Jak často hennujete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63d51558cdf79bd733b35b98113de692Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak často (v průměru) "patláte" na svoje vlásky hennu?
Jednou týdně nebo častěji
3%
 3%  [ 9 ]
Méně než jednou týdně, ale častěji než jednou měsíčně
23%
 23%  [ 69 ]
Jednou za měsíc
47%
 47%  [ 138 ]
Méně než jednou za měsíc, ale častěji než jednou za tři měsíce
16%
 16%  [ 48 ]
Méně než jednou za tři měsíce, ale častěji než jednou za půl roku
6%
 6%  [ 19 ]
Jednou za půl roku nebo méně často
1%
 1%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 288

Autor Zpráva
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 4:36 pm    Předmět: Citovat

zatím jsem používala jenom bezbarvou hennu - tu jsem si dávala jednou měsičně a byla jsem spokojená Smile
teď se chystám na barevnou hennu z DM, tak uvidíme, jak mi to bude vyhovovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

zatial som pouzivala hennu 3 krat a vzy po 2 tyzdnoch. teraz by som to chcela vydrzat aspon 3, ale zatial ma to bavi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

Já jsem napodruhé hennovala po dvou týdnech, pak při další aplikaci jsem to protáhla na tři a teď už po měsíci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elleonora
8-20
8-20


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 12:36 am    Předmět: Citovat

od Vánoc začala používat Hennu z DM,prvně jen bezbarvou,potom jsem šla do nějaké zrzavá,po týdnu hnědá,po dvou týdnech kaštanová a tak to dělala po dvou týdnech až do teď,vyzkoušela jsem všechny až na černou a blond(ta by mi stejně nechytla).Vždycky se mi to začalo vymývat hned po druhém umytí.Ručník jsem měla úplně zrzavej,ale když jsem si barvila vlasy naposled,tak vůbec ne.Už je to měsíc a 1 den Very Happy Exclamation A teda fakt mě překvapilo,že se mi to vůbec nevymývá!Pořád to mám stejně červeně-zrzaví jako před třema týdnama,možná i měsícem.Fakt to jde poznat,protože nahoře mám asi centimetr odrost Laughing Ale čím to je?Jedinná chemie,kterou jsem kdy použila,bylo napatlání si na hlavu 3% peroxid a to bylo v mých 11-ti letech Very Happy to už je doba Very Happy Je možný,že čím dýl hennu používám,tím víc mi na vlasech drží? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že čím víc hennu používáš, tím je barva výraznější a tím víc ti může na vlasech držet, než kdybys ju použila třeba jen jednou.. aspoń u mě to tak funguje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

Elleonora napsal:
od Vánoc začala používat Hennu z DM,prvně jen bezbarvou,potom jsem šla do nějaké zrzavá,po týdnu hnědá,po dvou týdnech kaštanová a tak to dělala po dvou týdnech až do teď,vyzkoušela jsem všechny až na černou a blond(ta by mi stejně nechytla).Vždycky se mi to začalo vymývat hned po druhém umytí.Ručník jsem měla úplně zrzavej,ale když jsem si barvila vlasy naposled,tak vůbec ne.Už je to měsíc a 1 den Very Happy Exclamation A teda fakt mě překvapilo,že se mi to vůbec nevymývá!Pořád to mám stejně červeně-zrzaví jako před třema týdnama,možná i měsícem.Fakt to jde poznat,protože nahoře mám asi centimetr odrost Laughing Ale čím to je?Jedinná chemie,kterou jsem kdy použila,bylo napatlání si na hlavu 3% peroxid a to bylo v mých 11-ti letech Very Happy to už je doba Very Happy Je možný,že čím dýl hennu používám,tím víc mi na vlasech drží? Shocked


Jj,čím víc vrstev, tím víc drží barva Wink Exclamation Tak gratuluju k úspěchu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

To je stejné jako s chemickým přelivem. Dáš ho jednou-může se zcela vymýt. Dáš-li ho však podruhé na ne zcela vymytý původní přeliv tak drží jak přibitý. Čím častěji pak přelivuješ, tím více se z přelivu stává permanentní barva která dolů už nejde. Vím z vlastní zkušenosti Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

Tak já pajcuju podle nálady. Snažim se jen 1x za měsíc (přece jen to leze do peněz), ale v poslední době mi to nedá a hrozně mě to baví Embarassed, tak někdy patlam 1x za 14dní. Tenhle týden mam nějaký hrozný chutě a zase bych patlala a přitom sem henila min týden Shocked , tak to musim ještě do toho příštího vydržet. Ještě, že doma ted žádnou hennu nemam Laughing jinak bych už byla nakvartýrovaná v koupelně.
Jinak z prvních pokusů, kdy jsem vypotřebovala celou krabičku na jedno barvení jsem se dopracovalo na půl krabičky. Takže mi ani neva, že plácam, co 2týdny.

Jinak chci poděkovat za nápad dotyčný osobě (už je to dýl a nevim, kde jsem to četla, tak se omlouvam, že nevim o koho přesně šlo), která se tu zmínila o připravování henny ve vodní lázni, fakt super nápad.
Naposled jsem si připravila směs v tý vodní lázni a nanášelo se to fakt super (vypadalo to jak kdybych dělala čokoládovou polevu, jak to mělo krásně lesklou konzistenci - měla jsem, co dělat abych neochutnala Laughing Laughing ).
Míchala jsem to docela dlouho aby se to hezky prohřálo. Hodila jsem tam hennu, papriku, štávu z limet, kokosár s riciňákm a zalilalo to červenym. Po zahřátí jsem jen odlila trochu vody z hrnce (abych se neopařila, ale trochu jsem tam nechala aby ta miska zůstala furt ponořená) a celý jsem to přenesla do vany, takže ta směs zůstala po celou dobu nanášení krásně teplá (jindy za chviličku vychladne). Poslední plus bylo, že jsem nezapatlala tolik nádobí. Jindy potřebuju hrnek na louhování čaje, misku na hennu..... Tady jsem jen zapatlala jednu skleněnou misku a vařečku Wink .
Od teď budu preferovat jen tenhle postup.
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

Tak ja dosla do faze, kdy se mi henna uz nevymyva, ale odrusta. Tudiz jsem se rozhodla, ze hennovat cele haro budu nadale pouze jednou za dva az tri mesice a jinak budu jen "dobarvovat" korinky. Zatim jsem to praktikovala jednou a celkem to funguje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 6:34 pm    Předmět: Citovat

to Morganna: Nejsi sama, komu odrůstá Smile . Trošku se mi ještě vymývá, ale jelikož jsem ted zpozorovala, že za týden mám odrosty tak 3-5mm, tak mě to štve a barvim často no. Přece jen tu barvu mám už docela výraznou a ty odrosty jsou hodně vidět, hlavně na světle a té pak ee. Taky bych dobarvovala jen odrosty, ale já to beru i jako kůru na vlasy, tak si to barvim celý Wink
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.