Vlasopád a Duolife - přírodní doplňky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2f4b2cb202aab3df40da487e69afc796Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2022 1:58 pm    Předmět: Vlasopád a Duolife - přírodní doplňky Citovat

Ahojte, dlhšie som sa neozývala, ale pred niekoľkými mesiacmi som natrafila na jeden doplnok - Keratín od firmy Duolife, pretože mi úplne extrémne padali vlasy a nevedela som z čoho, tak som hľadala niečo na výživu zvnútra. A hneď som ho aj musela vyskúšať Smile
A keďže som na tomto fóre o ňom nič nenašla, tak som sa rozhodla (po dlhom uvažovaní), že o ňom napíšem.
Tí, čo si ma pamätáte, viete, že ja proste musím mať dlhé vlasy. Že sa snažím žiť čo najviac prírodne momentálne sa zaujímam aj o čínsku medicínu a súvislosti, čo s čím v tele ako súvisí. A tak som vlastne prišla aj k týmto doplnkom.
Skúsila som - zobrala som rovno 3 fľaše (3 mesačná kúra) a pomohol mi. Po mesiaci omnoho pevnejšie vlasy, po 3 mesiacoch sa hrča vlasov vo vani po umytí zmenšila fakt výrazne (predtým upchala vaňu, potom mi začalo vypadávať tak že pár vlasov). Tým že podporuje aj obličky, ktoré súvisia so stavom vlasov, efekt je dlhodobejší, neznamená že človek prestane brať doplnok tak zajtra mu vypadne polka vlasov. Teraz som 6 mesiacov na iných doplnkoch, ale rozmýšľam že sa znovu vrátim ku Keratínu, nakoľko už znova mi vypadáva trošku viac vlasov (nie je to žiadna katastrofa, ale už nechcem aby to došlo do takého štádia ako predtým keď mi už aj okolie hovorilo že aké mám biedne tie vlasy, teraz keď konečne začali mať nejaký ten objem
Smile)
Majú aj šampón aj kondicionér, ten kondik super, šampón je taký ťažší, treba ho poriadne vymyť inak zlepí vlasy. Ale zato je veľmi výživný.
Dievčatá čo poznám pijú aj tekutý kolagén, tiež si ho pochvaľujú že vidno zmenu v kvalite vlasov, ten som ja ale neskúšala. Neláka ma totiž chuť tých rýb a manga v ňom. Keratín sa vyrába z vlny ovečiek, ovocia a bylín a je to taká sladká chutná ovocná dreň Smile.

Nie je to lacný špás, dá sa to zohnať aj v niektorých väčších bioobchodoch. Avšak keď si človek chce spraviť 3-mesačnú kúru, tak tá cena je vyššia. Preto ja každému odporúčam sa zaregistrovať priamo na stránkach výrobcu a tie ich doplnky sa potom dajú nakupovať výrazne lacnejšie. Ak niekto bude chcieť, výrobky si zoženie v plnej sume, ak ich bude chcieť lacnejšie, napíšte mi a informácie samozrejme pošlem. Je to čisto na vás, ale môžem potvrdiť že zatiaľ táto kúra pomohla asi každému, kto ju skúšal.

Krátke videjko: https://www.youtube.com/watch?v=iJGmxl0xRcc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.