Jak často hennujete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=182142cd62dfe3b769db6058d275ce3cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak často (v průměru) "patláte" na svoje vlásky hennu?
Jednou týdně nebo častěji
3%
 3%  [ 9 ]
Méně než jednou týdně, ale častěji než jednou měsíčně
23%
 23%  [ 69 ]
Jednou za měsíc
47%
 47%  [ 138 ]
Méně než jednou za měsíc, ale častěji než jednou za tři měsíce
16%
 16%  [ 48 ]
Méně než jednou za tři měsíce, ale častěji než jednou za půl roku
6%
 6%  [ 19 ]
Jednou za půl roku nebo méně často
1%
 1%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 288

Autor Zpráva
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 3:44 pm    Předmět: Citovat

Já bych spíš viděla problém v tom, že pokud jsi teď zrzavá a hodíš na to další vrstvu, tak se ti tam tak akorát zafixuje a může se ti to následně do zrz vymývat. Takže já bych spíše počkala, až se to trochu vymyje, jsou tu i témata, jak se zbavit henny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baruš*
0-7
0-7


Založen: 24.6.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 7:59 pm    Předmět: Barvení hennou Citovat

Ahojte, chtěla bych se zeptat, dneska jsem si "barvila" vlasy oříškově plavou hennou, což je moje přirozená barva, jen abych vyzkoušela její účinek na vlasy a regeneraci (vlasy mám zničené od chemické barvy, kterou jsem měla cca před rokem a úplně polámané), ale do budoucna bych chtěla nějakou barvu dozrzava nebo měděnou, za jak dlouho můžu hennu v jiné barvě použít podruhé? Smile
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aa.zdrazil
8-20
8-20


Založen: 21.5.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 4:48 pm    Předmět: Citovat

Já hennuji každý měsíc, někde jsem četla, že pak rychleji rostou vlásky. Většinou si nechávám hennu na hlavě tak 6-8 hodin a pokaždé, když ji vymývám, tak se modlím aby mi nějaké ty vlasy zůstali na hlavě Very Happy Jinak nevíte někdo po jakém odstínu a hlavně značce budu mít takovou světle čoko barvičku ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monna01
8-20
8-20


Založen: 18.4.2017
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 9:41 am    Předmět: Délka barvení Citovat

Holky je rozdíl délka barvení ve značce? Je nějaká která vydrží déle a která naopak se hned vymyje? Poradíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lollac
0-7
0-7


Založen: 4.5.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 9:51 am    Předmět: Re: Délka barvení Citovat

Monna01 napsal:
Holky je rozdíl délka barvení ve značce? Je nějaká která vydrží déle a která naopak se hned vymyje? Poradíte?


Já používám voono, vyzkoušela jsem hodně preparátů a zjistila jsem že drží nejvíce. Barvím cca 1 za měsíc, záleží jak moc často hlavu umývám. Chodila sem teď na bazén, takže to šlo rychleji dolů. dřív jsem zkoušela hennu z Rossmana a vydržela cca 2 týdny Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2017 7:49 pm    Předmět: Citovat

Co já vím, tak se tu obecně doporučuje Khadí, Lamda a Hennécolor (snad jsem nic nevynechal). Ty drogerkové naopak ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amelia_s
0-7
0-7


Založen: 23.5.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 7:20 pm    Předmět: henna report Citovat

ahojte, prave som citala ako casto henujete. teda si nie som ista ci tato odpoved je pasentna zrovna sem. admin, poprosim pripadne prehodit Smile
Zhruba pred rokom som za seba riesila ci sa vratit k hene alebo sa nechat odrast na sivo. po pol roku bez heny a potom po roku zas z henou jednoznacne doporucujem farbit. kvalita vlasov je neporovnatelne lepsia.
farbit musim kazde 2 tyzdne kvoli odrastom. ano je to nepohodlne, mavam "blato na noc" (macky sa nestazuju) znacku absolutne neriesim kto co donesie z teplych krajin . najlepsie z trhu. mam henu aj z irackeho carefure Smile. mletie, necistoty (hrubsie konariky, piesok) a viskozita byvaju rozne a nesuvisa s "cervenostou". moje vlasy su povodne popolavo sive a teraz uz na 30 percent sedive. nerovnomerne. Vysledok je prirodzeny "melir" sive vlasy su svetlejsie, niektore az oranzove. podla odstrihmutych (odlozenych) kusov aj spred 10 rokov rozdiel vo farbe chvosta velmi nevidno. kedze kazdy pol centimeter mam novu vrstvu heny, odtien je znacne spriemerovaný pri dlzke skoro po pas. ob tyzdem mavam zabal. klasicky "kolac" vajce med olej.
zaverom: henu pouzivam 20 rokov a vyzera to tak ze uz navzdy. lebo oranzovy chvost je lepsi ako ziadny. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amelia_s
0-7
0-7


Založen: 23.5.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2017 7:22 pm    Předmět: henna report Citovat

ahojte, prave som citala ako casto henujete. teda si nie som ista ci tato odpoved je pasentna zrovna sem. admin, poprosim pripadne prehodit Smile
Zhruba pred rokom som za seba riesila ci sa vratit k hene alebo sa nechat odrast na sivo. po pol roku bez heny a potom po roku zas z henou jednoznacne doporucujem farbit. kvalita vlasov je neporovnatelne lepsia.
farbit musim kazde 2 tyzdne kvoli odrastom. ano je to nepohodlne, mavam "blato na noc" (macky sa nestazuju) znacku absolutne neriesim kto co donesie z teplych krajin . najlepsie z trhu. mam henu aj z irackeho carefure Smile. mletie, necistoty (hrubsie konariky, piesok) a viskozita byvaju rozne a nesuvisa s "cervenostou". moje vlasy su povodne popolavo sive a teraz uz na 30 percent sedive. nerovnomerne. Vysledok je prirodzeny "melir" sive vlasy su svetlejsie, niektore az oranzove. podla odstrihmutych (odlozenych) kusov aj spred 10 rokov rozdiel vo farbe chvosta velmi nevidno. kedze kazdy pol centimeter mam novu vrstvu heny, odtien je znacne spriemerovaný pri dlzke skoro po pas. ob tyzdem mavam zabal. klasicky "kolac" vajce med olej.
zaverom: henu pouzivam 20 rokov a vyzera to tak ze uz navzdy. lebo oranzovy chvost je lepsi ako ziadny. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.