"Pro rovné vlasy udělám cokoli!!" aneb přiznejte!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b6d2acdab01696050eb64f1d0869fa6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 4:03 pm    Předmět: Citovat

ten používám někdy od ledna/února Very Happy ale ne moc často, je drahej... docela...
jinak, myslím si že střih v jedný rovině nebo do obloučku je pro rovný vlasy asi nejlepší... ale nechci přijít o délku Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

Veď to, keby mi neišlo o dĺžku, tak už je to dávno vyrovnané... Rolling Eyes A pomáha ti biohar? Ja mám vždy po nanesení pocit, že cítim nejakú aktivitu v miestach, kde si ho dám Very Happy Rada verím tomu, že rastú
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

Mne tie moje pojašené opice vyrovnal kondicionér od Baley na hnedé vlasy (a to som ho nedávala nejak priveľa, ale možno je to trošku aj šampónom Best Age tiež od Baley, ten ma mierne uhľaďuje). Ale musím podotknúť, že dĺžky vyrovnal, ale konce (posledné tri štyri cm vlasov) sú tak neupraveno poskrúcané, skôr trčia ako sa vlnia, no, vyzerá to hrozne..
Ale zas to môže byť tým, že ja som pri úprave vlasov ako hotentot, neviem to, tak niekomu to pomôže aj na tie konce..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 9:46 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
to fakt? presne môj prípad. cca 5 rokov dozadu (mala som zhruba 21r.) som mala fakt husté vlasy, keď som si zaplietla 2 vrkoče tak boli hrubé asi ako teraz všetky dokopy. A každému (kto mi ich obdivoval) som trvdila že si želám aby mi aspon polovica vypadala lebo je to až nechutne husté a ťažké. Prešlo pár rokov a mne sa to želanie splnilo. 2x do roka brutálny vlasopád a mne doslova ostali len oči pre plač. Takže pozor na želania, mne sa to moje, tak často vyslovované, splnilo :cry

Sstrange: a poznáš aj dôvod tvoje zmeny? prečo sa ti zmenili vlnky? a prečo ti tak zredli? Urobila si nejakú veľkú zmenu? v stravovaní? v starostlivosti? stres? choroba? ja neviem prísť na žiadnu príčinu mojej zmeny. Jediné čo ma napadá je farbenie vlasov ale tie som si farbila od 17 rokov a zmena nastala o 4 roky neskôr keď už som to farbenie obmedzila a začala som sa viac starať o vlásky. fakt nechápem



presne! no presne viem ako si to vnímala:D ono si to naozaj uvedomíme keď to stratíme a nejde to späť.. ja som si vždy priala rovnunké vlásky a také jemné nie veľa.. mne sa husté nepáčili, robilo mi to veľkú hlavu:DVery Happy prosto som bola asi ešte psychický blbá keď som si to nedokázala vážiť..teraz si vážim každý vlas čo mi zostal..
Shocked aj mne sa to začalo prejavovať keď som sa o vlásky začala starať, začala som patlať biohaar..a to mi to akoby odštartovalo. Ono to je strašne divné, ale keď aj ty píšeš že ti to začalo až vtedy.. No ja som vtedy mohla mať príčin veľmi veľa.. vegetariánstvo z ktorého mám doteraz poriadne zdravotné problémy, žehlenie, fény, farbenie... ale potom som objavila túto stránku a závratne som vśetko zmenila..nefarbila,nežehlila, žiadny fén ..prosto nič ..začala patlávať, starať sa ,zaujímať .. a po dvoch mesiacoch čo som sa o vlasy fakt starala mi to až začalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 7:42 am    Předmět: Citovat

Sstrange: no mne to začína pripadať, že naše vlasy dostali šok zo zvýšenej starostlivosti Shocked Laughing

počuj nie sme dvojičky? Twisted Evil ja som to tiež tak isto vnímala, mala som také objemné vlasy, že mi to robilo obrovskú hlavu. Najmä pokiaľ boli vlasy krátke-cca po lopatky, odstávali mi na všetky strany, vlnili sa a ja som sa cítila ako ovca. Pamätám sa ešte na ten pocit, keď som si dala robiť melír a sedela som v kaderníctve skoro hodinu v tom kresielku kde sa umývajú vlasy. Vlasy som mala také ťažké že som túžila odstrihnúť si znich aspon polovicu. Keď som po hodine vstala, tak som mala pocit že mi seklo v krku - a to som ich zdaleka nemala také dlhé ako teraz. Dnes keď si u kaderníčky zakloním hlavu tak pomaly ani neviem že mi tam nejaké vlasy visia.
_________________
Pesimista vidi problem v kazdej prilezitosti, optimista vidi prilezitost v kazdom probleme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 2:04 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
Sixteen napsal:
...ale fakt závist těm, co mají pravidelné vlny nebo rovné vlásky, protože to moje páčo zkrotit, je skoro nadlidský výkon... Sad Poslední dobou jsme měla nějaké stresy, tak to bylo znát..a bez tuny masek to nešlo... Twisted Evil


Úplne súhlasím! Aj mne sa od puberty vlasy zvlnili ale tak nejako nezvládnutelne. Strašne moc by som si želala mať rovné alebo pekné vlnité. miesto toho mám vlnitý chemlón. Každý vlas sa vlní iným spôsobom a po rozčesaní som ako ovca a pritom ten objem je taký klamlivý.... vo vrkoči mám len 5 chlpov.
Počula som teraz o novom prípravku, nanáša sa ako farba, zmyje sa, vyžehlí sa a vlasy by mali zostať rovné na 10 umytí. pre mňa ako zázrak. Rozmýšlam že pôjdem do toho ale ... moje končeky sú v dosť zlej kondícii tak neviem či by ich to ešte viac neponičilo. Nepočuli ste o tom prípravku? skúšal ho niekto??? je to od nejakej známej značky ...(schwarzkopf, wella, ....)



JUCH! našla som to: http://www.bugy.sk/static/produkt/20081/Got2b-Blow-It-Straight-Sada-na-vyrovnavanie-vlasov-pomocou-fenu-140ml/

týmto teda prosím kohokoľvek kto to vyskúšal, nech sa s nami podelí o výsledok. Veľmi veľmi ma to láka ale ak by to malo ničiť vlasy, budem musieť na to zabudnúť.
_________________
Pesimista vidi problem v kazdej prilezitosti, optimista vidi prilezitost v kazdom probleme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 3:09 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:



JUCH! našla som to: http://www.bugy.sk/static/produkt/20081/Got2b-Blow-It-Straight-Sada-na-vyrovnavanie-vlasov-pomocou-fenu-140ml/

týmto teda prosím kohokoľvek kto to vyskúšal, nech sa s nami podelí o výsledok. Veľmi veľmi ma to láka ale ak by to malo ničiť vlasy, budem musieť na to zabudnúť.


10 umytí? O tom sa mi môže len snívať Rolling Eyes GlissKur asia straight si neskúšala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 3:16 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
Rina napsal:



JUCH! našla som to: http://www.bugy.sk/static/produkt/20081/Got2b-Blow-It-Straight-Sada-na-vyrovnavanie-vlasov-pomocou-fenu-140ml/

týmto teda prosím kohokoľvek kto to vyskúšal, nech sa s nami podelí o výsledok. Veľmi veľmi ma to láka ale ak by to malo ničiť vlasy, budem musieť na to zabudnúť.


10 umytí? O tom sa mi môže len snívať Rolling Eyes GlissKur asia straight si neskúšala?


neskúšala lebo GlissKur mi nikdy nevyhovoval. Buď mi príšerne mastil vlasy, alebo som mala lupiny alebo ma príšerne svrbela hlava.

a henten Got2be tiež už nebudem skúšať. čítala škaredé referencie na omlazení. To svojím vlasom nemôžem urobiť, stačí že občas ničím prelivom... Asi sa zmierim s tým čo mám a pokúsim sa to nejako hydratovať aby neboli také rozlietané
_________________
Pesimista vidi problem v kazdej prilezitosti, optimista vidi prilezitost v kazdom probleme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
Asi sa zmierim s tým čo mám a pokúsim sa to nejako hydratovať aby neboli také rozlietané


Keď budeš mať nejaký dobrý recept, tak daj vedieť Wink o rozlietanosti by som vedela rozprávať... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 9:17 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
Sstrange: no mne to začína pripadať, že naše vlasy dostali šok zo zvýšenej starostlivosti Shocked Laughing

počuj nie sme dvojičky? Twisted Evil ja som to tiež tak isto vnímala, mala som také objemné vlasy, že mi to robilo obrovskú hlavu. Najmä pokiaľ boli vlasy krátke-cca po lopatky, odstávali mi na všetky strany, vlnili sa a ja som sa cítila ako ovca. Pamätám sa ešte na ten pocit, keď som si dala robiť melír a sedela som v kaderníctve skoro hodinu v tom kresielku kde sa umývajú vlasy. Vlasy som mala také ťažké že som túžila odstrihnúť si znich aspon polovicu. Keď som po hodine vstala, tak som mala pocit že mi seklo v krku - a to som ich zdaleka nemala také dlhé ako teraz. Dnes keď si u kaderníčky zakloním hlavu tak pomaly ani neviem že mi tam nejaké vlasy visia.


Laughing Laughing no však ?Very HappyVery Happy tiež som sa už nad tým zamýšľala..akoby sa im viac páčilo keď sme ich "týrali" a mali na háku Very Happy vtedy tie moje boli totiž úplne normálne Very Happy..asi sme.. Very Happy a určite by sme tu našli ešte ďalšie také Very Happy
no čas nejde dať späť.. ja aj tak verím že ich budem mať opäť raz také !Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.