Máma mě nutí si nechat stříhat vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3a9394927c85bb439fc8c03588a2c3cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elvíra123
0-7
0-7


Založen: 20.1.2021
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2021 10:46 pm    Předmět: Máma mě nutí si nechat stříhat vlasy Citovat

Ahoj, jsem holka, je mi 15 let a 5 měsíců a máma mě nutí si nechat stříhat vlasy. Teď zrovna mi chybí tak deset centimetrů do pasu, a já už si docela dlouho chci nechat narůst vlasy do pasu nebo po zadek, ale když jsem o tom řekla mámě, tak mi to prostě nechtěla dovolit. Nechápu proč, jsou to přece moje vlasy. Moje máma nemá moc dlouhý vlasy, jenom kousek pod ramena, a má je jemný a řídký. Připadá mi, že jí na vlasech ani tolik nezáleží, říkala, že jsou to jenom vlasy. Ale pro mě jsou vlasy hodně důležitý. Já naštěstí nejsem po mámě, takže mám docela hustý vlasy a do pasu by mi narostly, jenže máma mě bere do kadeřnictví a nechává mě tam stříhat, většinou tak o pět až deset centimetrů. Může se zdát, že to není moc, ale pro mě to je hodně. Já jí pořád říkám, že se prostě nechci nechat stříhat, že jsou to moje vlasy a že nemá právo rozhodovat o tom, jak budou dlouhý. Ale ona říká, že ji to nezajímá, že si o tom nemůžu rozhodovat sama, že prej nemám rozum a podobný věci. Kdyby mi jenom říkala, že se jí moje vlasy vůbec nelíbí a tak, a jinak by nic jinýho by nedělala, tak bych ji prostě ignorovala a myslela by jsem si svoje. Jenže ona mě prostě objedná do kadeřnictví a vždycky se jí podaří mě tam dostat. Ona by mě tam odtáhla i v zubech, kdyby to bylo potřeba. A potom, když se vrátíme z kadeřnictví, tak jsem vždycky nešťastná, a dívám se na svoje fotky před stříháním. Vadí mi, že mi takhle poroučí, jaký mám mít vlasy, já si myslím, že jsem dost velká na to, abych si o svých vlasech rozhodovala sama. Nevím, jestli tohle vydržím ještě 2 roky a 7 měsíců, než budu dospělá .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 11:38 am    Předmět: Citovat

Je mi líto, že má tvoje máma takový přístup. To určitě není správné. (Klidně jí ode mě vyřiď, že je blbá, a na nejlepší cestě přijít o dceru.)

Nemůžeš se sama s tím kadeřníkem dohodnout, že jenom konečky? Příp. si zahrát na správného puberťáka a spustit doma opravdu pořádný virvál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.