Ricinový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5883c4bb0884db57b5796e759679a1fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2015 8:15 pm    Předmět: Citovat

Jednou jsem riciňák na řasy zkoušela, dala jsem si ho večer, a ráno jsem se probudila a měla jsem opuchlá víčka, a to docela dost. Trvalo několik dní, než se vrátily do normálu. Od té doby se ho dávat na oči bojím, takže jen na nehty a vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2015 8:41 pm    Předmět: Citovat

To je zvláštne, ja som čítala, že ricínový olej je práve že dobrý proti opuchnutým viečkam a kruhom pod očami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2015 10:42 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Jednou jsem riciňák na řasy zkoušela, dala jsem si ho večer, a ráno jsem se probudila a měla jsem opuchlá víčka, a to docela dost. Trvalo několik dní, než se vrátily do normálu. Od té doby se ho dávat na oči bojím, takže jen na nehty a vlasy Smile


Ricinovy olej zadržuje vodu,proto ty otoky. Mně to dělají všechny oleje,které aplikoji v okolí očí.
Ale zas třeba dekolt nebo čelo oleje pěkně vyhladí - možná taky zadržena voda ? Laughing

Ale jak píše Lakrimozita,někomu pry naopak otoky po ricinovem oleji mizí. Taky jsem to četla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2015 11:09 pm    Předmět: Citovat

To je zajímavé. Já mám dost citlivé oči, protože nosím kontaktní čočky, na druhou stranu jsem třeba nikdy neměla zánět spojivek na což spousta mých známých s čočkami trpí. Kokosák si mažu normálně na obličej i oční okolí a nic mi to nedělá. Jediné z čeho mi opuchají oči je peří, péřové polštáře, peřiny nebo i třeba spát v místnosti kde je pták tak opuchám. Alergii mám ještě na kočky a pyl...ale většinou se to projevuje opuchnutím vnitřku krku a rýmou, na oči to má vliv maximálně slzení, opuchy nepozoruju. Asi mi nezbyde nic jiného než riciňák vyzkoušet. Asi teda aplikovat až večer po vyndání čoček. Kdyžtak se na řasy vyprdnu a budu dávat jen na obočí. Každopádně děkuji všem za rady. su zvědavá jestli to bude mít nějaký účinek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2015 11:20 pm    Předmět: Citovat

Raketko, určitě riciňák nedávat (teda alespoň ze začátku, dokud si nevytvoříš ten správnej grif) zároveň s čočkama, ten materiál, ze kterýho jsou vyrobený, obecně oleje fakt nemusí. Ale jinak to chce fakt vyzkoušet - jak říkám, mně oči pálej po spoustě věcí, který si na oční okolí naptlám, ale riciňák je nechává úplně v klidu, akorát jak už tu někdo psal, když se omylem trefím přímo do oka, tak se tam na chvilku udělá ten olejovej film a vidím rozmazaně - ale ani tohle nepálí. Holt různý lidi jsou alergický na různý věci. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolaaa
0-7
0-7


Založen: 25.1.2015
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 7:20 pm    Předmět: Vypadávanie vlasov z ricínového oleja Citovat

Ahoj! vypadávajú mi vlasy, tak som sa rozhodla spraviť si zábal z ricínového oleja. Zmiešala som ho aj s dýňovým aby sa lepšie nanášal. A výsledok?
Vlasy mi vypadávajú 10x toľko Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad aj pri umývaní, aj cez deň.... som z toho veľmi smutná. Zábal som si dala 2x. Nemáte s tým niektorá skúsenosti??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 7:41 pm    Předmět: Re: Vypadávanie vlasov z ricínového oleja Citovat

Lolaaa napsal:
Ahoj! vypadávajú mi vlasy, tak som sa rozhodla spraviť si zábal z ricínového oleja. Zmiešala som ho aj s dýňovým aby sa lepšie nanášal. A výsledok?
Vlasy mi vypadávajú 10x toľko Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad aj pri umývaní, aj cez deň.... som z toho veľmi smutná. Zábal som si dala 2x. Nemáte s tým niektorá skúsenosti??


Nedala si toho oleja veľa na vlasy ? Ja si dávam čistý ricínový a najmä na vlhké vlasy....nikdy nie na suché
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 11:21 pm    Předmět: Citovat

Nemůžu ten riciňák nikde sehnat, kde ho kupujete?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 7:20 am    Předmět: Citovat

Ve zdravých výživách nebo v lékárně. Jinak se hlásím k těm, kdo si ho na oči nemůžou dát Sad. Řasy mi po něm rostou jak blázen, ale taky výrazně víc padají. A lovit z očí dlouhé tvrdé řasy je dost nepříjemné, holt se budu muset smířit s těmi svými krátkými Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 7:59 am    Předmět: Citovat

Ja ho kupujem v lekárni a na mihalnice ho s prestávkami používam viac ako dva roky a pekne mi po ňom narástli, stmavli a zhustli, ale občas aj dosť padajú . Na vlasy som ho začala používať len nedávno , lebo stmavuje , ale keďže mám teraz čierne vlasy tak mi to nevadí. Som zvedavá či aspoň trochu pomôže zastaviť padanie vlasov a najmä či podporí rast nových.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.