perfektní kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7a8deb665b21d68ecf73aa060f640e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenda
8-20
8-20


Založen: 3.6.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, všem dlouhovláskám upřímně závidím. Tedy těm, které mají kvalitní vlasy a mohou si je dovolit nechat narůst opravdu dlouhé. Na druhou stranu občas vídám holky, které chtějí mít dlouhé vlasy i za cenu toho, že to vypadá hrozně. Vlasy mají slabé, řídké, to vypadá fakt strašně. Já bysh si delší vlasy než po lopatky dovolit nemohla (jestliže si je teda nenechám zhustit a prodloužit). Tip na dobrou kadeřnici, která to umí s barvičkama, uvítám, ale v Praze ne, teď nemám tolik penízků.
Pa, mějte se Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

u nás v chrudimi v široký ulici je jeden naprosto geniální kadeřník!!!!!!!! ten jen mrkne a hned ví! nikdy NIKDY jsem nešla od něj nespokojená,dokonce jednou i když jsem spáchala na vlasech paseku (nechtěně) tak jsem mu zavolala a on poradil co dělat. Jmenuje se Vítěslav Suchánek,a fakt je supr! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
icelemon
21-40
21-40


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 10:31 pm    Předmět: Re: perfektní kadeřnice Citovat

Hanna napsal:
Pokud někdo má zájem o opravdu odbornou péči pro své vlasy, mohu ze své zkušenosti vřele doporučit perfektní kadeřnici. Poradí se vším, respektuje přání zákaznice, doporučí domácí péči. Slogan "ceny mírné, služby vzorné" jen potvrzuji. Pracují se španělskou vl. kosmetikou Lendan, která není nikde v drogeriích, pouze v kad. salonech. Je to malé kadeřnictví v Praze 4 - Zdena 777 148 424 nebo Ivana 604 303 435 obě jsou vyzkoušené a fakt výborné

Ahoj Hani, ke Zdence chodím také. Je moc šikovná, nedám na ni dopustit, ale na mne si nikdy moc nesmlsne. Ale aby to nevypadalo na reklamu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
icelemon
21-40
21-40


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 10:39 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Mně to přijde jako reklamní slogan, který si napíše někdo, kdo chce získat další zákazníky, takže bych se ani nedivila tomu, kdyby si to sem dala přímo jedna ze zmíněných kadeřnic... Je tu zaregistrovaná krátce, jeden jediný příspěvek, který zakládá nové vlákno, ačkoli místo pro nedestruktivní kadeřnice už tu je... Někdy si říkám, že bychom do kadeřnictví měly chodit ve dvojicích, aby druhá hlídala kadeřnici a případně jí hned urazila prsty, nebo se stříhat navzájem... Někdo pak tak různě prolézá internetem - na mě také občas někdo vykoukne z monitoru, ale hned zaleze - a hodí si někam oslavný inezrát, aby byla práce...
Ahojky, myslím, že Zdenka by toto neudělala, taková není. Váží si svých zákaznic a věří svým rukám. Znám jí 7 let a nejen z kadeřnictví, ale je to i prima kamarádka a je to fér holka, zrovna tady to osočování vůbec nesedí - takže, pokud jsi to myslel konkrétně,sekl jsi se...mohu jí toto dát přečíst? Aby se vyjádřila? Pokud jsi to myslel obecně, budiž, je to tvůj názor... A co se týká podle tebe toho sloganu, co použila Hanka, opravdu nejsou drahé! Ale ruce, ty má Zdenda zlatý!!! A za to dám ruku do ohně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 1:00 am    Předmět: Citovat

icelemon, Milovník sem už snad ani nechodí, takže bych toto nijak už nerozpitvávala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
icelemon
21-40
21-40


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 8:24 am    Předmět: děkuji ti Citovat

Janie napsal:
icelemon, Milovník sem už snad ani nechodí, takže bych toto nijak už nerozpitvávala Smile
bych nereagovaladěkuji ti! tak jako Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
k.ryp
0-7
0-7


Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 11:25 am    Předmět: Re: perfektní kadeřnice Citovat

icelemon napsal:
Hanna napsal:
Pokud někdo má zájem o opravdu odbornou péči pro své vlasy, mohu ze své zkušenosti vřele doporučit perfektní kadeřnici. Poradí se vším, respektuje přání zákaznice, doporučí domácí péči. Slogan "ceny mírné, služby vzorné" jen potvrzuji. Pracují se španělskou vl. kosmetikou Lendan, která není nikde v drogeriích, pouze v kad. salonech. Je to malé kadeřnictví v Praze 4 - Zdena 777 148 424 nebo Ivana 604 303 435 obě jsou vyzkoušené a fakt výborné

Ahoj Hani, ke Zdence chodím také. Je moc šikovná, nedám na ni dopustit, ale na mne si nikdy moc nesmlsne. Ale aby to nevypadalo na reklamu Embarassed


Díky za tip, jen prosím, kde na Praze 4 to je? Bydlím tam a ke kadeřnici bych už opravdu potřebovala, jen se bojím, pokaždé mě všude ostříhaj hrozně moc, jako by z toho měli radost... Takže bych docela zašla Smile předem díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
icelemon
21-40
21-40


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 1:19 pm    Předmět: Re: perfektní kadeřnice Citovat

k.ryp napsal:
icelemon napsal:
Hanna napsal:
Pokud někdo má zájem o opravdu odbornou péči pro své vlasy, mohu ze své zkušenosti vřele doporučit perfektní kadeřnici. Poradí se vším, respektuje přání zákaznice, doporučí domácí péči. Slogan "ceny mírné, služby vzorné" jen potvrzuji. Pracují se španělskou vl. kosmetikou Lendan, která není nikde v drogeriích, pouze v kad. salonech. Je to malé kadeřnictví v Praze 4 - Zdena 777 148 424 nebo Ivana 604 303 435 obě jsou vyzkoušené a fakt výborné

Ahoj Hani, ke Zdence chodím také. Je moc šikovná, nedám na ni dopustit, ale na mne si nikdy moc nesmlsne. Ale aby to nevypadalo na reklamu Embarassed


Díky za tip, jen prosím, kde na Praze 4 to je? Bydlím tam a ke kadeřnici bych už opravdu potřebovala, jen se bojím, pokaždé mě všude ostříhaj hrozně moc, jako by z toho měli radost... Takže bych docela zašla Smile předem díky za odpověď

Ahojky, prosímtě, je to ulice Jarníkova, kadeřnictví Lendan je to 1 stanice busem za Centrem Chodov. Dá se to dojít i pěšky, cca 8 min. zadem okolo polikliniky. Podle mapky nezabloudíš Smile a nebo nejlépe - zavolej. a pak dej samozřejmě vědět! Já jsem byla strašně moc spokojená, když mi Zdenka udělala pramínky tón v tónu. Vlastně i s trvalou - jejda, to je dáááávno jsem byla nadmíru spokojená a se stříháním fakt nikdy nelituju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ditulka
8-20
8-20


Založen: 2.3.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 7:59 am    Předmět: Nejlepší kadeřnice Citovat

Která kadeřnice z Ostravy a okolí je nejlepší? Mám husté lehce vlnité vlasy, které se špatně upravují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 6:47 pm    Předmět: Citovat

nevíte o nejaké hodně dobré kadeřnici v Praze v okolí Stodůlek,byla bych ráda za nějakou super kadřnici..zrovna jsem se sem přistěhovala tak bych nerada naletěla Sad předem mooc děkuji za odpovědi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.