Péče o rty
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=33715db700910a17a87fdb7e9e4f293bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 8:03 pm    Předmět: Péče o rty Citovat

Blíží se nám zima a s ní i spojené věčně popraskané rty (tedy alespoň u mě...) Má záliba v chemii a chemických látkách mi však brání používat takové ty "skvělé" přípravky jako Labello a podobně...

Napadá vás nějaký přírodní produkt, který by rty zvláčnil a ozdravoval je? Třeba cokoliv z domu... (Jen ne prosím med Confused) Myslíte, že by zabraly nějaké oleje? Olivový a tak...

A jak vůbec pečujete o své rty vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 8:09 pm    Předmět: Re: Péče o rty Citovat

Kathory napsal:
Blíží se nám zima a s ní i spojené věčně popraskané rty (tedy alespoň u mě...) Má záliba v chemii a chemických látkách mi však brání používat takové ty "skvělé" přípravky jako Labello a podobně...

Napadá vás nějaký přírodní produkt, který by rty zvláčnil a ozdravoval je? Třeba cokoliv z domu... (Jen ne prosím med Confused) Myslíte, že by zabraly nějaké oleje? Olivový a tak...

A jak vůbec pečujete o své rty vy?


Momentálně používám Lip balm himalaya herbals, z pražského obchodu Govinda, dříve jsem leta používala obyčejný jelení lůj, myslím, že je nejlepší. Olivový olej- jo, ale jen doma, do kabelky je trochu nepraktický Confused ... taky na rtech dlouho nevydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Kokosák je dobrý na rty, v mraze obzvlášť.
A jinak tyčinka od alverde měla kdesi na foru dobre reference Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Jojo, koukala jsem se, že i spousta přírodních značek prodává přípravky na rty, to je super, jen tedy ty ceny Confused

A jinak, Káťo, jsi mě s tím olivákem rozesmála. Hned jsem si představila, jak s sebou vláčím celou tu dvoulitrovou sklenici olivového oleje v kabelce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:14 pm    Předmět: Citovat

Já mám doma strašně moc různých mazátek na rty, ale protože přecházím na přírodu, tak jsem si řekla, že je všechny vytáhnu, domažu a začnu používat přírodu-pro začátek si koupím Alverde, ale mám zálusk i na Laveru Wink
Jinak někde na netu jsme viděla "recept" na domácí balzám na rty Wink Nepamatuju si to přesně, ale vím, že v tom byl včelí vosk a jojobový olej a ještě něco..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Ted pouzivam Alverde, stoji asi 40,- , ale loni v zime jsem mela balzam na rty od Cannadermu a pujdu do nej zas Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:05 pm    Předmět: Citovat

Tez neni spatny balzam od Dolivy(maji v lekarnach, cena asi 50,-), taky zazracny kelimek od Oriflame. Ale jeleni luj je dle meho nej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:07 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Tez neni spatny balzam od Dolivy(maji v lekarnach, cena asi 50,-), taky zazracny kelimek od Oriflame. Ale jeleni luj je dle meho nej...


Zazračný kelímek Shocked to je vážně název? a co umí? já mám pusu pořád suchou, tak chci zkusit všechno. I kouzla a čáry Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:08 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Tez neni spatny balzam od Dolivy(maji v lekarnach, cena asi 50,-), taky zazracny kelimek od Oriflame. Ale jeleni luj je dle meho nej...


nojó, od Dolivy, na ten jsem taky měla zálusk. Tak celkově bych docela ráda zkusila i nějaký lékárnový, třeba Panthenol. Máte s tím někdo zkušenosti? Jsou lepší nebo srovnatelné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:14 pm    Předmět: Citovat

Jóó ten jsem měla, nekupovat!!!!! šampon fajn, tělové mléko výborné, ale krém na rty s panthenolem(Muller) strašně vysušuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.