Péče o rty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bad6f2518739516642915e66ee245365Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 11:04 am    Předmět: Citovat

Já poseldní dobou (teda už asi dva roky) ujíždím na třešňovým labellu, který využívám zároveň místo rtěnky. Měla jsem jednou nouzově i nějakou jinou značku podobně zbarvenýho balzámu, ale labello je lepší, alespoň pro mě.
Ale fakt je, že nemám rty nijak problematický. A když náhodou labello nestačí a chce to fakt něco přírodního a hojivýho, tak je můj jasnej favorit lavera basic, nebo jak se to jmenuje. Ale je to dost individuální, když jsem tu laveru nadšeně doporučovala kámošce, tak jí nevyhovovala ani trochu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 11:11 am    Předmět: Citovat

Laveru basic jsem milovala taky a všem doporučovala. Ale když jsem si koupila další balení tyčinky, tak mi už naopak nesedla vůbec Laughing Tak si říkám buď změnili složení a nebo už jsem asi fakt blbá Laughing Ale mamka si ji oblíbila, používá dlouhodobě a je spokojená Smile Asi ji po čase zase taky zkusím.
Je fakt, že dokud jsem neměla problematické rty, tak mi dlouhodobě taky sedělo kde co, vystačila jsem si s tyčinkou Alverde měsíček a dál nic neřešila. Už jsem se snažila i hledat vnitřní příčinu, co se týká problémových rtů a nic jsem nenašla Rolling Eyes Tak holt nějak přečkám tu zimu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 11:43 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
A ještě jsem si vzpomněla na další balzám, který jsem nedávno zkoušela a rovnou jsem ho zamítla - granátové jablko Alverde (je takový polotekutý v tubičce). Za mne jedno velké NE. Přírodní aroma až moc výrazné, pro mě nepříjemné. Účinky na rty žádné, namazala jsem a nic, spíše bych to viděla jako lesk na rty, ale v zimě u balzámu potřebuju teda jiné účinky, silnější zbraň Smile

Souhlasím, je úplně k ničemu, když jsem se tím namazala, tak mi pak rty přišly snad ještě vysušenější než předtím. Za mě taky velké zklamání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 11:49 am    Předmět: Citovat

Za mne jsou favoritem CrazyRumors Smile Kdysi jsem si koupila matovou cokoladu a ackoliv se rozhodne nepatlam denne, tak uz ji uvazlive ubyva ... Laughing Do budoucna planuju treba tu kavovou ctyrku Twisted Evil coz pri me frekvenci uzivani bude fakt na HODNE dlouho Laughing

Nicmene jako jediny z balzamu mi rty dale nevysusuje, i po setreni (jidlo/piti) zustavaji vlacne a proste mnam ...

No a jejich barvicky HibisKiss mne zachranily, kdyz jsem shanela rtenku v teplem odstinu. Sunrise je pro mne jako delany, i kdyz se samozrejme s trvanim rtenky nemuze merit, setre se spis pri jidle/piti nez pri beznem provozu (mluveni atd). A ucinky stejne jako ty "normalni", takze naprosta spokojenost. Za tu cenu je to pro mne jako prilezitostneho mazace lepsi, nez kdejake jine a levnejsi, ktere vypatlam hned, protoze mam po nich rty jeste veci susinky (a tak furt mazu a mazu).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 11:54 am    Předmět: Citovat

Crazy Rumors také nejsou špatné, měla jsem asi dvě tyčinky. Myslím nějakou kávovou a žvýčkovou Smile Ale na zimu to na mě bylo málo, ale používala jsem je pak hlavně v létě a byly moc fajn, na léto možná zase jednu pořídím Smile Ovšem probrat se těmi příchutěmi, to je také něco...byla jsem jednou vybírat i naživo a příště radši budu vybírat po netu, protože jsem v tom obchodě strávila asi hodinu a prodavačka nejpříjemněší nebyla Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 12:02 pm    Předmět: Citovat

Ja jedine po netu Laughing ale ty zvykackove a limonadove mne moc nelakaji, prave ta matova cokolada (A La Mode) vypadala tak mnam ... Laughing No a co mame doma moka konvicku tak jen stojim u flasky s kafem a cucham a cucham Laughing Tak to asi bude neco s kavou dopriste Twisted Evil

Ovsem je fakt, ze ja obecne se suchymi rty problem nemam, spis narazove a to pak mazu. Takze v lete temer vubec a na zimu mi asi staci tenhle Smile Co sem mela od Alverde to letelo do kose hned (nejaky s mandarinkou), to stejne Avony a Oriflamy (vetsinou darky), ani zazracny kelimek se nijak zvlast neblysknul (spis opacne).

Ale ocuchat si je predtim, nez si nejaky koupim by se mi libilo Embarassed mozna bych nasla nejakeho skryteho favorita ... Laughing A moje penezenka by zase horce zaplakala Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 1:04 pm    Předmět: Citovat

Jitt, z kávových jsem měla nejraději balzám mocha, ten voněl nádherně po kávě s trochou čokolády. Cofee bean překvapivě nevoněl kávově vůbec, už si nepamatuji, k čemu tu parfemaci přirovnat, ale příjemná mi nebyla. French vanilla voněl akorát po té vanilce, po kávě ani stopy. Balzám amaretto jsem neměla, tak neposoudím. A vůni kávy mám taky hrozně ráda Smile

Ještě mě napadlo, kávový balzám dělá i značka Hurraw!, ale s jejich balzámy nemám žádnou zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 1:28 pm    Předmět: Citovat

Veera: Tak ti dekuji, prave jsi mi asi usetrila tri stovky Laughing By to bylo asi docela zklamani, kdybych to zjistila az doma Embarassed Tak asi obratim sve zraky k Mocha a budu se tesit. Postupne Laughing

Diky! Smile

P.S. Slysela jsem, ze lide, co jim sedi CrazyRumors tem nesedne Hurraw a opacne ... co je na tom pravdy to nevim, ale s CR jsem fakt spokojena, nicmene diky za tip pokud se naskytne prilezitost, tak hodim ockem i po Hurrawu Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 4:25 pm    Předmět: Citovat

ešte k EOS - moje momentálne najobľúbenejšie balzámy, väčšinou mi stačia, lenže občas sa mi stane (najmä keď brutálne mrzne alebo sa naopak spálim), že mám extrémne presušené pery a vtedy mi pomôže len moja domáca masť - tá najjednoduchšia verzia bez vôní a pigmentov a fancy olejov (iba olej a včelí vosk v pomere asi 3:1) v hrubej vrstve niekoľkokrát denne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 4:41 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
ešte k EOS - moje momentálne najobľúbenejšie balzámy, väčšinou mi stačia, lenže občas sa mi stane (najmä keď brutálne mrzne alebo sa naopak spálim), že mám extrémne presušené pery a vtedy mi pomôže len moja domáca masť - tá najjednoduchšia verzia bez vôní a pigmentov a fancy olejov (iba olej a včelí vosk v pomere asi 3:1) v hrubej vrstve niekoľkokrát denne.


souhlas, na extrémně poškozené rty natírat xkrát denně nějakou obyčejnou mastí, pořádnou vrstvou, já používám domácí konopnou, protože na krizové dny jsou fakt všechny balzámy na rty krátké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.