Vypadávání vlasů a dárcovská urinoterapie
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=efcda1076d9b33ab0476f1450f97f87cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jesterka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 10:20 am    Předmět: Vypadávání vlasů a dárcovská urinoterapie Citovat

Ahojky vsem, chtela bych se Vas zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s darcovskou urinoterapii, jedna se o to, ze jednou tydne se ma vypit 1dcl ranni cerstve moci zdrave zeny a diky tomu prestanou vypadavat vlasy, zacnou rust nove a zlepsi se jejich kvalita. Na www.doktorka.cz, www.vicevlasu.cz se doctete vice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

Uáááá. Věřila bych tomu, že to pomáhá, ale asi bych na to neměla žaludek. Rolling Eyes Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Uáááá. Věřila bych tomu, že to pomáhá, ale asi bych na to neměla žaludek. Rolling Eyes Mad


Ty bys na to žaludek mít nemusela Smile))))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ja som to tiez prestudoval cele.Velmi zaujimava tema.Ked som si predstavil,ze by som mal pit priatelkin moc,tak sa mi zaludok obratil.Cital som,ze osoba,od ktorej moc berieme,by mala jest v ten den lahke veci,ze vraj potom moc az tak nepachne.Videl som aj fotky muzov,ktori boli plesati a zrazu po piti mocu mali huste haaaroo...Neviem ci sa da tomu verit,ale jedno je iste-NESIEL BY SOM DO TOHO.. Wink Wink Wink Wink Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

Brr, to budu mít radši plešatýho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

Jo, to jsem taky slyšela. Dokonce se tím dá vyléčit akné Very Happy
To je snad ale ještě horší alternativa - mazat si s tím obličej, než to pít Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 3:49 pm    Předmět: Re: Vypadávání vlasů a dárcovká urinoterapie Citovat

jesterka napsal:
Ahojky vsem, chtela bych se Vas zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s darcovskou urinoterapii, jedna se o to, ze jednou tydne se ma vypit 1dcl ranni cerstve moci zdrave zeny a diky tomu prestanou vypadavat vlasy, zacnou rust nove a zlepsi se jejich kvalita. Na www.doktorka.cz, www.vicevlasu.cz se doctete vice.


Mnoha ženám to pomohlo,neodsuzuju to. I zvířata občas pijí vlastní moč a nic se jim nikdy nestalo.
Jinak má se pít několik dní odstátá ranní moč-ne ta čerstvá. A má se uchovávat v ledničce. Pomáhá prý i potírání močí na kůži-léčí to všelijaké kožní problémy,ale ze začátku se musí počítat se zhoršením stavu(vypadávání vlasů atd.)-než se tělo pročistí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Já si dovedu představit, že kdybych měla rozhodovat mezi plešatostí x pitím moči (vlastní či cizí), asi bych se hecla a pila. Ale musela bych mít nastudováno kupu materiálů, slyšet zkušenosti ostatních a sdílet to s nimi.

Na této diskuzi jsem o urinoterapii (pití spíše vlastní moči) už něco četla, hodně chvály... a jedna holčina v prvním ročníku medicíny psala na toto téma seminárku a zkoušela to i na sobě - nepila, ale kloktala vlastní moč při angíně, a uzdravila se mnohem rychleji než normálně. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 4:35 pm    Předmět: Re: Vypadávání vlasů a dárcovká urinoterapie Citovat

jesterka napsal:
Ahojky vsem, chtela bych se Vas zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s darcovskou urinoterapii, jedna se o to, ze jednou tydne se ma vypit 1dcl ranni cerstve moci zdrave zeny a diky tomu prestanou vypadavat vlasy, zacnou rust nove a zlepsi se jejich kvalita. Na www.doktorka.cz, www.vicevlasu.cz se doctete vice.


Něco podobného jsem také četla, ale pila se u toho vlastní moč ... no nevím, tenhle způsob léčení se mi zdá hodně nechutný... a představa, že bych pila něco, co vyprodukovalo tělo někoho jiného je ještě strašnější...nějak mě nenapadá co zdraví prospěšného by dodala cizí moč tělu a vlasům někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 4:38 pm    Předmět: Re: Vypadávání vlasů a dárcovká urinoterapie Citovat

Mě napadlo, jestli to není třeba kvůli ženským hormonům Question Jakože když mají chlapi pít ženskou moč, tak kvůli tomu, aby se nějak potlačily ty mužské, ovlivňující vypadávání vlasů... Question Ale nevím, je to jen taková úvaha... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.