Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f34cf1364a7a04dfb14532c015c7eea3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 12:43 pm    Předmět: Přírodní šampon na barvené, zesvětlené vlasy Citovat

Chtěla bych se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s dobrým přírodním šamponem na tento typ vlasů? Dívala jsem se, že přírodní šampon na barvené vlasy děla Lavera, ale jinak nevím...? Do této doby jsem používala Laveru mandlovou, Alverde a Cannaderm a byla jsem spokojená. Chtěla bych ale vyzkoušet něco nového, co by ale vlasy tolik nevysušovalo. Nemáte některá zkušenost???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

Lavera s výtažkama z manga ( jako s mangovým mlékem ) je na barvené, měli jsme ji doma. Koupeno v DM.
A nemá něco Logona? Tuším s heřmánkem na světlé, s ořešákem na hnědé a červené....tak nějak to bylo Shocked Nevím ale, jestli je to přímo na barvené...jako jestli to není jenom na přirozenou barvu, osvěžení přirozené barvy nebo henny. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

Lush má fialkový šampon Daddy-O pro světlé vlasy, který by měl oživit barvu. Jak moc oživuje nevím, protože mám tmavší, ale jinak je moc příjemný a rozhodně nevysušuje, takže by byl teoreticky použitelný i na chemicky zesvětlené vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Logona má heřmánkový ten je pro světlé a barvené , Farfalla má jojobový taky na barvené a vysušené vlasy.Sante má z kokosového mléka a pomeranče , ten je na oslabené a poškozené , ECO cosmetics má regenerační šampon na unavené a poškozené , Himalaya má šampon s proteiny na suché a poškozené, De Traay má heřmánkový pro světlé vlasy.
Přírodních šamponů na barvené vlasy mnoho není . Většinou jsou zaměřeny na to poškození a oslabení po barvení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Logona má heřmánkový ten je pro světlé a barvené , Farfalla má jojobový taky na barvené a vysušené vlasy.Sante má z kokosového mléka a pomeranče , ten je na oslabené a poškozené , ECO cosmetics má regenerační šampon na unavené a poškozené , Himalaya má šampon s proteiny na suché a poškozené, De Traay má heřmánkový pro světlé vlasy.
Přírodních šamponů na barvené vlasy mnoho není . Většinou jsou zaměřeny na to poškození a oslabení po barvení.


Z těchto šamponů mám vyzkoušenou jen tu Himalayu, jinak mě zaujal ten od Santé... Heřmánkové šampony moc nemusím, protože mi dělají takovou ošklivou žlutou barvu a vysušují, ale jinak na ty šampony kouknu. Děkuju za přehled!!! Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 1:24 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Z těchto šamponů mám vyzkoušenou jen tu Himalayu, jinak mě zaujal ten od Santé... Heřmánkové šampony moc nemusím, protože mi dělají takovou ošklivou žlutou barvu a vysušují, ale jinak na ty šampony kouknu. Děkuju za přehled!!! Wink Very Happy


Ten od Lushe by měl díky svojí fialkový barvě stahovat žlutej tón. Na tom principu fungují i chemický Loreal Shine Blond a ta maska pro blond od Reelle ( to jen pro příklad Wink ) a ty vážně žlutou stahujou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:07 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Llucy napsal:

Děkuju za vyčerpávající odpoveď Very Happy A myslíš, že když je určený na blond vlasy, že zabraňuje žloutnutí vlasů Question Confused


Tak to netuším, nenašla jsem žádnou látku, která by tam na to fungovala, ale naopak zase žloutnutí nezpůsobuje, protože ho používám už hodně dlouho, i v době úplně bílých vlasů a vážně žloutnutí nezpůsobuje.
Už jsi zkoušela tu pytlíčkovou masku Reelle? Po tý tě žloutnutí trápit vážně nebude Smile


Zkoušela, ale jenom jednou, takže to chce asi používat pravidelně. Ale jinak teď mám šampon od Welly na blond vlasy a ten je fakt parádní, jednou za čas si s ním umyju vlasy a stáhne to i náznaky žluti Very Happy Ale díky za připomenutí, tu Reelle maskusi musím zase koupit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Zkoušela, ale jenom jednou, takže to chce asi používat pravidelně. Ale jinak teď mám šampon od Welly na blond vlasy a ten je fakt parádní, jednou za čas si s ním umyju vlasy a stáhne to i náznaky žluti Very Happy Ale díky za připomenutí, tu Reelle maskusi musím zase koupit Very Happy


Od Welly z řady SP? Jinak já jsem si tu masku od Reelle vmíchala do kelímku s nějakou jinou maskou a vlastně si tak pozvolně udržovala blond barvu Smile Vážně hodně stahuje ten Silver od Lorealu, ale konečky má tendence při častějším používání tahat až do šeda.


Naposledy upravil sarahpentium dne ne březen 16, 2008 12:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
ilona napsal:
Příspěvky o kosmetice Nivea přesunuty sem:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1739


Ilonko, je tu nějaké fórum "Péče o blond vlasy"? Já jsem žádné nenašla, ale možná jsem špatně hledala. Jestli ne, prosím o založení a přesunutí posledního příspěvku tam. Děkuju!!!!!!! Wink


Joo, to je dobrej nápad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Llucy napsal:
ilona napsal:
Příspěvky o kosmetice Nivea přesunuty sem:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1739


Ilonko, je tu nějaké fórum "Péče o blond vlasy"? Já jsem žádné nenašla, ale možná jsem špatně hledala. Jestli ne, prosím o založení a přesunutí posledního příspěvku tam. Děkuju!!!!!!! Wink


Joo, to je dobrej nápad Very Happy


Sarah, je to tenhle: http://www.pro-vlasy.cz/p/wella-lifetex-color-reflex-shampoo-silver-ochranny-sampon-pro-stribrne-a-blond-vlasy

Ale koukám, že podle popisu po něm taky můžou ty vlasy chytnout trochu šedý nádech při pravidelném používání. Je ho teda použiju fakt jednou za čas, takže zatím dobrý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.