Vlasova voda DIXI
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=39713c79d8b4f2ab6688efcb63df227fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivkaaa1000
21-40
21-40


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 9:15 pm    Předmět: Citovat

Dixi proti lupům - dobrá zkušenost. Jediné, co mi dřív pomáhalo, byl šampon Vichy, ale ten kvůli ceně už pořizovat nechcu. Nikdy předtím mi nic jiného nezabíralo. Head and Shoulders, Nizoral atd. Dixy v kombinaci se Syoss je super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 8:01 am    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
nechce se mi zakládat nové téma, ale nemáte někdo zkušenosti s tímhle? http://www.demiclen.cz/cs/vlasova/dixi-vitanol-c-vlasove-tonikum-s-provitaminem-b5.html

ráda bych zakoupila... otázka je, zda můj ekzém nebude viditelně protestovat.[/url]


používam to asi 2 týždne hneď po umytí, zatiaľ mám z tých ampuliek veľmi príjemný pocit. vlásky vydržia voňať aj 2-3 dni ale iné viditeľné účinky som nezaznamenala (naďalej mi vlasy padajú rovnako ako predtým) ale uvidíme keď ich všetky miniem.
Zakúpila som si aj tie druhé na mastné vlasy a tie si vtieram do pokočky deň pred umytím, vlasy opäť voňajú a predlži to umývanie
_________________
Pesimista vidi problem v kazdej prilezitosti, optimista vidi prilezitost v kazdom probleme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 10:24 am    Předmět: Citovat

Tak jsem jí teď dopatlala, kupovala jsem jí někdy v zimě, už se nepamatuju....
Pravidelně jsem jí vážně nepoužívala, ale neudělala podle mě nic. Měla jsem tu na mastný vlasy, změnu jsem nepozorovala, ono tím, že jsem jí do pokožky vmasírovávala, ji trochu zmastilo. Rychlost růstu zůstala stejná a množství vlasů asi taky, dávala jsem jí hlavně do "koutů", tam by mi víc vlasů bodlo...
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 9:25 am    Předmět: Citovat

Ta březová voda DIXI (oranžová) je opravdu dobrá Smile používám ji teď, zabrala mi na padání vlasů, už mi jich při česání vypadne jen pár, ne dvě hrsti jak před nějakou dobou. Vlasy se po ní nemastí, hezky voní, stojí pár korun a hlavně funguje Razz zdá se mi lepší, a mě osobně vyhovuje více než lopušák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Ta březová voda DIXI (oranžová) je opravdu dobrá Smile
Dés, prosím tě, já koukala na internetu, a ona je nějaká bez tuku a s tukem - takže asi na mastné nebo suché vlasy, ty máš jakou? Mně došel lopušák a bohužel teda nemám zbytečné dvě stovky, abych si ho koupila zas, tak hledám něco levného (ale bioaquanol nechci), jsem zvyklá po umytí do těch kořínků něco vmasírovat, ale ne, aby mi to zmastilo, tak že bych vyzkoušela...

Naposledy upravil Sim dne ne srpen 12, 2012 1:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 11:31 am    Předmět: Citovat

Sim mám na suché vlasy Smile Ale na lahvičce se o žádném tuku nic nepíše. Mě se zdá že tu s tukem už dávno zrušili. Takže mám normální březovou vodu na suché vlasy.
Koupila jsem ji myslím v rossmannovi, mají to v regálu jak jsou šampony, v tom vzadu u zdi úplně dole vpravo u země, stála asi čtyřicet korun.
Vlasy se mi po ní vůbec nemastí, dávám si ji obden. Líbilo se mi složení, je tam samo voda, alkohol, a hned třetí ta bříza, pak ještě glycerin a takové ty drobnosti jako geraniol a barviva, ale nejsou v ní žádné parabeny, nic takového - v některých jiných vodách jsem totiž našla parabeny, tak to vůbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

Arrow Dés, děkuji Ti moc. To složení vypadá dobře! Já od ní neočekávám žádné zázraky, ale kdoví, třeba překvapí. Jen jsem si zvykla po umytí vmasírovat něco do pokožky - většinou ty vody mají alkohol a mám pocit, že to ty vlasy trošku natuží, že lépe drží od hlavy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 3:45 pm    Předmět: Citovat

Za nic, já myslím že to je dobrá věc. Mám lepší pocit, když něco takhle používám, že pro ty vlasy něco dělám, a je pravda, že skutečně méně padají. Smile Po lopušáku, který je neporovnatelně dražší, jsem výsledky neviděla žádné a ještě jsem z něj měla do pár hodin totálně mastné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattynka
8-20
8-20


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 4:28 pm    Předmět: Citovat

Dixi - březovou vodu taky používámSmile A jsou dva druhy, jeden s glycerinem a jedna bez. Jaký je mezi tím rozdíl, to nevím, zkoušela jsem obě dvě. Každopádně, používám to na suché i umyté vlasy. Nemastí mě to, takže si to dám večer a ráno mám vlasy pořád normální. Má to mít efekt na růst a vypadávání vlasů. Já teda hlavně miluju tu vůni!Smile Mamka mi řekla, že mi rostou vlasy jak z vody, takže nevím, li je to tím, používám další "srandy".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 4:39 pm    Předmět: Citovat

Březovou vodu mám taky ráda, hlavně úplně božsky voní... A přijde mi, že docela i pomáhá na padání... Před ní jsem měla capillan, ten byla taky dobrý, ale těšila jsem se na břězovku. Mívám tu na mastné.
A taky se mi líbí složení, není tam nic, co tam podle mě nemusí být a mám z toho dobrý pocit celkově...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.