Jak často hennujete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a0badc7a9a717b31ca8c64ade6e497c9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak často (v průměru) "patláte" na svoje vlásky hennu?
Jednou týdně nebo častěji
3%
 3%  [ 9 ]
Méně než jednou týdně, ale častěji než jednou měsíčně
23%
 23%  [ 69 ]
Jednou za měsíc
47%
 47%  [ 138 ]
Méně než jednou za měsíc, ale častěji než jednou za tři měsíce
16%
 16%  [ 48 ]
Méně než jednou za tři měsíce, ale častěji než jednou za půl roku
6%
 6%  [ 19 ]
Jednou za půl roku nebo méně často
1%
 1%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 288

Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 9:21 am    Předmět: Citovat

Já teda z prodejebylin zkoušela jenom pravou rezatou hennu, a asi to trochu záleží na várce - jednu jsem měla úplně úžasnou, asi nejlepší henna, co jsem kdy zkoušela, druhá nebyla špatná, ale byla dost hrubě mletá, tak se s ní hůř pracovalo. Řekla bych, že ve srovnání s Hennenatur bude zhruba nastejno nebo lepší.
A jinak pokud chceš odlesky trochu do zlatova, můžeš si k cassii objednat i nějaký malý balení lawsonie (když už to poštovný stejně budeš platit) a občas ji ke cassii maličko přidat (ale fakt tak čajovou lžičku, ona dokáže bejt pěkně průrazná.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 11:59 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Já teda z prodejebylin zkoušela jenom pravou rezatou hennu, a asi to trochu záleží na várce - jednu jsem měla úplně úžasnou, asi nejlepší henna, co jsem kdy zkoušela, druhá nebyla špatná, ale byla dost hrubě mletá, tak se s ní hůř pracovalo. Řekla bych, že ve srovnání s Hennenatur bude zhruba nastejno nebo lepší.
A jinak pokud chceš odlesky trochu do zlatova, můžeš si k cassii objednat i nějaký malý balení lawsonie (když už to poštovný stejně budeš platit) a občas ji ke cassii maličko přidat (ale fakt tak čajovou lžičku, ona dokáže bejt pěkně průrazná.)


A když ke cassii přidam tu lžičku lawsonie nebude to rezaté nebo tak něco??
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2011 5:35 pm    Předmět: Citovat

Já mám dojem, že v různejch těch zlatejch blond trocha tý lawsonie taky bude, proto to hází ty zlatavý odlesky. Ale jak koukám, ty máš ty vlasy fakt světlý - tak to možná napoprvý zkus úplně bez, a když ti to přijde nijaký, přidej po druhý pár zrníček lawsonie, abys to napoprvý nepřepískla. A pak případně můžeš poměr upravovat podle toho, jak se ti bude výsledná barva zamlouvat. Ale jít na to fakt pomaloučku polehoučku, někomu se pak henna ze světlejch vlasů dostává dost blbě, takže radši to množství podhodnotit než přehnat. Taky samozřejmě záleží, jaký bude celkový množství směsi, jak moc ta cassia lawsonii ředí. A pro jistotu můžeš vyzkoušet na chomáči vyčesanejch vlasů, aby sis udělala alespoň nějakou představu.
Na druhou stranu pokud tě hennová míchací alchymie neláká a bylas spokojená se zlatou blond od hennecolor, tak se drž toho, co se osvědčilo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2011 3:14 pm    Předmět: Citovat

S tou zlatou blond jsem spokojená vlasy nemam světlé ani moc tmavé, úrostě akorát a to mi vyhovuje.. Jediné co mě štve, tak to je malé balení.. Taky by to HennéColor mohla prodávat třeba po 1kg.. Smile Jinak ta lawsonie je i v tý zlatý henně..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2011 4:01 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
tak ja hennujem raz do mesiaca alebo raz za dva, keď mám pocit, že už to vlasy ocenia Wink ja ich mám tmavé a žiadne odrasty nie je vidieť, to som rada. Henna ako farba je pre mňa len "odleskový bonus na slnku", používam ju hlavne na posilnenie vlasov Wink


Dnes som hennovala a vlasy to ocenili Smile sú sypké, objemné a lesklé. Používam nejakú indickú čistú lawsoniu a to mi pripomína, že budem znovu objednávať, tá kilovka sa minula nejako rýchlo Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 7:27 am    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
S tou zlatou blond jsem spokojená vlasy nemam světlé ani moc tmavé, úrostě akorát a to mi vyhovuje.. Jediné co mě štve, tak to je malé balení.. Taky by to HennéColor mohla prodávat třeba po 1kg.. Smile Jinak ta lawsonie je i v tý zlatý henně..


No, já bych asi na Tvým místě koupila z prodejebylin kilovku bezbarvý (cassie) a tak sto gramů čistý lawsonie a začala experimentovat. Jenže já jsem dobrodruh a experimenty mě baví... Wink Na druhou stranu ta Hennécolor je taková jistota, byť v nepříjemně malejch baleních. Asi fakt záleží na tom, nakolik jsi dobrodružná povaha. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 12:16 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
No, já bych asi na Tvým místě koupila z prodejebylin kilovku bezbarvý (cassie) a tak sto gramů čistý lawsonie a začala experimentovat. Jenže já jsem dobrodruh a experimenty mě baví... Wink Na druhou stranu ta Hennécolor je taková jistota, byť v nepříjemně malejch baleních. Asi fakt záleží na tom, nakolik jsi dobrodružná povaha. Wink Very Happy


Uvidim až vyplejtvam zásoby100 gramovek.. Very Happy Very Happy Ty balení jsou opravdu malá.. Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 2:55 pm    Předmět: Citovat

Dnešní stávka a tudíž nemožnost jít do práce mě po delší pauze donutila napatlat si na hlavu vrstvu bahna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NatalieH09
21-40
21-40


Založen: 7.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 12:36 pm    Předmět: rada Citovat

Ahojky, mám dotázek, už podruhé jsem hennila a to každý týden, a to zrovna včera, a už se chystám zase, barvila jsem poprvé červenou lamdou a včera hnědou, ale ta mě moc nechytla a ta červená byla asi lepší, barvím ted často, protože bych si moc přála mít vlasy do červena a takový chladnější odstín, zatím mě to moc nejde, také jsem nechávala hennu jen 3 hodiny, tak zkusím déle.
No k věci není to přehnané když henním tak často? nemůže to vlasům uškodit? četla jsem, že některé také barví docela často a vše je v pořádku..
Díky za rady a tipy ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 2:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,no řeknu ti to co vím já Rolling Eyes
Henna vysušuje,proto si do ní dávám olej (olivový) když hennu po xxxx hodinách smeju tak stejně ještě dám na vlasy olivák samotnej aspoň na hodinu Smile
Používám bez-barvou ale dočetl jsem se tady taky o tom že když má někdo světlou barvu vlasu a dá do té bez barvé henny třeba hodně kafe tak díky tomu kafi se obarvíš Smile

Exclamation Neber si to příliš k srdci,nechci mít tvé vlasy na svědomí Exclamation Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.