perfektní kadeřnice
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc7fb0c1d9a02292fece9ccea4724e53Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hanna
0-7
0-7


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 2:10 pm    Předmět: perfektní kadeřnice Citovat

Pokud někdo má zájem o opravdu odbornou péči pro své vlasy, mohu ze své zkušenosti vřele doporučit perfektní kadeřnici. Poradí se vším, respektuje přání zákaznice, doporučí domácí péči. Slogan "ceny mírné, služby vzorné" jen potvrzuji. Pracují se španělskou vl. kosmetikou Lendan, která není nikde v drogeriích, pouze v kad. salonech. Je to malé kadeřnictví v Praze 4 - Zdena 777 148 424 nebo Ivana 604 303 435 obě jsou vyzkoušené a fakt výborné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loretka
8-20
8-20


Založen: 19.10.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 4:09 pm    Předmět: Re: perfektní kadeřnice Citovat

Hanna napsal:
Pokud někdo má zájem o opravdu odbornou péči pro své vlasy, mohu ze své zkušenosti vřele doporučit perfektní kadeřnici. Poradí se vším, respektuje přání zákaznice, doporučí domácí péči. Slogan "ceny mírné, služby vzorné" jen potvrzuji. Pracují se španělskou vl. kosmetikou Lendan, která není nikde v drogeriích, pouze v kad. salonech. Je to malé kadeřnictví v Praze 4 - Zdena 777 148 424 nebo Ivana 604 303 435 obě jsou vyzkoušené a fakt výborné


A jak se to kadeřnictví jmenuje?Nebo nemají inter. stránky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 4:25 am    Předmět: Komentář Citovat

Mně to přijde jako reklamní slogan, který si napíše někdo, kdo chce získat další zákazníky, takže bych se ani nedivila tomu, kdyby si to sem dala přímo jedna ze zmíněných kadeřnic... Je tu zaregistrovaná krátce, jeden jediný příspěvek, který zakládá nové vlákno, ačkoli místo pro nedestruktivní kadeřnice už tu je... Někdy si říkám, že bychom do kadeřnictví měly chodit ve dvojicích, aby druhá hlídala kadeřnici a případně jí hned urazila prsty, nebo se stříhat navzájem... Někdo pak tak různě prolézá internetem - na mě také občas někdo vykoukne z monitoru, ale hned zaleze - a hodí si někam oslavný inezrát, aby byla práce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanna
0-7
0-7


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 6:15 am    Předmět: Citovat

Jsem na tomhle serveru krátce a možná bych se do Vašich debat ani nevkládala, ale když čtu některé příspěvky, no nevím. Sama kadeřnice nejsem a to, že jsem nabídla telefon kadeřnice své osvědčené neznamená, že jí sháním zákazníky. Pokud vím, klientelu má značnou, ale to sem nepatří.
Můžete se sami rozhodnout, kde a kdo bude o Vaše vlasy pečovat nebo Vám je ničit. Platí přece to, že když se rozhodnu pro jakoukoli úpravu vlasů, nejdříve se s tou kadeřnicí poradím a všechno důkladně proberu a teprve potom se na křeslo posadím nebo ne. Pokud budu mít pocit, že kadeřnice není na dost odborné úrovni, nedokáže mi poradit (ať je to střih nebo barva) a sama vypadá divně, tak jdu jinam.
Opravdu nechci nikoho přesvědčovat, jen jsem nabídla dobrou zkušenost.
Jestli se někdo dokáže sám dobře ostříhat, obarvit, apod. a je se sebou spokojený, ať to dělá. Já to nedokážu, ale zase mám takovou kadeřnici, že si klidně k ní na křeslo sednu a mám vždycky jistotu, že všechno bude v pořádku já budu spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

Co vím, tak tady rozhodně nejsou nějaké stříhací a barvící maniačky, a jestli jde některá ke kadeřnici, tak jen z důvodu zastřihnutí konečků. Už název serveru vypovídá, že moc velké experimentátoky se střihy a chemickými barvami nejsme Wink

Jinak já samozřejmě nemám nic proti, kdybych někdy potkala dobrou kadeřnici (jakože jsem ještě nikdy žádnou nepotkala), tak sem taky dám její kontakt, tak to neber jako útok. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

Hanna napsal:
Jsem na tomhle serveru krátce a možná bych se do Vašich debat ani nevkládala, ale když čtu některé příspěvky, no nevím. Sama kadeřnice nejsem a to, že jsem nabídla telefon kadeřnice své osvědčené neznamená, že jí sháním zákazníky. Pokud vím, klientelu má značnou, ale to sem nepatří.
Můžete se sami rozhodnout, kde a kdo bude o Vaše vlasy pečovat nebo Vám je ničit. Platí přece to, že když se rozhodnu pro jakoukoli úpravu vlasů, nejdříve se s tou kadeřnicí poradím a všechno důkladně proberu a teprve potom se na křeslo posadím nebo ne. Pokud budu mít pocit, že kadeřnice není na dost odborné úrovni, nedokáže mi poradit (ať je to střih nebo barva) a sama vypadá divně, tak jdu jinam.
Opravdu nechci nikoho přesvědčovat, jen jsem nabídla dobrou zkušenost.
Jestli se někdo dokáže sám dobře ostříhat, obarvit, apod. a je se sebou spokojený, ať to dělá. Já to nedokážu, ale zase mám takovou kadeřnici, že si klidně k ní na křeslo sednu a mám vždycky jistotu, že všechno bude v pořádku já budu spokojená.


Milá Hanno, neber si to prosím nijak osobně, jsme tady na kadeřnice dost obezřetné, protože máme mnoho špatných zkušeností Smile
Pro nás jsou nejcennější reference od dlouhovlásek, protože ty si nejlépe ověří (bohužel vždy na "vlastní vlasy"), jestli je kadeřnice nejen na dostatečné odborné úrovni, ale i dostatečně vstřícná - schopná vyhovět natolik "podivnému" přání, jako je např. zastřižení vlasů o 1 cm. Jestli umí dělat krásné krátké účesy nebo pěkně barvit pro nás bohužel vůbec nic neznamená Embarassed

Každopádně děkujeme za tip Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanna
0-7
0-7


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 2:48 am    Předmět: Citovat

Vím, že dlouhovlásky nemůžou příliš experimentovat se svými vlasy. Ale ke správné péči o vlasy patří i to zastřižení o 1cm i méně a k tomu právě směřoval můj typ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

Nemůžou? Wink Můžou, ale nechtějí, za což jsem ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 4:29 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Nemůžou? Wink Můžou, ale nechtějí, za což jsem ráda.


Souhlasím Wink Od té doby co se snažím stát dlouhovláskou mě všechny experimenty přešly. A ne proto že bych nemohla,prostě ty vlasy změnily mé myšlení a celkově pohled na svět kolem sebe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

a to já bych experimentoval, ale má mladická odvaha je fuč.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.