Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=336beeaff08cd0036bb2b2dd5c7cba0dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Sarah, je to tenhle: http://www.pro-vlasy.cz/p/wella-lifetex-color-reflex-shampoo-silver-ochranny-sampon-pro-stribrne-a-blond-vlasy

Ale koukám, že podle popisu po něm taky můžou ty vlasy chytnout trochu šedý nádech při pravidelném používání. Je ho teda použiju fakt jednou za čas, takže zatím dobrý...


Joo, tak po tom jsem taky koukala Smile Myslím, že všechny tyhle Silver šampony busou při častějším používání tahat vlasy do šeda. Na nějakým kadeřnickým fóru jsem i četla, že nejsou určený pro každodenní užití, ale kde to bylo, to už nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:33 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Llucy napsal:

Sarah, je to tenhle: http://www.pro-vlasy.cz/p/wella-lifetex-color-reflex-shampoo-silver-ochranny-sampon-pro-stribrne-a-blond-vlasy

Ale koukám, že podle popisu po něm taky můžou ty vlasy chytnout trochu šedý nádech při pravidelném používání. Je ho teda použiju fakt jednou za čas, takže zatím dobrý...


Joo, tak po tom jsem taky koukala Smile Myslím, že všechny tyhle Silver šampony busou při častějším používání tahat vlasy do šeda. Na nějakým kadeřnickým fóru jsem i četla, že nejsou určený pro každodenní užití, ale kde to bylo, to už nevím...


Jj, je to tak, mě na to kadeřnice taky upozorňovala. Ale koukala jsem, že ten Loreal na blond vlasy by to nemusel dělat, protože je zvlášť Silver řada, a řada na blond vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 7:00 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:

Jj, je to tak, mě na to kadeřnice taky upozorňovala. Ale koukala jsem, že ten Loreal na blond vlasy by to nemusel dělat, protože je zvlášť Silver řada, a řada na blond vlasy...


Ten Shine Blond od Lorealu jsem používala, stahuje žlutou ( je světle fialovej ) a nic špatnýho k němu říct nemůžu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 3:52 pm    Předmět: Citovat

nějak se ke mně dostalo toto
fixační gel na blond vlasy BLONDES HAVE MORE FUN (doporučuji nevyhledávat ve vyhledávači Very Happy )
je to toto
GEL NA BLOND VLASY
teda ne přesně,a le ta řada, napíšu vám sem složení, protože mě zaujalo to bambucké máslo na třetím místě...
aqua, PVP, butyrospermum parkii, propylene glycol, glycerin, C12-15 alkyl benzoate, glyceryl stearate, panthenol, chamomilla recutita, PEG 40 hydorgenated castor oil, ethykhexyk nethixycinnamate, parfum, acrylates (C10-30alkyl acrylate crosspolymer, aminomethyl propanol, disodium EDTAS, phenoxyethanol, methyparaben, ethylpraben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaen, CI 16255, CI 42051
je to fialovej takovej něco mezi krémem a gelem, když to dám do vlasů, tak se to během chvilky vsákne a vlasy mi přijdou jakoby měkčí. a hezky to voní. na obalu ještě píšou, že má hydrat. a ochranné účinky, oživí vlasy a dodá jim elegantní lesk. výtažek z heřmánku a panthenol.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

Kadeřnice mi říkala, že na odbarvené a melírované vlasy by se neměly používat přípravky určené na barvené vlasy, protože barva vlasy obalí, kdežto melírované nebo odbarvené vlasy jsou barvy zbaveny. Ty přípravky na barvené vlasy mají právě za úkol barvu na vlasech udržet, což u odbarvených nejde, když tam žádná není. Asi to není žádná extra novinka, ale já jsem to nevěděla. Možná proto mě tak plihly vlasy!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 2:17 pm    Předmět: Citovat

Jéééé tak jsem taky nevěděla....a fakt plihnou, není mi moc příjemný ten pocit těžkých vlasů, jsou jakoby obalené něčím umělým...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

Blondýnky, mám nový dovolenkový objev - šampon na blond vlasy Sheer Blonde od John Frieda! Je to úplně luxusní šampon, řadu Sheer Blonde má pro odstíny studený ( platina ) a teplý ( med - ten mám já ) v šamponech, kondicionerech, krémech a dalších úžasnotech Laughing Dodává nádhernej lesk, má aktivovat zesvětlení ( rozjasnění, blbě s to překládá ) blond vlasů. Info tady http://www.johnfrieda.com/products/products.asp?pid=26&section=products&subSection=sheerBlonde&lineID=3
Bohužel, u nás se neprodává, nejblíž v Rakousku, já ho mám z Francie, ale dá se objednat na několika e-shopech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 1:45 pm    Předmět: Citovat

A pozoruješ už nějaké to zesvětlení na vlasech ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
A pozoruješ už nějaké to zesvětlení na vlasech ?


Já ho mám pár dní, takže zatím nic vysledovanýho nemám, nicméně opravdu nádherně rozzáří vlasy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

Jo a ještě jeden popis, přeloženo z němčiny - Osvezeni a lesk pro blondate vlasy -Highlight Activating Shampoo necha medove- do karamelove blondate vlasy zazarit! Tento inovativni sampon pusobi vevnitr vlasu a zbavuje je mineralnich usazenin i zbytku po styling-pripravcich, ktere vlasy ztemnuji a zbavuji lesku. Urceno pro prirodni blond, barvene blond nebo blond s melirem(praminky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.