"Pro rovné vlasy udělám cokoli!!" aneb přiznejte!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00f950abfff7d9031abbf0c3ed28a667Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 2:15 pm    Předmět: Citovat

Tak já se musím přiznat, že pro rovný vlasy mi stačí je po umytí ještě trochu vlhký rozčesat, a nechat normálně uschnout Very Happy Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 2:45 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Tak já se musím přiznat, že pro rovný vlasy mi stačí je po umytí ještě trochu vlhký rozčesat, a nechat normálně uschnout Very Happy Laughing


Evil or Very Mad ja keď ich nechám normálne vyschnúť, tak... pomlčím Very Happy keby to aspoň bolo rovnaké na celej hlave! A nie hore rovné, dole prstienky Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

a zrovna to se mi líbí, ale nikdy mi to nedrží Smile hezký je to na mírně sestříhných vlasech... já mám rovný zplihlotiny Cool nojo, vždycky chceme to, co nemáme a naopak Very Happy ne, mě se moje rovný líbí, ale nemaj prostě žádnej objem no, to je nevýhoda fakt rovných vlasů Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 3:05 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
a zrovna to se mi líbí, ale nikdy mi to nedrží Smile hezký je to na mírně sestříhných vlasech... já mám rovný zplihlotiny Cool nojo, vždycky chceme to, co nemáme a naopak Very Happy ne, mě se moje rovný líbí, ale nemaj prostě žádnej objem no, to je nevýhoda fakt rovných vlasů Smile


Tak sa vymeňme a po pár dňoch (a umytiach) prehodnotíš, či sa ti to páči a či to ešte chceš Very Happy Toto ma hnevá, že z rovných kučierky spravíš, natáčky, papieriky, zapletené vlasy a je to. Ale naopak to už nie je také ľahké Twisted Evil
Dnes som už v návale zlosti použila žehličku.. párkrát som prešla po tých koncoch a hneď som si vykračovala po meste s väčším sebavedomím Cool
Silne dúfam v hennu, do ktorej dám ricínový olej. Mne je jedno aké ťažké budú, len nech sa už tak nekrútia Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 3:07 pm    Předmět: Citovat

Taky myslím, že pokud máš první půlku vlasů spíš rovnou, tak si je nech narůst co nejdelší, a oni se ti vyrovnaj Wink
No, to je sice pravda, že s rovnýma uděláš všechno, ale jde to, jak dlouho to na těch vlasech vydrží Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 3:19 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Taky myslím, že pokud máš první půlku vlasů spíš rovnou, tak si je nech narůst co nejdelší, a oni se ti vyrovnaj Wink


Podľa mňa je problém v tom, že tie dolné sú proste ľahšie, hornú časť ťahá tá váha vlasu, tak sa vyrovnáva.
Tak to mám už dávno, aj tie čo sú teraz dole boli raz hore a boli rovné Very Happy Ale dlhé si ich nechám tak či tak Smile na to netreba nikdy nejaké extra dôvody Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

Ještě mě napadlo je nějak "zatížit" nějakým výživným kondicionérem aby se vyrovnaly Smile Jo, dlouhý vlasy jsou krásný, at už vlnitý nebo rovný Smile Ale je asi pravda, že s rovnýma je míň práce (já třeba s nima nemám skoro žádnou), ale zase jsou napláclý na hlavě. Já bych je neměnila, jen bych jim ten vlas trošku ztloustla, nebo těch vlasů přidala víc, mám je děsně jemný a nemám jich moc.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 3:31 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Ještě mě napadlo je nějak "zatížit" nějakým výživným kondicionérem aby se vyrovnaly Smile Jo, dlouhý vlasy jsou krásný, at už vlnitý nebo rovný Smile Ale je asi pravda, že s rovnýma je míň práce (já třeba s nima nemám skoro žádnou), ale zase jsou napláclý na hlavě. Já bych je neměnila, jen bych jim ten vlas trošku ztloustla, nebo těch vlasů přidala víc, mám je děsně jemný a nemám jich moc.


V tom mám výhodu, že sa to v tých kučerách ako tak stratí. Minule som si robila fotku samospúšťou, aby som mohla potom porovnať farbu s hennou a bez a nemohla som uveriť vlastným očiam. A to som si vždy myslela, že ich mám také normálne... ee, sú riedke Sad ešte sa opticky prerieďujú aj kvoli tej debilnej postupke, úplne dole je to... ach Crying or Very sad Tá nech odrastie a už nikdy viac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 3:47 pm    Předmět: Citovat

Jo, ta řídkost se na rpovných vlasech projeví neskutečně... taky mám postupku a je to hnus... ale nestříhám to, nechávám růst, a ustřihnu to až budou všechny na zadek a ty nejkratší aspon do pasu...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 3:53 pm    Předmět: Citovat

Detto Smile a skúšam aj bioharový trik - dávam si ho len na miesta, kde mám tie vlasy kratšie, či sa mi náhodou nepodarí nejak ich pohnať k tým ostatným Smile zatiaľ len nejaké 2-3 týždne, ale ak budem vidieť výsledky, hneď zreferujem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.