Vypadávání vlasů a dárcovská urinoterapie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6f1e3510723493cbdbb6636a6ee50249Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 6:25 pm    Předmět: Urinoterapie (?) Citovat

Ahojte, ted jsem cetla na netu clanek o urinoterapii Shocked Slyseli jste nekdy o tom neco? nebo mate dokonce zkusenosti? Tady je aspon odkaz na jednu diskuzi o urinoterapii http://www.kosmetika.cz/forum/akne/vlastny-moc-na-akne-7638/?stranka= No, nevim, ohlasy jsou tam negativni i pozitivni Confused Vzpominam si, ze jsem nekdy videla v televizi reportaz o Africe, kde si cernosky pocuravaly zraneni aby se jim to nezanitilo nebo tak nejak. Ale jestli to pusobi i proti akne? Moci prece odchazi vsechny zplodiny z tela, tak proc si to placat na oblicej?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 7:15 pm    Předmět: Citovat

Já v účinky moči věřím. Moje zdravá mamka mi o tom navykládala spoustu věcí, který sem sice už zapomněla, ale byly podložený. A s aplikací moči na ránu mám vlastní zkušenost. Ošklivě jsem si na výletě (kde jsem byla sama) roztrhla o šutr nohu docela hluboko a samozřejmě mi to krvácelo jak hrom, dezinfekce žádná, tak sem si vzpomněla na maminčiny rady do nepohody a prostě si to počůrala a pak ještě párkrát během hojení. Nevim, jak by se mi to hojilo normálně, ale podle mně to bylo na šití, což sem neudělala a zahojilo se to dost rychle a jizva je taky v pohodě. Žádnej odpor sem neměla, přecejen je to MOJE moč z mýho těla.
A dovedu si i představit, že bych to ze zdravotních důvodů pila (svou i cizí). Rozhodně bych to přijala radši, než nějakou chemii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tulipanek
41-80
41-80


Založen: 4.11.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

ahoj, chtela bych o tomto tematu vice informaci. Muj pritel trpi na hodne silne vypadavani vlasu. Chtela bych aby tuto metodu zkusil. Ma teda pit svoji moc nebo cizi? a jeste jsem se chtela zeptat, jestli by vadilo, kdybych mu davala svoji moc a pritom uzivam antikoncepci. Zda to tedy lze? Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ditulka
8-20
8-20


Založen: 2.3.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 10:50 am    Předmět: Citovat

tulipanek napsal:
ahoj, chtela bych o tomto tematu vice informaci. Muj pritel trpi na hodne silne vypadavani vlasu. Chtela bych aby tuto metodu zkusil. Ma teda pit svoji moc nebo cizi? a jeste jsem se chtela zeptat, jestli by vadilo, kdybych mu davala svoji moc a pritom uzivam antikoncepci. Zda to tedy lze? Diky


Všechny informace k tématu najdeš na netu. Co se antikoncepce týká, tak určitě je lepší a přirozenější, pokud ji dárkyně nebere. Ale vím i o případech, kdy ji dárkyně brala a terapie byla přesto účinná, příjemci vlasy rostly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 2:36 pm    Předmět: Re: Vypadávání vlasů a dárcovká urinoterapie Citovat

Klarusa napsal:
Mě napadlo, jestli to není třeba kvůli ženským hormonům Question Jakože když mají chlapi pít ženskou moč, tak kvůli tomu, aby se nějak potlačily ty mužské, ovlivňující vypadávání vlasů... Question Ale nevím, je to jen taková úvaha... Embarassed


absolutně, plešatost a barvoslepost jsou spojovány s y chromozomem, který ženy nemají... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

nějak si to nedokážu představit, ale kdyby se nedalo nic dělat tak jenom s kolíčkem na nose... Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panenka
21-40
21-40


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 8:25 pm    Předmět: Citovat

mě by zajímalo,proč se to nemůže týkat mojí vlastní moči,ale třeba kamarádčiné.s klystýry mám bohaté zkušenosti,takže svou si klídˇo do střev naleju,ale proč musí být od jiné ženy?totiž neumím si představit,koho bych o takovou věc požádala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ditulka
8-20
8-20


Založen: 2.3.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 8:12 am    Předmět: Citovat

panenka napsal:
mě by zajímalo,proč se to nemůže týkat mojí vlastní moči,ale třeba kamarádčiné.s klystýry mám bohaté zkušenosti,takže svou si klídˇo do střev naleju,ale proč musí být od jiné ženy?totiž neumím si představit,koho bych o takovou věc požádala.


To je přece jasné, proč má být moč darovaná. V moči cizího člověka, je jakási hormonální informace (podobně jako homeopatika), která pacientovi chybí. Kdy použiješ moč dárkyně, které rostou vlasy dobře, Tvoje tělo z její moči příjme informaci, jak mají být hormony uspořádané a přizpůsobí se, hormonální systém se nakopíruje. Pokud Ti padají vlasy a použiješ vlastní moč, Tvůj prolbém se ještě zhorší, protože Tvůj hormonální defekt se tím ještě zvýrazní. Z tohoto důvodu je také velmi důležité, aby dárkyně měla kvalitní vlasy a byla celkově zdravá, pak to dělá zázraky. Panenko, nepochopila jsem, proč máš problém přijmout cizí urinu přes střevo? Vždyť nalít si do konečníku cizí moč nemůže být problém, žádnou chuť přitom přece necítíš. A ještě daší metoda, kdy se to nemusí pít, existuje. Není sice tak účinná, ale taky trochu zlepšuje vlasy. Je to lokální aplikace, tedy potírání postižené vlasové pokožky darovanou urinou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:32 am    Předmět: Citovat

Ditulka: co je divného na tom, že to někomu vadí. Mě osobně nevadí pohled na krev, ani na cizí ale při čtení tohoto vlákna se mi chce blinkat. Sem proto divná...asi ano...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2011 3:23 pm    Předmět: Citovat

Takže to nebude fungovat když budu pít vlastní moč a padání se tím ještě zhorší?

Někde jsem četla že ženy pily svoji moč a pomohlo to...právě i na to padání.
Tak nevím co si mám myslet ? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.