Péče o rty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f5863a61dad1674593e66175f5daf7b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blackberry
8-20
8-20


Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:21 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Co sa tyka prirodnych balzamov - niekto nejake skusenosti s eos?

Já mám mandarinkový a balení je rozkošný, samotný balzám je fajn, výživný, příjemný, ale není to nic extra zázračnýho. Třeba Lavera repair je pro mě ještě lepší a výživnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 10:46 am    Předmět: Citovat

Mě EOS naopak vůbec nevyhovoval, rty mi nespravil, vadila mi chuť a hydratace u mě téměř žádná.

Netrpím na nějak extra suché rty, ale co jsem vyzkoušela přírodní balzámy (a že jich bylo nespočet), tak mi všechny zůstaly na povrchu a do rtů se nevpily, byly moc měkké (Fler) nebo mě pálily (EOS). Celkem fajn jsou z přírodních Crazy Rumours (med) a Saloos, ale rty nevyléčí, aspoň ne ty moje. Yves Rocher s bambuckým máslem mě vysušoval.

Po dlouhém a letitém hledání jsem ustálila péči na peeling Lush a balzám na rty The Body Shop Hemp (jediný mi rty vyléčí, přes noc je to zázrak a na zimu jsem nepoužívala nic jiného) a The Body Shop Cocoa (v tyčince) na běžné denní nošení. Hemp zanechává rty matné, Cocoa trochu lesklé a tu vůni zbožňuji, protože mám doma i máslo na tělo. Hydratace je krapet lepší u Hemp. Nic lepšího jsem zatím na rtech neměla a i když si zkusím občas koupit nějaký jiný (Alterra, Mac, Lavera) tak se pokorně vracím k TBS. Za tu investici to opravdu stojí. Jen tyčinka s vitaminem E mi úplně nesedla konzistencí, ač měla SPF. Hemp mohu doporučit všemi 10 i s krémem na ruce ze stejné řady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 11:04 am    Předmět: Citovat

Já mám obyč třešňové labelo. Z akce ve slevě... mládě mi už snědlo dva balzámy od Astrid (jen tenhle rok), tak tomu moc neobětuju radši Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 11:15 am    Předmět: Citovat

Mám toho též vyzkoušeného dost, ale stejně se mi vždycky povede si na jaře rty spálit. A zatím mi na to nepomohlo vůbec nic. Počínaje kupovanýma tyčinkama, přes med a konče u domácí sádlovo-měsíčkové masti. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 11:25 am    Předmět: Citovat

Používam Alverde balzamy na pery ( nechtíkový , brusnice a čeresňa) a som spokojná, ale na hydratáciu veľmi suchých pier nestačia .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 6:41 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem v DM neodolala a udělala si radost zeleným EOS. Ten obal se mi prostě hrozně líbí Smile Už nějakou dobu používám Alverde měsíčkový a vyhovuje mi, ale tohle jsem prostě musela mít Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 8:46 am    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Dnes jsem v DM neodolala a udělala si radost zeleným EOS. Ten obal se mi prostě hrozně líbí Smile Už nějakou dobu používám Alverde měsíčkový a vyhovuje mi, ale tohle jsem prostě musela mít Smile

A jake mas z neho dojmy? Smile
Ja som ten zazrak nakoniec kupila priatelovi k sviatku a je v nom ocividne nieco co mi udesne nesmakuje. Is it just me? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2015 8:45 pm    Předmět: Citovat

Já jsem s ním spokojená. Na doma mám teda pořád Alverde, než ho dopotřebuju, ale s sebou si beru EOS a jsem ráda, že ho mám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 10:42 am    Předmět: Citovat

Tak jdu taky napsat názor na EOS, dostala jsem k Vánocům samotné se mi příčilo si kupovat takovou drahou srandu. Smile Za mě palec nahoru. Přijde mi až neuvěřitelné, že tento produkt může mít přírodní složení, když vím, kolik vůní mají v nabídce, moc si neumím představit, jak těchto aromat přírodní cestou docílí.
Já mám konkrétně borůvka s něčím (acai?). Sama upřednostňuji spíše nearomatizované balzámy, protože mi to aroma velmi rychle začne lézt krkem (ale je fakt, že to platí u balzámů nepřírodních). EOS je má celkem výrazné, musela jsem si zvykat a úspěšně zvykla, fakt není těžké těmto balzámům propadnout. Velmi příjemně se na rty i aplikují, je to přece jen něco jiného, než klasická tyčinka, nebo kelímek.
Co se týká účinků, tak také spokojenost - poslední dva roky trpím v zimě na hodně popraskané, pálící rty, kdy pár dnů nepomáhá vůbec nic (a to jsem zkusila kde co), a to co dříve pomáhalo, tak už nepomáhá (rty si evidentně rychle zvykají). EOS mě nepálil, rty vydrží poměrně dlouho hydratované, i v kritických dnech mě napálí. Za mě opravdu příjemný balzám, ale je otázkou času, kdy si mé rty zase zvyknou a pak to nebude působit Twisted Evil
Fakt mě celkem přesvědčil a až ho dopatlám, tak zvažuji o koupi další příchutě, i přes tu nepěknou cenu Twisted Evil
Akorát teda nedoporučuju nikomu, kdo nemá rád výrazné aroma a chuť balzámů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 10:51 am    Předmět: Citovat

A ještě jsem si vzpomněla na další balzám, který jsem nedávno zkoušela a rovnou jsem ho zamítla - granátové jablko Alverde (je takový polotekutý v tubičce). Za mne jedno velké NE. Přírodní aroma až moc výrazné, pro mě nepříjemné. Účinky na rty žádné, namazala jsem a nic, spíše bych to viděla jako lesk na rty, ale v zimě u balzámu potřebuju teda jiné účinky, silnější zbraň Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.