Lámání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9839f45241c3e1d1cd42d7ac33fb67d3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 10:07 am    Předmět: Citovat

Mě to taky překvapilo, ale kombinace 1x týdně maska, 2x týdně přírodní šampon (z toho jednou s kondicionérem) a občas olej je na moje konečky VÝRAZNĚ lepší než 2x týdně šampon silikoňák i s kondicionerem a maskou.

Ale řekla bych, že nejvíc dělá ten kokosák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 11:50 pm    Předmět: Citovat

Mozu sa mi lamat vlasy z toho, ze mi chybaju nejake vitaminy v strave,ked mam uplne rychlo rastuce, uplne pevne a absolutne sa nestiepiace nechty?? ja len tak rozmyslam ze co stym,prave som sa cesala nad bielou plachtou, ci nemam nahodou vsi Laughing (to mi poradila teta v lekarni,lebo ma svrbi hlava, a ze teraz je ich vela,tak len tak...) no vsi nemam co je super,ale take mensie a vacsie vlasky na tom bielom,rozhodne nie vypadnute,lebo to by boli dlhsie,cize sa asi odlomili Confused ja mam vlasov strasne malo a ked sa mi budu odlamovat tak ich bude akoby este menej...a vobec su hnusne,suche a nejake divne,moze to byt zo stresu?lebo toho mam myslim dost Mad a ked hej tak co mam stym robit??
no..a ja by som sa aj isla dat podstrihnut lenze ked si pozriem vlasy tak na koncoch skoro vobec niesu rozstiepene,len sem tam,urcite nie na ostrihanie.ale odlamuju sa mi vyssie a tam potom zostane rozdvojeny,roztrojeny,alebo rozstvoreny Shocked takze sa mozem podstrihnut akurat tak o dost obrovsky kus a budem tam kde som bola pred rokom! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:09 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Taky je třeba vlasy česat šetrně (nebo nečesat vůbec - to je ale u hodně dlouhých vlasů asi nereálné, tak to ani neradím). Mně se konečky hodně lámaly a třepily a od té doby, co se češu jen před a po umytí, se to hodně zlepšilo (mám vlnité vlasy jen po ramena, takže mi to nedělá problém).
Taky bych to tak dělal,kdybych měl vlnitý vlasy Very Happy .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:14 am    Předmět: Citovat

Medúzka napsal:
Ale odlamuju sa mi vyssie a tam potom zostane rozdvojeny,roztrojeny,alebo rozstvoreny Shocked takze sa mozem podstrihnut akurat tak o dost obrovsky kus a budem tam kde som bola pred rokom! Sad
Nejlepší je když přemýšlíš jestli odstřihnout nebo ozdobit a postavit do stojanu Razz .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 4:05 pm    Předmět: Citovat

Medúzko, já jsem na tom úplně stejně. Taky mám pevné, netřepící se nehty, ale vlasy se mi stejně třepí. A taky se mi netřepí konečky dole (teda už ne, díky olejům a dalším cenným radám z dv.cz), ale spíš tak různě po celé délce. A co s tím teda opravdu nevim. Nezbývá než se o ně hezky starat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

citace:
Nejlepší je když přemýšlíš jestli odstřihnout nebo ozdobit a postavit do stojanu Razz .


Laughing Laughing Laughing vyzera ako palma ked je rozstvoreny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Soufflet: tak to si asi konecne ten olej niekde kupim,len ho zohnat,raz som videla jeden v exotickych potravinach ale nevedela som tam najst ci je panensky ale asi nie,inak by to tam bolo viditelne vyznacene.ale bol taky tuhy biely (myslim kokosovy Smile )
a tiez si myslim ze mozno to je dopad dvojrocneho farbenia Mad to najskor.ale tak ked mi vyrastu nove tak dufam ze budu v poriadku,len si par rokov asi pockam Laughing ... Crying or Very sad budem sa ale aj tieto snazit zachranit Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

Medúzka napsal:
Soufflet: tak to si asi konecne ten olej niekde kupim,len ho zohnat,raz som videla jeden v exotickych potravinach ale nevedela som tam najst ci je panensky ale asi nie,inak by to tam bolo viditelne vyznacene.ale bol taky tuhy biely (myslim kokosovy Smile )
a tiez si myslim ze mozno to je dopad dvojrocneho farbenia Mad to najskor.ale tak ked mi vyrastu nove tak dufam ze budu v poriadku,len si par rokov asi pockam Laughing ... Crying or Very sad budem sa ale aj tieto snazit zachranit Embarassed


To nemusí být ani žádný spešl olej, klidně napřed vyzkoušej obyčejný olivový olej co máte v kuchyni Wink
To až pak ti "fajnšmekři" si vybírají který je na co lepší Laughing Kokosový je tady obecně nejvychvalovanější, ale pro začátek zkus ten olivový a pak uvidíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

Potvrzuju Laughing Když jsem ještě nebyla líná a mazala kokosákem, lámaly se míň Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 11:29 pm    Předmět: Citovat

noo lenze ja som olivovy vyskusala a trvalo to dva dni kym sa vsiakol takze to nepripada v uvahu chodit s takymi koncami vlasov zamastenymi.no a pred umytim to som si dala trikrat najprv fajn,leskli sa a naposledy som mala vlasy suchsie este ako normalne a to ich mam dost Shocked to som nechapala.a pridavam ho do henny Wink
takze by som chcela ten kokosak zato jednak ze uz mi to neda jak ho tu vsetci vychvaluju nevyskusat a ten olivovy je myslim predsa dost tazky po umyti Wink takze teda myslite ze moze to byt normalny kokosovy olej z exotickych potravin??
takyto
http://webbalik.slovenska.sk/function/wreferencie_big.php?id=24408

dakujeeeem Wink Very Happy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.