicionéry, tak mám navzdory všemu kokosovému patlání konečky tragické... Crying or Very sad Ale s kokosákem je to ještě lepší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.