Vlasova voda DIXI
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a5e75744831a5d5698b432489bcac02Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

Kikinecka: Ostatní mám od Luny, ale na internetu jsem viděla od Dixi ještě kopřivovou, pak Regener - taková červená a ještě proti lupům modrá. Ale je pravda, že v obchodech jsem od dixi jinou než březovou neviděla :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 2:14 pm    Předmět: Citovat

Tyrkenit napsal:
Pawluška napsal:
Kikinecka napsal:
Koupila jsem si březovou vodu na mastné vlasy, zatím jsem ji použila jen 3x, ale musím říct, že super. Hlavně ta vůně je úžasná (i přítel, říkal, že krásně voní Twisted Evil ) navíc mám pocit, že mě po ní nesvědí hlava Wink


jjo tahle vlasová voda je super použivala sem jí ještě před tím něž sem narazila na tyhle stránky a co si pamatuji vlasy byly v pohodě Wink a ta vúně je vážně užasná Very Happy


I kdyby to nic pro vlasy nedělalo tak ta vůně za to stojí. Člověk pohodí vlasy a celé okolí začne čenichat Very Happy Kamarádky se mě dokonce ptaly, co to mám za novou vůni Wink


tak ja som si minule kupila na vyskusanie zihlavovu, ale mne to strasne smrdi... som zvedava ako vonia ta brezova ked ju tu vsetky chvalite Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avrilka06
8-20
8-20


Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2011 6:11 am    Předmět: Citovat

Já jsem si koupila tu březovou vodu,ale od Alpa a strašně mě pak svěděla hlava Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonni
0-7
0-7


Založen: 8.10.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 1:22 pm    Předmět: Citovat

tak ja požívam Dixi brezový už asi mesiac Smile a musím povedať že je to riadny rozdiel...vlasy po ňom tak nepadajú a rastú mi cca 1.5 cm za 3 týždne, čo mi nikdy tak nerástli Smile vrelo odporúčam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Syberianic
8-20
8-20


Založen: 21.9.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 7:33 am    Předmět: Citovat

Dixi březový znám, přešel jsem na něj po vyzkoušení stejné vodičky od Luny, když mi nepřišlo, že by to mělo nějaký výsledek. Tak jsem zvědavej, co to udělá, když tady si ho pochvalujete..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 9:19 pm    Předmět: Citovat

Mě vlasová voda Dixi moc pomohla na citlivou pokožku hlavy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

Také přispěji se svou troškou do mlýna, svého času jsem tuto vlasovou vodu měla velice ráda, přišlo mi, že i dodává objem, na druhou stranu mi trochu vysušovala pokožku hlavy. Jinak ale od doby co vlasy barvím, tak ji nepoužívám (je to už pár let), protože mi strašně vymývala barvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kllara
81-160
81-160


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla vlastně tam kde mi začíná ofina, kterou nosím na bok, takovou "plešku" tak jsem tam začala vtírat vlasovou vodu dixi a není to ještě ani měsíc a už mi na tom místě roste plno novýho vlasůSmile... občas vtírám po celé hlavě, ale na to jsem moc línáVery Happy, no když vidím výsledek na ofině, tak mě to snad přinutí vtírat jí po celé hlavě častěji:-). Jinak mám tu na mastné vlasy, ale proti mastnotě moc nepomáhá, stejně musím umývat každý den Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 4:02 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si jí taky pořídila, snad mě taky pomůže tam jako vám Smile
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 4:53 pm    Předmět: Citovat

nechce se mi zakládat nové téma, ale nemáte někdo zkušenosti s tímhle? http://www.demiclen.cz/cs/vlasova/dixi-vitanol-c-vlasove-tonikum-s-provitaminem-b5.html

ráda bych zakoupila... otázka je, zda můj ekzém nebude viditelně protestovat.[/url]
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.