Vlasova voda DIXI
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9ab7fffb78263c8ddff7d36f1a8bf44Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 7:32 am    Předmět: Vlasova voda DIXI Citovat

Co hovorite na vlasovu vodu od DIXI??Mna docela zaujala ta brezova s tukom,kedze mam suche vlasy...Mate s nou neake skusenosti?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 3:56 pm    Předmět: Citovat

Já mám doma takovou v tech sklenených ampulkách, ale na mastné vlasy. Pouzívám je nepravidelne, vetsinou si je dám po umytí hlavy. Ale aj kdyz mne chytne svedení, tak si nechám 1 ampulku vmasírovat, coz hned pomuze. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 7:39 am    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Já mám doma takovou v tech sklenených ampulkách, ale na mastné vlasy. Pouzívám je nepravidelne, vetsinou si je dám po umytí hlavy. Ale aj kdyz mne chytne svedení, tak si nechám 1 ampulku vmasírovat, coz hned pomuze. Wink


A je dobra??Nevysusuje moc,kedze to obsahuje aj alkohol??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 10:56 am    Předmět: Citovat

Jak uz sem psala, mám tu na mastné vlasy, ale nevysusuje. Dávám si jí u korenu vlasu a vmasíruju do pokozky. Ale nejradsi si to nechám udelat od mamky, mám po té masázi takovou lehcí hlavu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Jak uz sem psala, mám tu na mastné vlasy, ale nevysusuje. Dávám si jí u korenu vlasu a vmasíruju do pokozky. Ale nejradsi si to nechám udelat od mamky, mám po té masázi takovou lehcí hlavu. Wink


Ty myslis tie ampulky alebo normalnu flasticku,tusim ze zihlavova?Myslis ze ta brezova voda bude dobra na suche vlasy??Davas si to na mokre,alebo na suche vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

Mne práve minule dosla ampulka, byla s koprivovým extraktem. Ty ampulky mám radsi, protoze 1 je presne 1 dávka. Dávám si jí po umytí vlasu kdyz jsou jeste mokré. Kdyz ale nemuzu vydrzet do prístího mytí, a pokozka strasne svedí, tak si jí dávám na sucho.

Jestli Ti ta s tukem pomuze to nevím, to treba skouset, nez clovek najde vyhovující kosmetika.
Trápí Te suchá pokozka, nebo suché vlasy? Skousel si treba namasírovat hlavu jojobovým olejem? Treba po umytí rozetrít pár kapek jojobového oleje na mokrých prstech, a namasírovat do pokozky. To samé platí na spicky vlasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Mne práve minule dosla ampulka, byla s koprivovým extraktem. Ty ampulky mám radsi, protoze 1 je presne 1 dávka. Dávám si jí po umytí vlasu kdyz jsou jeste mokré. Kdyz ale nemuzu vydrzet do prístího mytí, a pokozka strasne svedí, tak si jí dávám na sucho.

Jestli Ti ta s tukem pomuze to nevím, to treba skouset, nez clovek najde vyhovující kosmetika.
Trápí Te suchá pokozka, nebo suché vlasy? Skousel si treba namasírovat hlavu jojobovým olejem? Treba po umytí rozetrít pár kapek jojobového oleje na mokrých prstech, a namasírovat do pokozky. To samé platí na spicky vlasu.


No mam suche konce a pouzivam sampon Panthehair na suche a poskodene vlasy.No jojobak som nezohnal,mam len olivak. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:45 pm    Předmět: Re: Vlasova voda DIXI Citovat

Deather666 napsal:
Co hovorite na vlasovu vodu od DIXI??Mna docela zaujala ta brezova s tukom,kedze mam suche vlasy...Mate s nou neake skusenosti?? Wink


Ja tu brezovou vodu s tukem na suche vlasy mam a je prijemna, ale zadne viditelne zlepseni nenastalo. Jenom se mi po ni vic masti vlasy u pokozky hlavy, tak ji pouzivam jenom sporadicky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Planetweb
41-80
41-80


Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 3:28 am    Předmět: Citovat

Dixi jsem vozila na tabory a dovolene ci chatu, maji vyrobky levne a mne vyhovuji, ale jinak radeji pouzivam lush a veci od lorealu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 8:21 am    Předmět: Citovat

Planetweb napsal:
Dixi jsem vozila na tabory a dovolene ci chatu, maji vyrobky levne a mne vyhovuji, ale jinak radeji pouzivam lush a veci od lorealu



Tak teraz mozem povedat,ze Loreal asi aj mne sedi najviac...Mal som kadejake prirodne sampony,ale ani jeden mi nesadol...Teraz mam ten Loreal Intensive so Seleniom a je fakt dobry...Cize na mna tiez neplatia cisto rpirodne veci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.