Vlasova voda DIXI
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=053bb53425365fb9f61685cf76d34758Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 8:33 am    Předmět: Citovat

Já měla vodičku v ampulkách i v tom větším obale na mastné vlasy a byly super Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

no jo vlastně, oni mají i ampulky. na ně už jsem párkrát narazila, ale zblíže jsem je nezkoumala... jsou i na suché? nějaké zkušenosti?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 12:34 am    Předmět: Citovat

Já používám kopřivovou na suché vlasy. Vyhovuje mi. Mám ale strach, jestli to nemůže vlasům nějak uškodit, když je to vlastně skoro samý alkohol. Co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no jo vlastně, oni mají i ampulky. na ně už jsem párkrát narazila, ale zblíže jsem je nezkoumala... jsou i na suché? nějaké zkušenosti?


Já ty ampulky používám 2x ročně, na jaře a na podzim, mám dost suché vlasy, ale tyto ampulky mi pomáhají s regenerací, používám je večer do suchých vlasů a ráno si je umyju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 11:08 am    Předmět: Citovat

ja som si dneska kúpila v.vodu regener, príjemne vonia, nečakám extra účinky, ale posilniť korienky by to mohlo aspoň trošku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Marlene napsal:
Já používám kopřivovou na suché vlasy. Vyhovuje mi. Mám ale strach, jestli to nemůže vlasům nějak uškodit, když je to vlastně skoro samý alkohol. Co myslíte?


Já používám kopřivovu vodu od Baley, ta je vysloveně čirá a "voní" pouze tím alkoholem. Mám pocit, že ten alkohol může vlasům jen prospět, protože hodně prokrvuje vlasovou pokožku. Nejlepší je dát si jí na vlhké umyté vlasy, hodně, zabalit do ručníku, člověk má pak asi 10 - 15 minut pocit, že má nah lavě led Very Happy a je to moc příjemné a tipuju že i hodně zdravé.
Používám ji skoro denně už asi půl roku a žádné negativní následky nepozoruju, jen samé pozitivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 1:31 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no jo vlastně, oni mají i ampulky. na ně už jsem párkrát narazila, ale zblíže jsem je nezkoumala... jsou i na suché? nějaké zkušenosti?



raz som si kupila tie ampulky a maju ich aj na suche vlasy. spotrebovala som jedno balenie a pomohlo, nijaky extra zazrak, ale vlasy boli lepsie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

Já jsem použivala březovou vodu dixi mají jí v drogerii.Aplikovala jsem ji skoro rok 4 krát týdně a vlásky byli lepší to lik se nemestili,vždy jsem to vmasirovala i do vlasu a nechala pusobit několik hodin..někdy jsem si umyla po tom vlasy šamponem,eb jen splácla vlažnou vodou a někdy jsem to nechala až do druheho dne a v pohodě.Asi se ktomu zkusím zase na nějaký čas vrátit Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
2ada2
21-40
21-40


Založen: 28.10.2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Já jsem použivala březovou vodu dixi mají jí v drogerii.Aplikovala jsem ji skoro rok 4 krát týdně a vlásky byli lepší to lik se nemestili,vždy jsem to vmasirovala i do vlasu a nechala pusobit několik hodin..někdy jsem si umyla po tom vlasy šamponem,eb jen splácla vlažnou vodou a někdy jsem to nechala až do druheho dne a v pohodě.Asi se ktomu zkusím zase na nějaký čas vrátit Cool


Taky jsem jí požívala ještě používám, vždycky si jí dám večer a nechám přes noc a ráno umyju vlasy jsou po ní báječné, mají i takový objem, a dokonce mám povit že i po ní vlasy nárazově rostou, používám jí jen jednou za čas cca 1 krát za měsíc někdy ani to ne ( používám totiž jiné přípravky ), ale po těchto kůrách mám vždycky pocit že vlasy rostou rychleji. Tak nevím jestli jsem jediná komu to tak příjde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

2ada2:jjo,ja sni taky byla velmi spokojena,taky si ji chci koupit ale ted používám biohar a reghaar a to už by bylo asi moc na vlasky???nebo ne??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.