Chemické přísady v některých odstínech henny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4174e4eb84c8533b3525d851c74ee8e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 5:10 pm    Předmět: Chemické přísady v některých odstínech henny Citovat

já jsem ale slyšela o henně moc ošklivou věc a to jest že je karconogenní a v německu zakázaná Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
já jsem ale slyšela o henně moc ošklivou věc a to jest že je karconogenní a v německu zakázaná Confused


Jej nestras Shocked Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

Denynko,nemyslis nahodou toto: Upozornění na nebezpečný výrobek ? Kosmetika ? henna na vlasy "Gold Chestnut Henna Kestane PDF Tisk E-mail Německo ? Kosmetika ? henna na vlasy "Gold Chestnut Henna Kestane ? Export Quality". Značka: neuvedeno. Typ/číslo výrobku: "Black Henna", "Red Henna", "Yellow Henna", "Gold Henna Chestnut", "Black Henna" a "Brown Henna". Popis: hmotnost: 60 kg (celý karton), 10 g (1 sáček). Vyrobeno v Turecku. Riziko ? Možné nebezpečí alergické reakce. Používáním uvedeného výrobku může být vyvolána alergická reakce.

Výrobek obsahuje okolo 3 % p-phenylenediaminu (PPD) a 4-Aminophenolu (4-AP) jako přídavků udržujících stálost barvy. Byl zaznamenán případ, kdy po aplikaci henny nastalo podráždění kůže na hlavě a svědění, které postupovalo dále přes čelo, na tvář, nos a ramena. Svědění také zasáhlo oční víčka. Zákazníkovi muselo být poskytnuto zdravotnické ošetření. Opatření přijatá ohlašující zemí ? Úřady zakázaly prodej výrobku a výrobek je stahován z prodeje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

to né.taťka mého přítele mi dneska říkal že henna je karconogenní a zakázaná v německu tak mě vykolejil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
to né.taťka mého přítele mi dneska říkal že henna je karconogenní a zakázaná v německu tak mě vykolejil.



Shocked A ja jsem si ji dneska dala na hlavu,ale alespon mi chytla hezky do hneda Embarassed

Henna je,nebo by alespon mela byt ciste prirodni Confused Question Jsem z toho jelen Embarassed Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 10:38 pm    Předmět: škodlivá henna? Citovat

Ahoj, teda to ani nechci slyšet, že by byla henna taky karcinogenni? ja se k ní po letech vracím právě z důvodu, že jsem se dočetla, že barvy na vlasy způsobují rakovinu moč. měchýře!!tak doufám, že to byl třeba jen nějaký typ henny,která třeba měla nějaké příměsy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:41 am    Předmět: Citovat

já taky doufám mám hennu ráda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:48 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
to né.taťka mého přítele mi dneska říkal že henna je karconogenní a zakázaná v německu tak mě vykolejil.


Henna v Nemecku zakazana neni. Je to tam ale stejne jako u nas (a kdekoliv jinde). Pokud se na trhu vyskytne vyrobek ohrozujici nebo poskozujici zdravi spotrebitele, je zakazan jeho prodej nebo doporuceni stahnout vyrobek z prodeje. V Cechach je take doporuceno stahnout hennu od vyrobce Lush, v Nemecku to bude proste jiny vyrobce. To ale neznamena, ze zakaz plati na jakoukoliv hennu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:51 am    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Denynka napsal:
to né.taťka mého přítele mi dneska říkal že henna je karconogenní a zakázaná v německu tak mě vykolejil.


Henna v Nemecku zakazana neni. Je to tam ale stejne jako u nas (a kdekoliv jinde). Pokud se na trhu vyskytne vyrobek ohrozujici nebo poskozujici zdravi spotrebitele, je zakazan jeho prodej nebo doporuceni stahnout vyrobek z prodeje. V Cechach je take doporuceno stahnout hennu od vyrobce Lush, v Nemecku to bude proste jiny vyrobce. To ale neznamena, ze zakaz plati na jakoukoliv hennu.

Tak tak, souhlasím. Nemůžeme házet všechnu hennu do jednoho pytle Wink Je to vždycky o jednotlivých výrobcích. Tak jako byl nedávno objeven nějaký šampon s karcinogenními účinky - to přece neznamená, že jsou všechny šampony karcinogenní a tak to bude i s tou hennou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:16 am    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Henna v Nemecku zakazana neni. Je to tam ale stejne jako u nas (a kdekoliv jinde). Pokud se na trhu vyskytne vyrobek ohrozujici nebo poskozujici zdravi spotrebitele, je zakazan jeho prodej nebo doporuceni stahnout vyrobek z prodeje. V Cechach je take doporuceno stahnout hennu od vyrobce Lush, v Nemecku to bude proste jiny vyrobce. To ale neznamena, ze zakaz plati na jakoukoliv hennu.


Zrovna Lush? To bych do nich neřekla, oni to mají všechno tak přírodní! Je o tom někde něco konkrétnějšho?
A to jsem ji zrovna koupila švagrové k svátku Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.