prírodná farba?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a4240e4852df8ab06a4cf9931f7aa10cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2019 10:33 pm    Předmět: prírodná farba? Citovat

Ahojte,

ja som tu uz dlho predlho nebola, preto pisem medzi novackov Smile Hladam farbu, ktora kryje sediny a zaroven, co najprirodnejsiu (nie klasicku hennu - chytala mi stale tmavsie a to sa mi uz nepacilo a zaroven nemam momentalne naladu na hennu po celej kupelni ).
Momentalne mam na vlasoch Biokap tento odtien:

https://www.biokrasa.sk/vlasy/farbenie-vlasov/farba-na-vlasy-delicato-zlaty-psenicny-blond-733.html

Svoje vlasy mam tmavsie, ale chytila mi pekne podobne ako na obrázku. Problém je, že mi pri farbení vypadlo veľmi veľa vlasov, preto by som chcela niečo ešte prírodnejšie, nie práškovú hennu a aby krylo šediny. Odtieň podobný ako ten Biokap.

Ak o niečom takom viete, budem veľmi vďačná, že nemusím browsovať celý internet.

Ďakujem za pomoc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne září 08, 2019 11:23 am    Předmět: Citovat

Asi moc nepomůžu, protože pořád zatvrzele frčím na práškové henně, ale jestli se dobře pamatuju, tak hennecolor dělala i nějaké krémové barvy na bázi henny a kamarádka si je kdysi celkem pochvalovala. Ale netuším, jaké odstíny a tak a ona už taky ne, protože už posledních pár let přiznala barvu a chodí interesantně šedivá.

Já řeším šedivé odrosty versus tmavnutí u práškové henny takovým kompromisem, že skoro před každým mytím (ale myju teď tak jednou za čtrnáct dní, jinak by se to samozřejmě nemuselo dělat při každým) dám na chvíli čistě jenom ke kořínkům trošku hennového bahníčka s kondišem. Zdaleka z toho není tak zaplácaná koupelna jako při celkovém hennování, dá se to v klídku nanést kadeřnickým štětcem a jak se to víceméně nedostane na místa, kde už je vrstev henny, tak to netmavne. Akorát že tohle dělám jen s čistou hennou, netuším, jestli by ty světlejší odstíny s cassií vůbec chytly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.