Vypadávání vlasů a dárcovská urinoterapie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e247981f213a5f9189ca09aa8523367dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marmoshka
0-7
0-7


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 3:32 pm    Předmět: Citovat

..pokud je do těla dodáváme, tak určitě v moči jsou (proto ta zdravá vyvážená strava bez syntetických potravin a léků, bez alkoholu, kofeinu a samozřejmě kouření)..bohužel v tomto směru naše tělo všechny škodliviny takto vyloučit neumí, některé se v těle usazují a způsobují civilizační choroby.. ale to už jsme mimo vlasové téma Wink ..i když..kdo ví.. říká se, že všechno souvisí se vším..
Nejdůležitější však je vždy naše mysl - základem úspěchu každé metody, bylinky, čehokoliv je víra v úspěšnost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 3:37 pm    Předmět: Citovat

marmoshka napsal:
..pokud je do těla dodáváme, tak určitě v moči jsou (proto ta zdravá vyvážená strava bez syntetických potravin a léků, bez alkoholu, kofeinu a samozřejmě kouření)..bohužel v tomto směru naše tělo všechny škodliviny takto vyloučit neumí, některé se v těle usazují a způsobují civilizační choroby.. ale to už jsme mimo vlasové téma Wink ..i když..kdo ví.. říká se, že všechno souvisí se vším..
Nejdůležitější však je vždy naše mysl - základem úspěchu každé metody, bylinky, čehokoliv je víra v úspěšnost Smile


Tak to hej ... ale vôbec - dá sa ešte v tejto dobe sa stravovať a žiť tak aby sme ten moč mohli mať podľa tej ideológie? .... To by bolo treba žiť niekde na samote v lese, všetko si pestovať na nikdy neupravovanej pôde, nebrať žiadne lieky atď ..... A to nech sa ozve z tých čo aj zdravo žijú, kto si občas nedá dvojku vína, ibalgin keď ho bolí hlava, atď - a to nehovorím o bio potravinách, ktoré bio vôbec nie sú ...... Len sa obávam že táto teória je v tomto svete už nepraktikovateľná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 4:20 pm    Předmět: Citovat

Ano, dá se to... Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 4:54 pm    Předmět: Citovat

No keď som sa dostala k tomu, ako sa pestujú bio potraviny, tak to mi je úplne jedno či to kupujem v tescu alebo 10krát drahšie v bio obchode. To som tiež mala mániu a priateľ mi otvoril oči Smile. Akože je to o niečo lepšie, ale ... skôr v tom, že napr v bio koláčikoch je viac celozrnnej múky, menej cukru a preto sú zdravšie. ..... Na čaje, strukoviny a ryžu však dopustiť nedám Smile, Ovocie si ale kúpim hocikde, najlepšie na trhoch. ......................... Ale je pravda, že žijem hooodne nezdravo a čokoláda, chipsy u mňa dennodenné - ja si tak vyrovnávam stres bohužiaľ Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kazatel
0-7
0-7


Založen: 23.3.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 9:56 am    Předmět: moč Citovat

Alča napsal:
Haiky napsal:
No já zas myslím,že se sexualitou to nemá co dělat.Hodlám pití moči vyzkoušet přečetla sem si o tom něco a je to osvědčená stará technika.Třeba mi pomůže,třeba ne ale já sem tak trochu "prase" od přírody a nedělá mi to problémy...ale chápu odlišné názory,samozřejmě.


Tak zvedám palečky Wink Mně se z toho teda dělá šoufl, ale jestli na to máš žaludek a už jsi vyzkoušela všechny možné prostředky.. Wink


Zase taková hrůza to není. Je to jen o zvyku. Na chuť moči se dá zvyknout. Pokud ji chcete pít tak ze začátku je potřeba víc pít v dostatečném množství i normální tekutiny, aby nebyla moč tak silná.

Lidi mnohdy nadělají kolem všeho co se týká lidského těla, ale třeba párečky tvořené kostmi, kůží, chrupavkami a sójou zdlábnou než bys řekl švec. Takže potom kdo je vlastně "pašík"? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ditulka
8-20
8-20


Založen: 2.3.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 4:33 pm    Předmět: Re: moč Citovat

Kazatel napsal:
[

Lidi mnohdy nadělají kolem všeho co se týká lidského těla, ale třeba párečky tvořené kostmi, kůží, chrupavkami a sójou zdlábnou než bys řekl švec. Takže potom kdo je vlastně "pašík"? Smile


Přesně tak, lidi často zbaští v různých levných potravinách mnohem horší věci, jen si to neuvědomují. Very Happy Myslím, že dárcovské urinoterapie se lidi zbytečně moc štítí, přitom je to jednoznačně nejlepší metoda, jak povzbudit růst vlasů. Žádný prostředek proti padání vlasů nefunguje tak dobře, jako dárcovská urinoterapie. A navíc je tahle metoda úplně zadarmo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maunka
8-20
8-20


Založen: 12.8.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 1:23 pm    Předmět: Citovat

Mně dárcovská urinoterapie vlasy jednoznačně zachránila. Vím, že pro mnoho lidí je tato metoda nepřijatelná, ale kdybych ji nepoužila, už bych měla dnes úplně holou hlavu. Vlasy mi padaly neskutečně rychlým tempem a žádný doktor nevěděl, čím to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skořice
8-20
8-20


Založen: 3.4.2021
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2021 7:56 am    Předmět: Citovat

Maunka napsal:
Mně dárcovská urinoterapie vlasy jednoznačně zachránila. Vím, že pro mnoho lidí je tato metoda nepřijatelná, ale kdybych ji nepoužila, už bych měla dnes úplně holou hlavu. Vlasy mi padaly neskutečně rychlým tempem a žádný doktor nevěděl, čím to je.


Mám stejnou zkušenost, taky mi to pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.