Ricinový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e4e6c12569aee4d9227ba515e94cae86Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 9:19 am    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
Nemůžu ten riciňák nikde sehnat, kde ho kupujete?


Raketko, zkus v nejake zdrave vyzive, Saloos tam urcite nekde bude Smile
V lekarne se to da sehnat take, ale to je treba jich obehnout par, a vyjde to hodne draho. Saloos ma lisovany za studena, v lekarne mi na toto nedokazali odpovedet. A 20 ml lahvicka byla pres 40 Kc. Saloos ma myslim 75 ml kolem stovky, takze pomerne markantni rozdil. Koukni treba na Heurece, nebo na zbozi.cz, tam si to vyfiltrujes i podle mesta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 9:22 am    Předmět: Re: Vypadávanie vlasov z ricínového oleja Citovat

Lolaaa napsal:
Ahoj! vypadávajú mi vlasy, tak som sa rozhodla spraviť si zábal z ricínového oleja. Zmiešala som ho aj s dýňovým aby sa lepšie nanášal. A výsledok?
Vlasy mi vypadávajú 10x toľko Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad aj pri umývaní, aj cez deň.... som z toho veľmi smutná. Zábal som si dala 2x. Nemáte s tým niektorá skúsenosti??


Ja s tim zkusenost mam, a uplne stejnou jako ty, neboj Very Happy
Nez si vlasy (korinky) na oleje zvyknou, muze to trosku trvat. Taky jsem tahala uplne chuchvalce z vlasu, par let zpatky, a malem jsem brecela, kdyz jsem na to pri smyvani koukala. Upravilo se to samo, jak si na to vlasy zvykly. Ted mi jich vypadne treba 5-10, jako pri normalnim myti vlasu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2015 11:01 pm    Předmět: Citovat

Poslušně hlásím, že jsem ricinový dostala v Benu lékárně v Ústí nad Labem, je kousek od Fóra, v jedné uličce. Naprosto bez problému, druhý den byl připravený. 100 ml stálo 75 Kč. Řekla jsem tedy, že mi padají vlasy a na této stránce byl hojně doporučován a paní magistra ni slovo negativní neřekla a jen oznámila, kdy bude připraven Very Happy
Jinak na řasy jsem ho patlala a nevím, rozdíl v délce nevidím, v hustotě asi taky ne, jen mi ztmavil bílou řasu. A na vlasy, zatím jen jeden zábal byl (a já koza jsem ho omylem zředila vodou při ohřívání směsky v teplé vodě...) a též v henně, kde mě tedy dostal, protože henna byla sametová, vlasy s ní též a po smytí úplně úžasné, že by ani kondicionér nebyl potřeba Shocked Dnes jdu opět do toho samého zábalu (ricin, olivováč, žloutek), tak jsem zvědavá, doufám, že tentokrát ho opět nesmáčím.
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aa.zdrazil
8-20
8-20


Založen: 21.5.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 7:05 pm    Předmět: Citovat

Já si ricinový olej objednávám ze stránky http://www.tvorivy-svet.cz/, http://www.eshop.ekokoza.cz/ nebo skoro v každém bio obchůku by ho měli mít. Na řasy je super, ale na vlasy jsem ho ještě nezkoušela. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 9:50 pm    Předmět: Citovat

na mihalnice je najsamsuper, ja mám husté, dlhé a čierne mihalnice aj bez neho, ale ked ho použijem na noc, na druhý deň sú ešte viac mega Smile na pokožku hlavy nemôže ísť, mám presne ten istý problém ako tu písal ktosi predo mnou...padajú mi z toho vlasy...ja viem, že si musia zvyknúť, ale bojím sa, že kým by privykli, ostala by som plešatá :S Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.