Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=caf5d3c61937974bb9ff15044b1e3e2eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

To zní zajímavě , sice mám do blond barvy hooodně daleko , ale lesku a osvěžení vlasů není nikdy dost. Laughing Úplně jsi mě tím navnadila. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
To zní zajímavě , sice mám do blond barvy hooodně daleko , ale lesku a osvěžení vlasů není nikdy dost. Laughing Úplně jsi mě tím navnadila. Laughing


a to ještě omrkej na těch stránkách další výrobky, mají i pro oříškový brunetky, čokoládový brunetky, šampony pro daný barvya pro objem, pro lesk, krémy, kondiše, já před tím regálem málem upadla do komatu Laughing Mít u sebe 100 Euro, vím, kde je nechám Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

Zrovna koukám na ty odstíny pro brunety a protáčí se mi panenky už jen z těch hezkých obalů a co teprve samotný obsah výrobku. Laughing Laughing Myslím , že taky nemám daleko ke komatu a určitě se mi o tom bude i zdát . Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Zrovna koukám na ty odstíny pro brunety a protáčí se mi panenky už jen z těch hezkých obalů a co teprve samotný obsah výrobku. Laughing Laughing Myslím , že taky nemám daleko ke komatu a určitě se mi o tom bude i zdát . Laughing Laughing


Trochu sobecky se raduju, že v tom nejsem dama Laughing Embarassed Uvidíme, jak se tenhle blond osvědčí a případně holt budu objednávat nebo zaangažuju někoho, kdo pojede do ciziny Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

Ježiš, ty na hnědé jsou skvělé Shocked A ten výběr barev. Vy víte jak člověka na*rat Very Happy Z ciziny objednávat fakt nebudu Mad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Ježiš, ty na hnědé jsou skvělé Shocked A ten výběr barev. Vy víte jak člověka na*rat Very Happy Z ciziny objednávat fakt nebudu Mad Sad


Jojo, v těch hnědých mají super věci, navíc ty šampony mají vážně takovou barvu, ty tuby jsou průhledný Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
*Leontýnka* napsal:
Ježiš, ty na hnědé jsou skvělé Shocked A ten výběr barev. Vy víte jak člověka na*rat Very Happy Z ciziny objednávat fakt nebudu Mad Sad


Jojo, v těch hnědých mají super věci, navíc ty šampony mají vážně takovou barvu, ty tuby jsou průhledný Twisted Evil


Sarah, že ty jsi Vlasový Satan? Twisted Evil Tedy pokušitel? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Sarah, že ty jsi Vlasový Satan? Twisted Evil Tedy pokušitel? Question


Kdybys věděla, jak strašně mi bylo, když jsem si musela rychle vybrat jeden z toho obrovskýho množství výrobků Laughing Laughing Laughing Satan je ten, kdo to tam drze vystaví všechno najednou Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
*Leontýnka* napsal:
Sarah, že ty jsi Vlasový Satan? Twisted Evil Tedy pokušitel? Question


Kdybys věděla, jak strašně mi bylo, když jsem si musela rychle vybrat jeden z toho obrovskýho množství výrobků Laughing Laughing Laughing Satan je ten, kdo to tam drze vystaví všechno najednou Laughing Laughing


Já bych se taky neuměla tak rychle rozhodnout-a pak by mi bylo líto že jsem si to nevzala všechno, já se znám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:

Já bych se taky neuměla tak rychle rozhodnout-a pak by mi bylo líto že jsem si to nevzala všechno, já se znám Wink


A ze všeho nejhorší bylo, že jsem to kupovala ve Francii, popisky na všem jen ve francouzštině a já fakt zrovna moc netušila, co to beru, to jsem se dozvěděla až včera, když jsme se vrátili a já to našla na netu Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.