"Pro rovné vlasy udělám cokoli!!" aneb přiznejte!!
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=775565f161f8c258224d309ea325bc88Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 9:18 pm    Předmět: "Pro rovné vlasy udělám cokoli!!" aneb přiznejte!! Citovat

Ahojda...taky patříte k holčinám s neposednými přesušenými a KROUTÍCÍMI se vlasy,které nesnášíte?? Tak sem s tipy na naovnání,případně rozvolnění vlnek a jestli máte v zásobě i nějakou drasťárnu,co jste zkoušeli,přidejte trošku do mlýna i s tím jak to dopadlo! Wink nebo jak to zvládate s tou hrůzou co nám příroda nadělila ( a pak že Bůh nemá smysl pro humor...) tším se na příspěvky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

Rikísku, to jsi Ty na ikonce? Shocked Vždyť ta holčina má vlásky rovné. Takže buď už úspěšně rovnáš, nebo to Ty nejsi. Rolling Eyes
Každopádně já jsem narovnala docela nečekaně a nechtěně, a to hormonální antikoncepcí. Crying or Very sad Když jsem ji začínala brát, vlásky se mi kroutily dost, hlavně ty spodní, a byla jsem s nimi spokojená. Po dvou letech braní mi najednou došlo "ty jo, už se nekroutí tolik jako dřív", taky mi to pár lidí řeklo, že si toho všimli. A mluvila jsem s kadeřnicí, která mi tvrdila, že právě hormonální vlivy mohou radikálně změnit kvalitu vlasů. Takže tak.
Mám teď spíš opačný problém, přemýšlím nad způsoby, jak získat zpět svoje staré dobré kroutící se a vlnící se vlásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 10:11 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko, co zkusit vysadit anebo změnit antikoncepci? Zrovna dnes jsem na ni dodělala několikaměsíční seminárku a žádná sláva teda, co jsem vše zjistila... :-/

Jinak, mé vlasy jsou přesně mezi. Na půl rovné, na půl vlnité. Nemám to ráda, buď bych je chtěla úplně rovné jako hřebíky, anebo úplně vlnité. Když je chci mít hodně rovné, tak prostě nanesu víc kondicionéru a šetrně češu a češu, a ručíkem (opravdu jemně) stahuji po vlasech dolů. Pak jsou hodně rovné (jako fotka Srázek v mém profilu). A když je chci mít vlnité (vlnité jsou od přírody, ale tak nějak nijak), tak je prostě jen jaksi zamotám a nechám uschnout v ručníku, pak mám šílené vlny, anebo když si udělám z mokrých drdol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Slunéčko, co zkusit vysadit anebo změnit antikoncepci? Zrovna dnes jsem na ni dodělala několikaměsíční seminárku a žádná sláva teda, co jsem vše zjistila... :-/


Kathory, já už mám přes půl roku vysazeno, a vracet se nehodlám... Ale je mi jasné, že aby vlásky vůbec mohly nějak zareagovat, potřebují mnohem víc času než toho půl roku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Já vím, ale dobře, žes vysadila... Ostatně je to škoda, že se takhle změnily Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Rikísku, to jsi Ty na ikonce? Shocked Vždyť ta holčina má vlásky rovné. Takže buď už úspěšně rovnáš, nebo to Ty nejsi. Rolling Eyes
.


ale ano jsem to já Smile mám vlásky hodně odolné a tak je žehlím keramickou žehličkou a hodně zvlhčuju...nedávno jsem udělala takovou věc,že jsem si koupila trvalou...ale místo natočení jsem česala a česala...a celkem to drží,teď to mám asi jako Kathory Smile a jemně jsem to vzadu dožehlila,tam mám asi vlásky odolnější a moc to nechytlo...ale hlavně že ty jemné vlasy kolem obličeje se už tak protivně nekroutí třeba ve vlhku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

jakožto rovnovláska bych vaše starosti chtěla mít... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

žehlím po každým mytí.... fénuju.... občas to jen tak sepnu, protože rozpuštěný bez vyžehlenýho mýt nemůžu, takže tak je občas šetřím, ale jinak... nemaj se kroutit(vpředu), mrchy!!Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

moje řeč!!!! já je foukám mamčiným fénem,má nástavec jako kartáč na vlasy tak to neubližuje tolik a pak žehlím keramickou žehličkou...a pak olejíček Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

plny souhlas a rostou stejne rychlejc nez zbytek:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.